Skocz do zawartości
oicw

Router Pentagram Cerberus Adsl Pod Netią-nie Działa Internet

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Wczoraj kilka godzin męczyłem się aby móc korzystać z internetu pod Netią korzystając z w.w. routera.Czy ktoś z Was posiada taki sam router pod Netią?-myślę,że takich osób jest kilka.

Router konfigurowałem zgodnie z instrukcją(kilka krotnie resetowałem go-kiedy połączenie nie działało, i ponownie konfigurowałem.

Oto kilka z ustawień(tych z quick startu):

Encapsulation:PPPoA VC-Mux

VPI 0

VCI 35

 

Najpierw podawałem hasło z neostrady,jednak później zadzwoniłem do pomocy technicznej netii.Technik powiedział mi,że muszę użyć loginu : "internet",oraz hasła "internet".Poskutkowało to tym,że dotychczas zgaszona dioda PPP na routerze zaczęła się świecić(dotychczas,kiedy podawałem hasło od tp,była zgaszona).

Diody ADSL,LAN(narazie 1 port tylko wykorzystany),oraz PWR świecą się ciągłym światłem.

Sieciówka w systemie jest na 100% dobrze zainstalowana,oraz skonfigurowana(ustawione na :"uzyskaj adres IP automatycznie",oraz " uzyskaj adres serwera DNS automatycznie".

Jeśli ktoś wie,dlaczego nie działa,proszę o wskazówkę,będę naprawdę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz chwileczkę, przeciez login i pass internet pozwoli Tobie a otwarcie jednej tylko strony, mianowicie tej na ktorej dopiero uzyskasz docelowy login i pass, to dla jasnosci jakby co

 

a z Twoich informacji wynika ze router sie synchronizuje prawidlowo

Edytowane przez Krzynek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...