Skocz do zawartości
svende

Jaki Wybrać Zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wyszla rev2.0 BTW SP450W? I po czym ja poznac?

 

Ja mam wlasnie ten zasilacz ale chyba w rev 1.0 i musze przyznac ze przy moim sprzecie to on nie ma co robic. Tak sie sobie leniwie wiatraczek kreci :) A zeby go uslyszec, musialbym wylacyc WSZYSTKIE pozostale wiatraki/napedy. I podejrzewam ze pociagnie wszystko co w tej chwili na rynku dostepne, moze poza SLI z 8800 Ultra lub OC tejze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebałem ten temat, aby poinformować, że nowa rewizja Straight Power ma zasilanie grafiki PEG 6+2pin, zamiast zwykłych 6pin. Trzy dni temu dostałem z gwarancji (wymiana na nowy) mojego BQT SP 350W właśnie z takim zasilaniem. Do tego dochodzi kosmetyczna zmiana w wtyczce P4+P4 (EPS12V), wcześniej w obu wtyczkach były wypustki, które wzajemnie sie blokując usztywniały powstałego z 2xP4 EPS12V, obecnie tych wypustek nie ma, nie ma to żadnego znaczenia dla komfortu wkładania wtyczki. Z zewnątrz nową rewizje mozna poznać po tym , że ma kilka-kilkanaście okrągłych dziurek zamiast 3 podłużnych otworów tuż nad tabliczką. Tradycyjnie już Straight Power nieźle zawyża napiecie na 12V w stresie 12,41-12,42V, a na luzie 12,43V (jedynie orthos, bez obciażania grafiki). Wydaje sie też być chłodny, w przeciwieństwie do dwóch poprzednich Straight Powerów, które oddałem na gwarę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

svende szybkie pytanie do ciebie :)

 

Po pamietnym problemie (jaki tu obgadalismy strone wczesniej) udaje mi sie uruchomic kompa ale moja nagrywarka ASUS 1608P3S czyta plyty ale jesli chce cos zrobic z plikami na niej to wyskakuje mi blad:

"Nie mozna skopiowac pliku (tu nazwa): Nie mozna odczytac pliku lub dysku zrodlowego"

moze to byc spowodowane tym zasilaczem? Plyty sa dobre poniewaz zawsze dzialaly u mnie wczesniej (z reszta sam je wypalalem) i dzialaja u innych Po zmianie zasilacza moze ten problem ustapic? czy moze trzeba oddac nagrywarke na gware albo przeinstalowac bios czy stery? mozesz cos doradzic zanim wybiore sie po Corsaira 450W? (jak zdazysz :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja nagrywarka ASUS 1608P3S czyta plyty ale jesli chce cos zrobic z plikami na niej to wyskakuje mi blad:

"Nie mozna skopiowac pliku (tu nazwa): Nie mozna odczytac pliku lub dysku zrodlowego"

to czyta czy nie czyta? bo sie pogubiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdze jeszcze raz wszystkie kabelki ale watpie bo wczesniej fajnie wszystko dzialo dopiero po 1 akcji z nieodpalaniem sie biosu cos tak wyskoczylo dlatego myslalem ze to przez zasilke thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma jakąś wiedze na temat zasilaczy "take me"?

 

Wiem tylko że ważą tyle co pudełko fajek...oczywiście to już o czymś świadczy ale pierwszy raz zetknąłem się z tą marką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z wejściem na scenę serii Volcano od ModeComa tak się zastanawiałem nad wymianą mojego troche głosnego Chiefteca.

 

I teraz pytanie:

Moc od 500 do 600W, odpinane kable i cichość. Jaki zasilacz zapewni mi coś takiego i dużą sprawność?

Volcano wydają się być (sądząc po temacie) montowane w CWT, czyli co do jakości prądowej zastrzeżeń pewnie mieć nie będę, ale jak z głośnością? 14cm wentylator tam jest...

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie i oczekuje w miare szybkiej odpowiedzi...

kupilem tagana1100w ,okazal sie popsuty, moge go wymienic na jakas inna zasilke,

jaka mam wybrac? zalezy mi na ciszy, jakby byly odpinane kable to tez bylo by dobrze:-)

aha, mam wybierac z tego co maja w ofercie w komputroniku....

niemaja enermaxa infinty720w , zastanawiam sie nad bequiet 1kw ,podobno jest nieslyszalny?

albo Thermaltake 1kw??

co wy by braliscie?

pozdRawiam

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ostro zainteresowany jestem bequietem, podobno jest bardzo cichy pod obciazeniem i bez niego...a sprawnosc tez na najwyzszym poziomie, nigdzie nie widzialem polskiej recenzji ale opieram sie na tej http://www.driverheaven.net/reviews/BeQuie...methodology.php

jutro do 14 musze sie zdecydowac, jeszcze tutaj do tego tematu zajrze do tej godziny napewno i mam nadzieje podejme dobra decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ciszy...

 

Interesuj się BQ! P7 ;)

daj linka do tego p7, niemaja w komputroniku...

a co ten bequiet darkpower zly? chodzi mi o taki zeby mu nie brakowalo mocy i zeby byl cichy jak makiem zasial, mile widziany odpinane kable.

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zły, bo już ładny kawałek czasu nie robi go Topower, tylko jakiś nieznany producent. Oczywiście na bazie konstrukcji by Topower, ale nie wiemy co siedzi w środku.

ale w testach spisuje sie bdb...hmmm a ocz albo antec??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm. to co mam wybrac bo juz neiwiem w ogole, z tego co ma komputronik w ofercie, musi dzialac SLI i Quad (obie rzeczy krecone dosyc) + 4hdd + 1-2 napedy i ma byc cicho przedewszystkim, i mile widziane odpinane kabelki.

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...