Skocz do zawartości
Kakuś_

Zakłócenia W Pracy Wifi(laptop - Router)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z połączeniem laptopa z routerem za pomocą sieci bezprzewodowej. Laptop to Toshiba Satellite M60-183 z wbudowanym Wifi, a router 3Com 3CRWER100-75. Router na pewno działa dobrze, bo podłączałem komp.stacjonarny przez wifi i śmigał na full mocy łącza, natomiast coś się dzieje z laptopem. Połączenie często się zrywa, nie osiąga prędkości takich jak powinno i ogólnie nie działa okey. Zrobiłem ostatnio specjalnie format laptopa, zainstalowałem wszystko z oryginalnej płytki, z której instaluje się Windows i wszystkie potrzebne do pracy komputera programy, a błąd nadal występuje. Z tego co widzę to w komputerze jest Program ConfigFree, ale wydaje mi się że komputer łączy się za pomocą tego programu i Windowsa. Odległość między kompem a routerem to około 10metrów czystej przestrzeni. Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak zrobiłem format, to potem w pracy nie dało się laptopem połączyć z internetem, dopiero jak przyszedł jakiś tam gość to wpisał jakieś kody czy coś tam zrobił i działało, a że rzadko tam bywa to potem mogą być zbędne problemy a obawiam się, nie wiem czy słusznie, ze jeżeli zrobię to co napisałeś to będzie ten sam problem...mam racje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...