Skocz do zawartości
fipa

Rozszyfrowanie zdrapki..

Rekomendowane odpowiedzi

i cała ta zadyma o 5 pln? Dzizys... gdyby to jeszcze byłą karta za 50... :)

a nie łatwiej zadzwonić na infolinie, podajesz numer seryjny karty, pozostałe cyferki jakie odczytałeś, i powinni ci sami doładować

Napisanie tematu zajeło mi minute i nie musialem sie użerać na żadnych infoliniach, a jestem prawie pewien, że to 0320. Poza tym na infolinii nie doładują tak od razu, więc po co odkładać to w czasie? Temat wzbudził zainteresowanie, a dodatkowo pozwoli (w momencie jak mechl!k wbije kod) w niekonwencjonalny sposob pozbyć się %. Nie podobają sie takie akcje? Kolejna sprawa.. - co z tego, ze to pięć złotych, czy to znaczy, ze mam to wyrzucic? Połowa polskiego społeczeństwa tankując na stacji benzynowej np za 59,98zl czeka na dwa grosze reszty z wyrzutem spogladając na obsługującego! :lol:

Moja rada taka, weź fotoszopa, zrób skana tej karty, wytnij sobie wszystkie możliwe liczy jakie tam masz dostępne i sprawdź sobie która najbardziej pasuje i pokrywa się z kreskami - pewność 98% że zgadniesz :)

Obrazek SGJ mocno utwierdził mnie w przekonaniu co do tej kombinacji.

 

SGJ, dziękuję, Tobie % nie zdejmę, bo mam Ciebie dość i mam nadzieję, ze szybko dobijesz do 100% ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wzbudził zainteresowanie, a dodatkowo pozwoli (w momencie jak mechl!k wbije kod) w niekonwencjonalny sposob pozbyć się %.Nie podobają sie takie akcje?

Prosimy o więcej takich akcji :P

Edytowane przez misico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

% poleciały u wszystkich, którzy wymieniali dobrą kombinację, czyli 0323. Dziekuje za pomoc, za uwage i za zainteresowanie. PelzaK i _Rebel_ też maja szczere podziekowania za czujność :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekowal slicznie :) Nawet nie zauwazylem, ze na pierwszej stronie podalem taka mozliwosc do weryfikacji ;)

Czujnoscia wykazali sie uzytkownicy z czujkami :] Czuwaj, wrog nie spi :lol: Czy jakos tak.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeleje Wam te 5zł, tylko nie męczcie się ;]

Nie bądz tak rozrzutny bo znowu będziesz się zadłużał ;>

 

dają szanse na zdjęcie % a wy jeszcze narzekacie :P

Egzakly ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dają szanse na zdjęcie % a wy jeszcze narzekacie :P

no, w sumie to takie działanie wykorzystujące poniekąd zajmowane stanowisko.. zróbcie mi coś to wam zdejmę procenty :), po małej konwersji otrzymujemy, załatwisz mi domek na hawajach i własnego czartera i ustawa przejdzie :lol: :D I jak tu w polskce ma być dobrze skoro korupcja na każdym kroku :)

 

co z tego, ze to pięć złotych, czy to znaczy, ze mam to wyrzucic? Połowa polskiego społeczeństwa tankując na stacji benzynowej np za 59,98zl czeka na dwa grosze reszty z wyrzutem spogladając na obsługującego! :lol:

nie no spoko, dla niektórych 5 pln piechotą nie chodzi, ale mnie rozbawiło trochę podejście, że nagle temat pozornie banalny ma takie wzięcie :). Na oko nie można strzelać?

 

Dziś stojąc w kolejce, dosyć długo... kobiecina zrobiła zakupy po 3 plastry 5 szynek i serów i zapłaciła 4,68 - słownie cztery złote, sześcdziesiąt osiem groszy. Wyszła ze sklepu, po chwili wróciła, że ekspedientka naliczyła jej szynkę zamiast za 17 to za 19 pln... i czeka na zwrot, magicznej kwoty, aż myślałem że normlanie się lada ugnie pod tymi 28 groszami. Już chciełm kobiecie dać, tylko nie wiedziałem ile żeby sobie poszła, bo ludziom w kolejce sie już nogi uginały.

Godzinę później, zamawiam picce, dostawca miał wydać tam 1,50 i szuka, szuka, myślę, przypomniałęm sobie kobietę ze sklepu, mówie do typa... Dobra panie, nie trzeba (mimo że 2 pln za dostawę były doliczone do rachunku).

 

Tak, że ja rozumiem, polska biedny naród... ale trzeba znać granicę, kiedy opłaca się hamować całą kolejkę dla 28 groszy :)

 

To taka anegdota mała... :wink:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Nie mów mi o kolejkach, stałem z 15 minut w kolejce, ludzie płacili kartą (trochę dużo zakupów mieli) i babka wzięła kartę, policzyła jako gotówkę i kolejne minuty nabijała to wszytko JESZCZE RAZ!! :evil: A ja miałem w ręku 1 (słownie: JEDEN) towar.

 

EDIT: CBZ spokojnie [; EOT.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzechu, co to ma do zdrapki ? Proponuje zamknac ten temat, misja wypelniona. Postfuckerstwo sie szerzy, jakies kolejki. Ludzie i za komuny czuwali w kolejkach na konto innych, czesto gesto za troche zlotych. Teraz czuwaja inaczej. Piss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...