Skocz do zawartości
romek

[artykuł]: Nocny Marek, Czyli Test Klawiatury Revoltec Lightboard Xl 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafikaKlawiatura...ot kawałek plastiku z klawiszami. Zdecydowanie większość użytkowników komputerów stukając w nią bez wytchnienia nie przywiązuje do niej większej wagi. Da sie pisać ? Da. I to im wystarczy. Jakkolwiek, większość nie oznacza całości. Dla pozostałych klawiatura urasta do rangi czegoś niebywale ważnego. Ma nie tylko sprawnie działać, ale także oferować jak najwięcej, oczywiście, przydatnych i ułatwiających codzienną pracę funkcji. Producenci tego sprzętu prześcigają się w pomysłach, co do tych klawiatur jeszcze można zaimplementować, aby zyskać przychylność userów. Dziś przetestujemy klawiaturę z podświetlanymi klawiszami Revoltec Lightboard XL 2.

 

Autor: eMJotka - Marta Jaszczyk

Pełna treść artykułu pod tym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cuda jak cuda, ale podświetlanie jest szalenie praktyczne, osobiscie wolę ją wielokoć od jakiejkolwiek innej klawy; ma tylko kilka dodatkowych przycisków, mała, ładna, podświetlana, full wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam słowa ^goku^, w nocy i tak mam oświetloną klawiaturę od monitora... A ponadto zawsze u mnie się pali lampka, więc tego typu klawiaturki to raczej ciekawostka, niż praktyczne urządzenia. Zresztą... i tak za swego UltraFlata bym nie wymienił :).

 

Dzięki za arta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem BTC a teraz mam Revolteca i powiem że jakością wykonania klawiszy to btc było mistrzem i klawiatura była super.Ale jak klawisze były podświetlone to nie zaskakiwały niektóre litery bez podświetlenia było ok.Trochę żałuję że nie ma BTC bez tej wady ponieważ bez zastanowienia bym ją kupił ponownie,w porównaniu do niej to Revoltec jest kiepski.Miałem 3 egzemplarze i było to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem 3 klawiatury REVOLTEC, 2 egzemplarze starej wersi i teraz mam tą odnowiona i wszystkie miały i mają problem z klawiszami, w tej nowej XL2 nieraz jak naciskam to klawisze nie reagują, a kilka razy tez przytrafiło mi się ze klawisz został wciśnięty i pyszczony a zachowywał się jak by był cały czas wciśnięty tzn. cały czas dawał impuls - w takim przypadku musze nacisnąć go jeszce raz i się wyłączy-poracha, własnei wybieram się ddac tą klawe na wymiane tlko ciekawe czy mi przyjma bo to blokowanie nie występuje za każdym razem, myślałem ze może poprawią jakość klawiszy w nowej wersji ale nic z tego :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...