Skocz do zawartości
Pure

Umowa Kupna-sprzedaży

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym kupić samochód jednak problem polega na tym, że samochód jest w polsce ale własciciel we włoszech do tego nie jest polakiem ale obcokrajowcem chyba żydem z Izraela. Samochód jest zarejestrowany na firme. Firma należy do tego izraelity i jego znajomego który jest w polsce. Ten znajomy dostał upoważnienie na piśmie(ale spisane niespecjalnie czyli nie u notariusza) że jak coś to może podpisać umowe kupna sprzedaży. A moje pytanie brzmi czy jak by ten izraelita :) przefaksował ta umowe a potem ja ją wypełnił o swoje dane to ona by była ważna czy też nie. Hmm najlepiej jak by on mi przesłał umowe ręcznie pisana kurierem z tych włoch ale to by potrwało :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. przedstawiony scenariusz śmierdzi mi jakimś przekrętem - gdzieś już czytałem podobną historie ;> Właściciel nie w Polsce itp itd.

Jest to sprawdzona oferta czy po prostu jakąś znalazłeś w necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge sie zalozyc, ze to auto ma bardzo atrakcyja cene :)

 

Jak nie ma upowaznienia notarialnego, to rownie dobrze, ja moglbym Ci podpisac ta umowe.

 

Wyobraz sobie, ze wlasciciel zacznie sie domagac swojego auta.

Co pokazesz w sadzie ? fax ? :D

 

nie daj sie wrobic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...