Skocz do zawartości
Slayer

Co Nowego Na 1 Kwartał 2008?

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszych dniach stycznia 2008 roku planuję kupić notebooka. Puki co, od ponad pół roku nr 1 jest dla mnie Compal FL90, chociaż nie jestem aż tak bardzo z tego zadowolony- wolałbym coś niewiele droższego na podobnych komponentach, ale z 17" matrycą. Są wogóle jakieś zapowiedzi, albo plany? Compal miał wypuścić ponoć nową serię, ale nic na ten temat ciągle nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszych dniach stycznia 2008 roku planuję kupić notebooka. Puki co, od ponad pół roku nr 1 jest dla mnie Compal FL90, chociaż nie jestem aż tak bardzo z tego zadowolony- wolałbym coś niewiele droższego na podobnych komponentach, ale z 17" matrycą. Są wogóle jakieś zapowiedzi, albo plany? Compal miał wypuścić ponoć nową serię, ale nic na ten temat ciągle nie ma.

W pierwszych dniach stycznia to jeszcze nie , ale trochę później w 2008 zadebiutuje w notebookach nowa platforma , z nowymi prockami i co najważniejsze z nowymi układami graficznymi . Myślę że warto na to zaczekać . Te Compale coś mocno się grzeją , a nowe karty mają mieć mniejsze chipsety i powinny być dużo chłodniejsze . O wydajności nie wspominam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...