Skocz do zawartości
grzesiu

Somewhere Back In Time World Tour 08'

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat, bo myślę, ze na naszym forum jest troche fanów Maiden ;) Koncert odbędzie się w Warszawie, 7 Sierpnia 2008 na stadionie Gwardii. Wybiera się ktoś? :) Ja dzis byłem po bilet w MM, niestety go nie otrzymałem bo pan z TicketPro stwierdził, ze jest jakas awaria i nie mogą się zalogować więc biletu nie dostanę O_O Mam nadzieje, ze uda mi się kupić w poniedziałek ;] No więc kto zamierza przyjechać niech pisze, moze zrobimy jakies małe purepecetowe spotkanko przed koncertem? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert zapowiada się niesamowicie więc będę sie starał tam być [;

Ale do sierpnia jeszcze pół roku i nie wiadomo co jeszcze może się w życiu wydarzyć, tak więc kupno biletu odłożę do wakacji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będe na 99,9%. ;) Daleko nie mam na szczęście, tylko ~23km. :)

Oby Hallowed... zagrali. :D

Hallowed zagrają na pewno, Nicko w jakimś wywiadzie mówił, że jeśli będą chcieli wykluczyć tą piosenkę z setlisty, to odejdzie z zespołu. Ja modlę się o Rime of the Ancient Mariner :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff.

Fear of the dark!

Tego pewne nie będzie :). W 2005 grali tylko piosenki wydane w latach '80-'83 jako early days tour, teraz mają grać '84-'88(cwaniaki wliczają w to album Live After Death, żeby zagrać też m.in Iron Maiden i Hallowed Be Thy Name), więc Feara na 99% nie będzie :). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niestety plany sie skomplikowały i zamiast teraz siedziec i się przygotowywać do wyjazdu to jestem w Wiedniu i niestety na koncercie mnie nie będzie...Tak jak ostatnim razem, znow przez wyjazd nie pojechalem na koncert Ironow ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam koncercik ? będzie jakaś obiektywna recenzja ? bo ta z wp jakaś nie bardzo :wink:

Niestety nie byłem więc chętnie się dowiem jak było

Edytowane przez TomCat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegos takiego jak obiektywna recenzja :P

 

Ode mnie: bomba. Co prawda setlista byla tu juz podawana, wiec nie mialem niespodzianek (wniosek na przyszlosc: nie robic sobie spoilerow przed koncertem ;) ). Technicznie ok, choc IMHO mikrofon Bruce'a byl troche za cicho. Telebimy pomagaly (mimo drobnych problemow technicznych, ale to juz zboczenie zawodowe ;) ).

 

Chlopaki dalej graja z taka sama energia, jak kiedys, jakby sie nie starzeli :) W pierwszej polowie koncertu Bruce'owi wlaczyl sie tryb "konferansjer" - zagadywal i rzucal dowcipami miedzy utworami, calkiem fajnie zreszta (tekst z parowka z albatrosa byl niezly, z jazzem zreszta tez nie gorszy), ale od pewnego monecie chlopaki skupili sie wylacznie na graniu, prawie bez przerw. Ogolnie caly koncert stal na wysokim poziomie IMHO, z jednym zastrzezeniem - Bruce chyba ostatnio sie naogladal koncertowego DVD Ironow z Rock In Rio (z 2001r. bodajze), bo niektore utwory byly zagrane "nuta w nute" jak na owej plycie - te same przejscia, w tych samych momentach te same teksty do publicznosci. Troche odnioslem wrazenie, jakby zabraklo mu pomyslu na ten koncert.

Mimo tego jednak bawilem sie swietnie :)

BTW. 100 lat bylo spiewane ze 3 razy :)

 

Aha - w przyszlym roku nowa plyta i Bruce obiecal, ze zawitaja do Polski z trasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatni raz byłem na Maiden na mystic festival w chorzowie w 2005 i powiem że byłem nieco zawiedziony po tym koncercie i może podświadomie był to jeden z powodów że nie pojechałem teraz.

Ale czytając kolejne opinie w necie + Wasze zaczynam żałować że nie pojechałem do wawy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie – byłem i nie żałuję, show jak z dawnych dobrych lat gdy heavy i rock kwitnął, ale nagłośnienie to w porównaniu do koncertu we Wrocku było bardzo słabe, niektórym solówkom brakowało selektywności, no a mikrofon Bruce’a to chyba zardzewiał albo sam wykonawca śniadania nie jadł :) Za to repertuar miodzio, nic dodać, nic ująć!

 

PS. Byłem trzeźwy :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja i swoje trzy grosze dołożę.

 

Koncert genialny, to co się działo gdy Ironi zaczęli grac Aces High - nie da się opisać, euforia, ekstaza... Tylko osoby będące na koncerci w pełni zrozumieją co mam na myśli. :)

Setlista - świetna! Mimo, że z chęcią usłyszałbym parę innych utworów z tamtych czasów to nie mam do czego się przyczepić. Zawsze podoba mi się to, że publika śpiewa z Brucem. Aces High, The Trooper, Fear of the dark, Hallowed be thy name, Run to the hills - po tych kawałkach trudno było mi mówić. ;)

No i koncrt to również 50. urodziny Bruce'a - może 'hepi berfsdej' nie wyszło najlepiej (przynajmniej tam gdzie ja stałem) to w "Sto lat" wszyscy fajnie się zgrali. :)

I cieszy mnie to, że Rime of the ancient mariner zagrali. Bruce nieźle udawał trąbke, dobrze zagrzwał ludzi.

A, no i te "You lying bastards!" - genialne. :D

 

Lauren Harris - wokal cienki, melodia mi się podobała, gitarzysta nieźle grał.

Made of Hate - naprawdę przypadli mi do gustu mimo, że nie lubię tego typu wokalu, ale melodia wpadała w ucho. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lauren Harris - wokal cienki, melodia mi się podobała, gitarzysta nieźle grał.

Zgadzam sie w 100% - najlepsze w jej wystepie bylo "Thank you fuckin very much" :> Gitarzysta zamiatal jak szalony ale wszycho bylo grane na jedna nute.

 

Made of Hate - naprawdę przypadli mi do gustu mimo, że nie lubię tego typu wokalu, ale melodia wpadała w ucho. :)

Cos na wzor Children of Bodom, nawet niezle kawalki skomponowane, ale wokal zabijajcy :) Szkoda ze wzmacniacz im sie spalil, no ale tak to bywa przy "hardkorze" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...