Skocz do zawartości
B3NY

Transcend Axeram Overclocking

Rekomendowane odpowiedzi

zaczynam łapać depreche tyle to moje lf ledwo robią :angry:

 

albo one aż tak kupowate albo moja mobo faktycznie mi sie udała- następna sztukę poposze :wink:

edit:

Masełł a co powiesz na 2.85v lanfesty i 598max do 1m i to na poluowanych alphach? :lol:

 

chyba sie na swoje blood iron pogniewam

A jakie clock fine delay? jak auto to nic z tym nie zdziałasz, ja na crucialach max 580 widziałem przy poluzowanych A, a poz zabawie z fine delay dostałem 600 na ostrych alfach i 4-4-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm fajne ramki w super cenie... ale jak ja bym brał to 4GB i...

 

o 100zł taniej wyjdzie (no dobra o 80zł jak dokupi sie radiatorki)

 

http://allegro.pl/item289276753_transcend_...z_ddr2_cl5.html

 

Kostki identyczne 7HD22 D9GHM

 

PCB hmm...na oko wyglada tak samo (nie wiem gdzie sprawdzić jakieś dokładne oznaczenia, ale na obu,[tzn tych bez i tych z radiatorami] w górnym prawym rogu jest identyczne oznaczenie "08(?)-2345"

 

Co myślicie o tych tanich bez radiatorków??

Edytowane przez wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oszczednosci nie ma zadnej :lol:

 

Widac ze Pan u gory ma problemy z liczeniem. Pamiatki nie warte zakupu pod zadnym wzgledem. 2GB Value RAM za 238zł i to CL5 to juz stanowcza przesada.

 

EDIT:

 

A jesli chcesz koniecznie kupic ta taniosc, to tu masz za 79zł 1GB Cl5 na Micronie http://www.allegro.pl/item291412688_transc...imm_micron.html

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa :mur:

 

LOL tak sie rozochociłem, że nawet nie zauważyłem, że to nie parka a 1GB hehe

 

OK-to już po problemie ;)

 

PS

Ja chyba i tak dokupie Corsairki 667, bo za dużo kombinowania aby sprzedać te co mam a latają i tak bardzo ładnie.

A nawet czy będe miał 1000 4-4-4-12 czy 1100 5-5-5-15 to nie oszukujmy sie wsumie jeden pies ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm fajne ramki w super cenie... ale jak ja bym brał to 4GB i...

 

o 100zł taniej wyjdzie (no dobra o 80zł jak dokupi sie radiatorki)

 

http://allegro.pl/item289276753_transcend_...z_ddr2_cl5.html

 

Kostki identyczne 7HD22 D9GHM

 

PCB hmm...na oko wyglada tak samo (nie wiem gdzie sprawdzić jakieś dokładne oznaczenia, ale na obu,[tzn tych bez i tych z radiatorami] w górnym prawym rogu jest identyczne oznaczenie "08(?)-2345"

 

Co myślicie o tych tanich bez radiatorków??

Co myślę o tych bez radiatorów -> radiatorki tak nic nie dają ale on ma cenę wysoką ponad 100 pln za 1 gb :( więc lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gostek wyczul interes w Micronach i zakonczyl tamta aukcje gdzie byly po 179, wystawil nowa po 214zł.

 

Nie trawie takich zagrywek... <_<

Edytowane przez lukasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupujcie tych ramow przez 2 dni, szybko cena spadnie, i tak zle na nich nie zarabiali a teraz to ch im w d za taka akcje

widziałem ceny w hurcie w abc data- brutto wychodzi ok 155 zł- aż tak duuuzo to nie zarabiali- raptem 20 zł na komplecie i to jeszcze bez kosztów dostawy...

Ja tam się im nie dziwie...

 

Swoją droga znalazło by się paru chętnych za ok 190zł za komplet którzy byli by na 100% zdeklarowani to pewnie mógł bym załatwić- niestety dla 1-2 kompletów to raczj nikt w hurtowni nie będzie oglądal naklejek czy jest tak to upragnione N, ktore oznacza d9 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...