Skocz do zawartości
Farid

Wywiad Techniczny Tp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem założyć sobie internet na linii tp ( gts lub netia) lecz okazało się, ze w centrali nie ma juz wolnych slotow.

Zadzwoniłem do pomocy technicznej i powiedziano mi, ze jest możliwość wywiadu technicznego ,który powie mi czy jest możliwość podłączenia do innej centrali.

1 Jak długo czeka się na wywiad techniczny ? (ma podobno przyjsc list)

2 Jak wyglada jakosc łacza w przypadku podłaczenia do innej centarali

3 czy jest mozliwosc posiadania internu BSA w przypadku mozliwosci podłaczenia do innej centrali ?

Za wszelką pomoc z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem założyć sobie internet na linii tp ( gts lub netia) lecz okazało się, ze w centrali nie ma juz wolnych slotow.

Zadzwoniłem do pomocy technicznej i powiedziano mi, ze jest możliwość wywiadu technicznego ,który powie mi czy jest możliwość podłączenia do innej centrali.

1 Jak długo czeka się na wywiad techniczny ? (ma podobno przyjsc list)

2 Jak wyglada jakosc łacza w przypadku podłaczenia do innej centarali

3 czy jest mozliwosc posiadania internu BSA w przypadku mozliwosci podłaczenia do innej centrali ?

Za wszelką pomoc z góry dzięki.

Na wywiad czeka się 2 tyg.

Sprawdzą czy są możliwości techniczne i dostaniesz odpowiedz na piśmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej nie ma możliwości przełączenia na inny obiekt.

Jeśli mieszkasz na wsi bądź bardzo małym miasteczku to tak.

 

Natomiast jeśli mieszkasz w dużym mieście to nie będzie problemu.

Wywiadów technicznych zrobiłem nie mało i jeszcze nie zdarzyło mi się aby nie było możliwości technicznych. Co prawda pracuję w ścisłym centrum Wrocławia ale wiem że, na obrzeżach jest podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieszkasz na wsi bądź bardzo małym miasteczku to tak.

 

Natomiast jeśli mieszkasz w dużym mieście to nie będzie problemu.

Wywiadów technicznych zrobiłem nie mało i jeszcze nie zdarzyło mi się aby nie było możliwości technicznych. Co prawda pracuję w ścisłym centrum Wrocławia ale wiem że, na obrzeżach jest podobnie.

 

Tylko zauważ, że w dużych CSach raczej nie ma problemów z wolnymi portami a jak gość mieszka "na wsi" z jedną szafą ONU to się nic nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...