Skocz do zawartości
Dawid00

Razer Diamondback - Akceleracja Wsteczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, napisalem milion postow, na roznych forach, ale wkoncu zauwazylem co naprawde w trawie piszczy. Mam problem z myszka, a dokladniej z AKCELERACJA WSTECZNA, przy letkich ruchach, mysz porusza sie prosto, linijnie, bez zadnych spowolnien, ale jak zrobie troche silniejszy ruch, ale nie taki gwaltowny, to mysz spowalnia. Wiem, ze to sie nazywa akceleracja wsteczna, ale nie wiem jak temu zaradzic? Jedyne wyjscie, to wymienic mysz na gwarancji? Stery mam zainstalowane, i nie pomoglo. Co o tym sadzicie? Przeciez, nawet zeby pojawila sie ta akceleracja, to musze gwaltonie mysza ruszyc w tanich gryzoniach za 20zl, a co dopiero razerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie, AKCELERACJA WSTECZNA - tego nie da sie wylaczyc, co najmniej da sie wylaczyc AKCELERACJE KURSORa, to mam wylaczone, bez sterow mam to samo, w Diamondbackach sie nie wgrywa firmware, tylko w COPPERHEADZIE. Wymienic mysz na gwarancji, chyba tylko to pozostalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie, AKCELERACJA WSTECZNA - tego nie da sie wylaczyc, co najmniej da sie wylaczyc AKCELERACJE KURSORa, to mam wylaczone, bez sterow mam to samo, w Diamondbackach sie nie wgrywa firmware, tylko w COPPERHEADZIE. Wymienic mysz na gwarancji, chyba tylko to pozostalo?

Opisałeś problem który przypomina właśnie wyłączenie akceleracji kursora (wiele osób posiadających A4Techa dla graczy - któregoś z 2000 - 2500dpi - wyłączało akcelerację w sterowniku twierdząc że w ten sposób usuwają Akcelerację wsteczną co jest zupełnie czym innym) - jeśli jednak problem wygląda tak jak napisałeś to jest to rzeczywiście problem sprzętowy i należy myszkę oddać na gwarancję. Zobacz jeszcze czy ten problem występuje bez sterownika od razera. Spróbuj może przedmuchać sensor - być może jest po prostu brudny :P

 

Co do firmware - rzeczywiście w Diamondbacku nie wgrywa się firmware'u - wydawało mi sie inaczej - sorki za pomyłkę.

Edytowane przez Zalew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...