Skocz do zawartości
mpeg-4

Wszystko O Auzen X-fi Prelude 7.1

Rekomendowane odpowiedzi

Auzen X-Fi Prelude 7.1 to karta mało jeszcze rozpoznana w Polsce więc założyłem osobny wątek :wink: .

 

Dzisiaj znalazłem test tej karty przeprowadzony na wysokiej klasy wzmacniaczu słuchawkowym C.E.C. HD53R-80 i słuchawkach Grado SR 325i & Beyerdynamic DT 770 Pro , ponadto test był przeprowadzany przy zamianach wzmacniaczy operacyjnych ,ciekawe kiedy u nas testy będą przeprowadzane w takich warunkach :mur: .

 

Link do testu

http://www.fcenter.ru/online.shtml?article...re/sounds/23055

 

A czy będzie tłumaczenie to czas pokaże.......

 

PS

Ponoć i na IXBT niedługo ,ale to jeszcze nic pewnego .

 

Recenzja porównawcza Auzen X-Fi Prelude 7.1 vs Asus Xonar

http://www.driverheaven.net/reviews/prelud...cards/index.php

 

EDIT

Właśnie ukazało się angielskie tłumaczenie na xbitlabs nie mylić z ixbt :D

http://www.xbitlabs.com/articles/multimedi...-prelude71.html

Edytowane przez mpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też się zainteresowałem kupnem tej karciochy i zastanawia mnie jak ona wypada w porównaniu do Creative X-Fi Elite Pro lub Creative X-Fi Platinum Fatal1ty, może jest ktoś bardziej zorientowany? Albo może ktoś już ma to cacko Auzen X-fi Prelude 7.1 i może coś napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że być może będę mógł przywieźć 1-kilka takowych kart do Polski w drugiej połowie kwietnia, myślicie, że byłoby zainteresowanie tą kartą za jakieś 650 pln? Sam nie potrzebuję więcej niż jednej, a nie będę pieniędzy w błoto wyrzucał =]

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już może ma tą karte ? :wink: i mógł by coś napisać jak się sprawuje byłbym bardzo wdzięczny jednak na razie w Polsce o niej cisza :sad: .

Ja ją mam gdzieś od tygodnia, kupiłem u Gebelsów, mogę powiedzieć tylko tyle, jestem zajebiście zadowolony :wink:

Dźwięk zwala z nóg, stery stabilne, nawet na viste 64 (z tego co wyczytałem na zagranicznym forum, ja mam XP)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ją mam gdzieś od tygodnia, kupiłem u Gebelsów, mogę powiedzieć tylko tyle, jestem zajebiście zadowolony :wink:

Dźwięk zwala z nóg, stery stabilne, nawet na viste 64 (z tego co wyczytałem na zagranicznym forum, ja mam XP)

 

No to oby jak najszybciej pojawiła się w Polsce do kupienia aha a mogł byś wrzucić na jakiś serwer stery ? myśle że powini też działać one z kartami Creative X-FI bo soft jest od Creative tak ? chętnie bym sprawdził czy dało by się zainstalować :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to oby jak najszybciej pojawiła się w Polsce do kupienia aha a mogł byś wrzucić na jakiś serwer stery ? myśle że powini też działać one z kartami Creative X-FI bo soft jest od Creative tak ? chętnie bym sprawdził czy dało by się zainstalować :unsure:

Pobierz

soft jest teoretycznie od creative tylko stery są poprawione :wink:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już pobieram trochę mi to zajmie przy downloadzie 10KB/s jak pobiorę sprawdzę czy dadzą się zainstalować pod moją X-FI Platinum Fal1ty champion series. trzymajcie kciuki oby się udało zaraz w jeden wieczór uleczymy wszystkich posiadaczy X-FI :lol2:

 

11.04.2008 Edit

 

heh niestety pod moją nieda się zainstalować ;P szkoda z drugiej strony za pięknie by było gdyby Auzen chciał od tak za free rozdawać dla posiadaczy Creative poprawione swoje stery :]

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Zwolnij daj na luzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie rozwiązanie może być dość banalne, wystarczy że system nie rozpozna kart jaki creative x-fi... ale jako "Auzen X-fi Prelude 7.1" tylko jak to zrobić:] drugie rozwiązanie to zdjąć blokadę ze sterów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć tylko tyle, że nawet nie wiecie jakim szczęśliwym posiadaczem jestem: Auzen X-fi Prelude 7.1 :lol2: :lol2:

Wybór karty zajął mi niemal dwa lata , ale się opłacało :rolleyes: :rolleyes:

Przeczytałem w tym czasie niemal 1.000.000 wątków, nad wyborem karty muzycznej siedziałem dużo dłużej, niż nad wyborem wszyskich innych podzespołów do kompa, ale pokonałem i to :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie :) Bo to dobra karta tak myślę chociaż jej nie posiadam ale jeśli tylko będzie dostępna w Polse w cenie za 400zł to sam przesiąde się właśnie na nią kto wie ale może wyjdzie wersja która będzie posiadała panel do zamontowania w komputerze :P ciekawe czy ten od X-FI by działał jak myślicie ? jak dobrze pamiętam jest tam w niej miejsce na podłączenie taśmy .

Edytowane przez Zwolnij daj na luzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kupienia jest AUZENTECH X-PLOSION 7.1 a temat jest o AUZENTECH PRELUDE 7.1 - to dwie całkiem różne karty (perwsza kosztuje u producenta 99$ a druga 199$)

gość ma obie wersje, właśnie się zastanawiam czym zastąpić moje Fortissimo IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta dobra tylko nie wiem czy na razie jest warta ceny 699,00 zł

o 200zł drożej od X-Fi gdzie za cenę 500zł dostajemy jeszcze panel i pilot.

Nie ja to sprzedaje na allegro, zeby nie bylo...

Auzen ma lepsze komponenty niz x-fi(tam ta najdrozsza ma inne niz pozostale), ponadto obsluguje wiecej formatow...

 

Na stronie Auzentech`a pojawil sie taki news...

CYTAT

European Distributor for Poland 04.13.08

Auzentech partners with Sound Import to distribute Auzen soundcards in Poland.

http://www.soundimport.pl

Elegancko, bedzie gwarancja na moja sprowadzona karte =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...