Skocz do zawartości
stefanor

Automatyzacja 3dmarka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuję zautomatyzować pracę 3DMarka (2006), tak aby można było testować seryjnie produkowane komputery bez potrzeby (i możliwości) ingerowania w opcje. Test musi automatycznie startować po odpaleniu batcha (lub odpowiednio spreparowanego linka tzn. z parametrami). Wiem, że taką opcję ma wersja professional, ale czy da się to zrobić w normalnej wersji?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, o to chodzi. Musze stworzyć obraz Windows PE wraz z 3D Markiem, który będzie wgrywany na dyski komputerów schodzących z produkcji. Chodzi o stworzenie jednolitej platformy testowej by można było uzyskać miarodajne wyniki (bez zbędnej ingerencji w opcje, bo przy produkcji setek komputerów byłoby to bardzo praco i czasochłonne, a na to niema czasu). Dzięki za info.

Edytowane przez stefanor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odpaleniem 3dmarka (05 lub 06, ze wskazaniem na 05) pod Windowsem Vista PE. Nie wiecie czy da się to zrobić? TPUBench też nie chce chodzić. Udało mi się "zautomatyzować" Prime95, ale z 3DDarkiem będą chyba problemy. A może znacie inną aplikacje chodząca pod PE, na której daloby sie przetestować/obciążyć kartę grafiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...