Skocz do zawartości
svende

Jaki Wybrać Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

Potrzebuje zasilacz pod Amd Athlon 6000+ , geforce 9600gt

Jakby ktoś mógł coś polecił byłbym wdzięczny :)

 

I swoją drogą nadaje się to jeszcze do czegoś ? klik

 

Z góry dzięki.

 

Edit:Ahhh i żeby nie był za drogi ;x

Edytowane przez MaziFTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki a jeszcze jakiś inny ? mam zamiar jutro powędrować na giełde i nie wiem czy bedzie akurat taki tak wiec jak bym wiedział jeszcze o jakimś to miałbym większe pole :o

Z Twoją wiedzą (propozycja Mustanga) lepiej zamów deltę na allegro bo na giełdzie zrobią Ci wodę z muzgu i kupisz gorsze ścierwo niż Mustang. Będziesz musiał kupić kolejny zasilacz i będą dodatkowe koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuję cichego zasilacza tak gdzieś do 350zl.(400-500W) Po długich poszukiwaniach ograniczyłem się do trzech:

 

Enermax Pro82+ EPR425AWT 425W

i

Seasonic S12II-430 Bronze 430W

i

Corsair VX450 CMPSU-450VXEU 450W

 

Priorytetem jak już wspomniałem jest cisza, przeczytałem cały wątek odnośnie enermaxa pro82+(i corsair-a) i przyznam szczerze,że obawiam się pisków lub metalicznych odgłosów łożysk. Może ktoś mógł by mi doradzić w tej kwestii?

Edytowane przez kordek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Tobie polecił coś takiego :

 

http://www.allegro.pl/item806668645_zasila...bn084_450w.html

 

ewentualnie wersja 500W - jednak troszkę droższy. Mam 500W ponad 1,5 roku i nadal cisza jest nieziemska ;]

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie, LC power to ścierwo, prawda? Zauważyłem, że te zasilacze sporo kosztują np taki LC 6550 550W - 239 zł. Pytam się, za co? http://www.proline.pl/sklep.php?p=LC+POWER+LC6550+V2 Tak przy okazji - więcej nie kupię już Chiefteca, na wcześniejszym 420 DF napięcie dla +5V miałem 5,30 (oddałem go do sklepu, na serwisie nie naprawili, sklep kasę oddał) w stresie przy mocno średnim jak na tamte czasy configu, na tym co mam teraz w stress mam 5,24V, czyli o 0,01V mieści się w normie. Dodam, że jako nowy ten CFT 560W pokazywał 5,06V w stress (mierzone miernikiem), ma prawie 2 lata ;).

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświećcie mnie, LC power to ścierwo, prawda? Zauważyłem, że te zasilacze sporo kosztują np taki LC 6550 550W - 239 zł. Pytam się, za co? http://www.proline.pl/sklep.php?p=LC+POWER+LC6550+V2

niemiecka firma chyba + sprzedają huntkeye (nie wiem czy wszystkie ale część napewno).

 

takich firm jest wbrew pozorom dużo, wyciągacze kasy od niedoinformowanych, czyli ogromnego % wszystkich kupujących kompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprzęt jak w sygnaturce i pytanie czy mój zasilacz mu podoła?

Według kalkulatora z strony zenfist potrzebuje zasiłke o mocy ponad 600wat.

W chwili obecnej procesor nie podkręcany aczkolwiek kusi by podbić mu zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko sypnę takim przemyśleniem.

Jeśli wymieniasz gdzieś zasilacz to najtańszym i najlepszym wyjściem jest zrobienie podwójnych zakupów.

 

Delta na allegro (w moim przypadku 400-BB) i dokupienie do tego akasowych przedłużek do ATX24 i EPS. Wychodzi wtedy jakieś 160zł (z przesyłkami) i w tej cenie nie znalazłem nic ciekawszego (gdzieś nieco wyżej zaczynają się Modecomy Carbony).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad zakupem zasilacza do nowego kompa, biorę w tej chwili dwa pod uwagę:

 

-Be-quiet Straight Power E7-550W

lub

-Antec TruePower New 550W TP-550

 

zestaw który będzie na tym chodził to i5, 2x2gb ddr3, gtx260, jeden dysk 7200obr, proc i grafa beda krecone, a głównym kryterium w doborze zasiłki jest dla mnie cisza

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki mam tego SEASONIC SS-500HT Active PFC F3 z allegro uzywke :) Mam pare pytan :)

 

1. "Mierze" za pomoca programow wiec bierzcie na to poprawke :D

2. Wydaje mi sie ze zaniza napiecie na core bo w biosie mam ustawione na 1.35v

3. Czy jedyna metoda testow (bez miernika) to puszczenie speedfana z pomiare pradu na wykresie w jakiejs gierce ? Ewentualnie co jeszcze sprawdzac ?

4.12V wyglada dziwnie ale na Fortronie bylo podobnie

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powraca Wasz ulubiony pytający. Kolejny konfig do wymiany zasilacza, jednak budżetowo :/ A X2 5000+, 7300-7600GS, 1xHDD, 1xDVD i tyle w zasadzie. To czy to?

http://allegro.pl/item838125631_nowy_zasil...12cm_cichy.html -błagam powiedzcie że ten wystarczy, ale tak szczerze oczywiście, bo znów mi się mieszkanie zasmrodzi :D

http://allegro.pl/item844927702_zasilacz_d..._fv_zabrze.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli np +12V2 trza mierzyc na wlaczonym kompie ? No bo chyba inaczej nie poda napiecia - jesli sama zasilke podlacze do pradu ? A wtyczki nie odepne ? I bedzie trza celowac ?:P Bo z molexami nie ma problemu ...

 

A jak mam sprawdzac +3.3V ? Chyba tez celowac w 24 pin siakos ?

 

 

No wlasnie jesli chodzi o vcore to na fortronie dawalo w miare to samo wiec nie wiem ... tzn w biosie pisalo tyle ile dawalem mniej wiecej ...

 

Ps. Havoc NW power ?:) Czy mi sie wydaje ? xD

Edytowane przez Snooze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...