Skocz do zawartości
Gość

!!!____TwinMoss PC400______!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do Was pytanie, co byscie powiedzieli o tych ( TwinMoss PC400 ) pamieciach. Zamierzm sobie takie kupic i sie troche wachma. Kosc 256mb kosztuje tylko 215zl, wiec chyba nie duzo. Moze ktos z Was ma takie pamieci i byc cos o nich powiedzial (jak ida na jkich tajmigach i przy jkim napieciu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajne sa te TWINmosy - zwroc uwage na CL=2,5

a teraz wez sobie do raczki Twinmosy 333 z cl=2,0 - ustaw CL=2,5 i pusc na fsb 400 - i co ? Dzialaja !

prawda ze piekne

 

Moim zdanie to te same kosci w roznych cenach

 

Normalne twinmosy na cl=2,5 chodza na 408-410 FSB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twinMOS 333 na mtec'ach

wlasnie pracuje w tej chwili na 400 cl2.5 na lajcie. napiecie 2.77V (realnie zasilacz daje 2.67 - codegen)

 

 

i faktycznie na nforcie ddr333 synchronicznie sa szybsze niz 400 a-sync.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Twinmosy 512Mb 400mhz na kościach M.tec koncowka na kościach jest 50B i ida mi teraz na 2,77V timing 6,3,2,2.0 na 400Mhz, jakoś słabo bo widziałem gdzieś na forun komuś poszły na 5,2,2,2.0.

Widać mam pecha :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TwinMOS'ki 333Mhz na M.Tec'ach i też jakoś słabo chodzą. 166, 3 3 5 cl2 <-- lepszych timingów się nie da i to na 2.77V. 175 3 3 6 cl2 <-- jak wyżej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja mam tez Twinmosy DDR333 na kostkach Mtec'a i ida spokojnie na fsb184 322cl2 .Patrzylem rowniez 192 na 522cl2 tez chodza i patrzylem na 200 622cl2 i tu juz 3dmark wychodzi do pulpitu. Musze chyba dac 2.5 i zobaczyc wtedy. Ale pamiatki sa super. BTW to kupowalem je w pazdzierniku i teraz za ta cene bym mial 1GB ramu!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...