Skocz do zawartości
ukaszg

[problem] Speed-link Usb Pure Voice Sl-8708 (mikrofon)

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zakupiłem sobie ów mikrofon pod usb.

 

po włączeniu mic blokuje mi wszelkie źródła dźwięku (raz na samym początku nie zablokował mi foobar'a, może dlatego że ten chodził w trakcje podłączania sprzętu?)

 

wykrywany jest (w dymkach w trayu) jako "c-media usb phone set".

 

wykoncypowałem, że windows, nastawiony na uzywanie "default media device" uzywa wlasnie tych "wirtualnych" pod usb słuchawek.

zmienilem więc w panel sterowania> dzwięk, urządzenie domyślne na nvidia nforce costam.

bez efektu.

 

powyższe próbowałem zarówno na driverach automagicznie instalowanych przez wingrozę, jak i dostarczonych na płytce/najnowszych pobranych ze strony producenta (które dodatkowo zmuszały mnie do używania gigantycznego wodotrysku do dodawania efektów do słuchawek/mic'a)

 

bardzo proszę o wszelkie wskazówki, jak uruchomić jednocześnie mikrofon pod usb i słuchawki podpięte pod karte dzwiękową zintegrowaną. (ps mikrofon działa i to bardzo dobrze)

 

 

---------edit------------

ok, zrobilem reset, wylaczylem mic. wsio dziala, dzwiek jest

włączam VT, mic nie dziala

ide w panel sterowania>dzwięk, przełączam mikrfon z nforce na cmedia usb i... nie ma dzwięku ^^

Edytowane przez ukaszg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...