Skocz do zawartości
B3NY

Transcend Axeram Overclocking

Rekomendowane odpowiedzi

wyżej jak 2,2 nie latały, padły przy lajtowym 2,1v 520 5-4-4 etc. poczta daje pupy jeszcze nie doszły do gwaranta, jadą już tydzień :]

 

chyba nie będzie sensu testowania nowych za mocno pewnie to samo i ta sama partia tylko backup gwarancyjny, mają na gw wrócić również d9

 

dziwnie coś. ten komplet który mam teraz - jedna szt nie wstaje na 1,8 po resecie biosu, muszę odpalać na 1GB i dodawać v, oc w dół nie drgnęło i jest na fajnym poziomie mhz/v/cl/$ ;)

 

wróciły z gw. brawo dl a gwaranta - pececik.pl - po przyjęciu paczki (a szła over 2tyg) nowy komplet wysłali na następny dzień :),, raport z placu boju - latają co najmniej równie dobrze jak poprzednie,, jw .

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mialem komplet 2x1GB Transcend'a, ale niestety jedna kostka padła... :( i teraz pojawił się problem, ponieważ pamięci były kupione w pececik.pl, ale ostatnimi czasy ten sklep po[gluteus maximus]dł -> zawieszone konto na allegro, nie realizowali zamównien, nie oddawali kasy, nie odbierają telefonów. W związku z tym mam pytanie czy jest gdzies w polsce oficjalny serwis/dystrybutor transcenda, do którego mógłbym się zgłosic z gwarancją, ponieważ jeżeli załatwiałbym to przez sklep to mogło by się to rozciągnąc na kilka miesięcy o ile w ogóle doszło by do skutku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...