Skocz do zawartości
fipa

Rozszyfrowanie zdrapki..

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy w rozszyfrowaniu kilku cyfr na źle zdrapanej zdrapce Orange. Niech kazdy wpisuje swoje typy liczb nie sugerując się innymi wypowiedziami.

 

Razem z mechl!kiem dziękujemy ;>

 

Dołączona grafika

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 na pewno nie, bo jest zagięta jak jak na forum, a nie tak jak sugeruje wydarty kawałek tekturki. Bardziej ku 2 się skłaniam.

 

Niestety nie moge pokazać innych cyfr ;) bo byloby cos do porównania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zasady są takie. Nie obiecuje, ze wszystkim nagle poleci 10%, cos tam moze na gwiazdke spaść. Piszcie jeszcze, jak wieczorem sie mechl!k pojawi (ew. jutro) to spróbujemy kilka najbardziej prawdopodobnych kombinacji zastosować. Nie wiecie ile mozna legalnie prób wykonać bez blokowania możliwosci doładowywania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ales ty szczodry.

 

Na koncu to nie 0, jest minimalne zagiecie mniej wiecej po srodku, przynajmniej tak mi sie wydaje, o ile nie mam halunow [;

Prob mozesz wykonac nieskonczenie wiele, o to sie nie martw ;) Jakby banowali mozliwosc, to by polowa ludzi nie mogla korzystac z pre-paid'a ;]

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra a teraz pytanie:

-dlaczego tak sie stalo z ta zdrapką ?

-dlaczego nie mozesz dodrapac zasłonietych cześci ?

@CarsonPoland chodzi mi o te cztery ktore my mamy rozszyfrowac, nei te co zostaly ocenzurowane

Edytowane przez sesq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- 0320

- 0328 (bo ta ostatnia cyfra wydaje się lekko zagięta w środku, a więc bardziej pasowałaby na 8 niż na 0)

- 0820

- 0828

- 0323

- 0823

Jedna z tych sześciu wersji.

Edytowane przez misico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i cała ta zadyma o 5 pln? Dzizys... gdyby to jeszcze byłą karta za 50... :)

 

Moja rada taka, weź fotoszopa, zrób skana tej karty, wytnij sobie wszystkie możliwe liczy jakie tam masz dostępne i sprawdź sobie która najbardziej pasuje i pokrywa się z kreskami - pewność 98% że zgadniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...