Skocz do zawartości
neverdie

Klawiatura Razera - Lycos A Tarantula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od pewnego czasu planuje zakup klawiaturki , po przejrzeniu wielu ofert doszedłem do wniosku , że nie jestem w stanie kupić nic lepszego do gier niż produkty Razera.I Teraz zaczyna się problem , którą klawiature wybrać Lycosa czy Tarantule ? Wiem , tyle że Tarantula jest starszym modelem , ale za to ma więcej programowalnych przycisków , niestety jest np. pozbawiona całkowitego podświetlania klawiszy. Nie wiem , może ktoś z Was ma takie cudo w domu , lub miał je chociaż lub jest w stanie pomóc mi w wyborze :D ?

 

Razer Lycosa

Razer Tarantula

 

Pozdrawiam , i liczę na pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest temat o klawiaturach juz ;) Bylo o Lycosie ostatnio.

 

Wiem , tyle że Tarantula jest starszym modelem , ale za to ma więcej programowalnych przycisków

W Lycosie jestes w stanie przemapowac kazdy przycisk na klawiaturze - beat that ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Tarantule i IMO nie warto jej kupować :P Kupiłem ją bo pasuje mi do myszki i jest elo a poza tym nie bylo jeszcze wtedy tej nowej. Gdyby miała podświetlane klawisze to git, a tak to troche głupio :P Przydały by się ze świecidełkami :P :P .

 

Pozdr0600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyh , właśnie wrzuciłem mojego Lycosika do koszyka i może jeszcze przed nowym rokiem do mnie dotrze :D Chociaż , mam małe nadzieje bo w sklepie można było zamawiać tylko za pośrednictwem poczty (Co prawda priorytet - ale poczta polska wiadomo jaka jest xP).Jak klawiaturka do mnie dotrze to postaram się wstawić na forum jakąś recenzję z fotkami :P

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tematu ...

 

z tego w sygnie narazie mam tylko monitor i controlsy, wrocilem po wakacjach z anglii i sobie powiedzialem ze zrobie zakup life time i w 500zł zmieściłem sie po promocji z 3 razerami ... Tarantulka jest po prostu świetna, masa przycisków multimedialnych i do zaprogramowania :)

 

ale gdybym kupował teraz to wział bym Lycose z uwagi na podświetlane przyciski ... w nocy gram dużo a lampki nie posiadam przy kompie :P do Tarantulki dokupić można lampke mocowana w tą dziurke nad przyciskami F8 i F9, ale ja nie moge tego nigdzie znalezc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta lampka do Tarantuli jest troche syfiasta , bo ja np. nie mam miejsca żeby postawić na klawiaturze 10cm. lampkę ponieważ klawiature mam na wysuwanej półce pod biurkiem :D

aha, to ja nawet nie wiedziałem że to jest latarnia morska a nie lampka ... w takim razie ja tez na nia miejsca nie mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, to ja nawet nie wiedziałem że to jest latarnia morska a nie lampka ... w takim razie ja tez na nia miejsca nie mam :P

Tzn , wiesz nie chciał bym Cię wprowadzić w błąd , ja przeglądałem dyskusje o tej klawiaturze na jakimś zagranicznym forum , tam było kilka fotek tej zabawki od użytkowników i lampka wydawała się być dość duża ;) Jednak jaka jest jej rzeczywista wysokość nie wiem dokładnie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn , wiesz nie chciał bym Cię wprowadzić w błąd , ja przeglądałem dyskusje o tej klawiaturze na jakimś zagranicznym forum , tam było kilka fotek tej zabawki od użytkowników i lampka wydawała się być dość duża ;) Jednak jaka jest jej rzeczywista wysokość nie wiem dokładnie :unsure:

w sumie to ja pisałem tylko, że jest xD jaka by nie byla raczej mi sie tez nie zmiesci podczas uzytkowania :<

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...