Skocz do zawartości
Destiny

Obudowa Na Dysk 2.5" Z E-sata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Stoje przed malym dylematem, tzn potrzebuje sobie zakupic obudowe na dysk SATA 2.5". Chcialem zeby miala i USB i e-SATA zeby bylo cos z tej szybkosci :)

Zalezy mi bardziej na tym zeby byla solidna, przede wszsytkim szybka [to chyba zalezy od chipu ktory jest w srodku??] i miala minimum 1 rok gwarancji, 2 to juz super.

Design nie jest najwazniejszy. Cena teoretycznie tez nie gra az tak roli. Gdyby w zestawie byl tez sledz z wyprowadzniem na e-Sata albo jakis pokrowiec to by bylo idealnie.

 

Jest cos takiego wogole na rynku?? Co generalnie polecacie??

 

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taka i bardzo sobie chwale do tego spelnia wszytkie Twoje wymogi jest szybka solidna ma sledzia esata i pokrowiec do tego jest dosyc tania i naprawde ladna

 

http://allegro.pl/item281701692_alu_obudow...napedu_2_5.html

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem jednak jakiejs super roznicy miedzy usb a esata nie ma poza burst speed usb spokojnie sobie radzi z takimi dyskami nie ma spadkow szybosci i wiem ze to welland ale akurat to ani + ani - a i sata 2 akurat by nic nie dala szybciej wcale tak nie bedzie

Edytowane przez Miczq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...