Skocz do zawartości
leox

Sb Live! 1024---brak Dźwieku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam kartę jw. na układzie CT4830 i mam problem podczas instalacji w XP-ku.

Karta to taki model :

Dołączona grafika

 

Po instalacji w slocie PCI --win wykrywa nowe urządzenie i instaluje automatycznie jakieś sterowniki . Mam włożoną płytę producenta:

Dołączona grafika

 

ale z niej nie pobiera driverów. Z płyty wgrywam tylko soft.

W menedżerze urządzeń i Evereście wygląda to tak :

Dołączona grafika

W Biosie mam wyłączoną kartę zintegrowaną.

Po przeczytaniu kilku innych postów z podobnymi problemami, odinstalowałem wszystkie stery creativa i wgrałem stery KX -audio .

Lecz to nie pomogło---cisza w głośnikach.

ściągnąłem ze strony te sterowniki LiveDrvUni-Pack/ENG/.exe. Ale po uruchomieniu exe wyskakuje coś takiego

Dołączona grafika .

Kartę przekładałem w slotach PCI -dale cisza :-( . Nie mam możliwości sprawdzenia na innym kompie--ale zapewniali mnie że karta sprawna. POMOżE KTOś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Problem prawdopodobnie leży po stronie sterowników pod XP.

Potrzebuje sterownik pod XP dla tego modelu. SB Live! 1024 na układzie CT4830. wersja OEM

Jeżeli ktoś ma u siebie taką kartę to może dać info , gdzie je można ściągnąć, lub podeśle na meila. leox1@go2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Problem prawdopodobnie leży po stronie sterowników pod XP.

Potrzebuje sterownik pod XP dla tego modelu. SB Live! 1024 na układzie CT4830. wersja OEM

Jeżeli ktoś ma u siebie taką kartę to może dać info , gdzie je można ściągnąć, lub podeśle na meila. leox1@go2.pl

 

Mam identyczną kartę i odpuściłem sobie instalowanie sterowników z cd. Jadę na tych z windy i działa ok.

Wiadomo, że nie ma tego całego badziewnego softu (Media Center i takie tam), ale wszystko chodzi bez zarzutu

post-132447-1198096186_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...