Skocz do zawartości
mattius

Karta Tv W Komputerze - Program Obsługujący...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem kartę telewizyjną Winfast tv2000xp exprt. Po dłuższym rozpracowywaniu programu PVR2 doszedłem co i jak ale...

Zakupu dokonywałem z myślą że będę mógł oglądać kilka programów na raz bo wydaje mi się że jest już takowa "technologia" lub inaczej możliwość, to w zasadzie był wymóg i w tym celu kupiłem kartę (telewizor w końcu mam;).

I z tąd moje pytanie:

Czy jest jakiś program lub czy wogóle jest taka możliwość żeby na bieżąco oglądać kilka programów telewizyjnych na raz bez odświerzania??? Na moim w/w programie można oglądać wszystkie kanały na ekranie tylko że jeden jest aktywny , reszta to stop klatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

LOL. Niedawno na to samo odpowiadalem , widac autor chyba nie czyta :|

 

Dokup druga , wtedy bedziesz mogl za sprawa technologii Leadteka , ktora pozwala laczyc w "sli" :D . Inaczej sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwość oglądania dwóch kanałów jednocześnie na karcie jednogłowicowej ale pod warunkiem że jest to karta do odbioru sygnału cyfrowego i oba kanały są nadawane na tej samej częstotliwości no i oczywiscie potrzebny jest program który nam to obsłuży. Ja posiadam kartę dvb używam programu altdvb który ma funkcje odbioru dwóch kanałów z tego samego transpondera.

Edytowane przez kiltel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...