Skocz do zawartości
Ziober

NF7-s w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ta samą informacje dostałem.

 

Mozna u nich zamowic wysyłkowo ??

 

I jaka cene mozna na ta płytkę dostać ??

 

Wystarczy miec działalność gospodarczą ??

 

Napisz mi na PW co i jak :)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ta samą informacje dostałem.

 

Mozna u nich zamowic wysyłkowo ??

 

I jaka cene mozna na ta płytkę dostać ??

 

Wystarczy miec działalność gospodarczą ??

 

Napisz mi na PW co i jak :)

Pozdr.

Napisze na forum zeby wszyscy wiedzieli

Zeby kupic to mobo w californi trzeba zrobic to przez jakiegos ich partnera handlowego w swoim miescie.zadzwon i sie dowiedz jaki sklep u Ciebie ma z nimi podpisana umowe.

Potem zamawiasz w tym sklepie i w ciagu jednego dnia masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit NF7-S 2.0

-"oficjalna" obsluga Athlonow XP na 400MHz FSB

-nForce2 z kontrolerem MCP2

-6xUSB 2.0

 

oprocz tego chyba nic sie nie zmienilo

No to wszyscy wiedza :)

a jesli chodzi o szczegoly to zmieni sie stepping Nforca2 na wersje "D"

a o mostku nic nie wiem,co ma wprowadzic nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedowartosciowany chwalipieta :) z super znajomosciami w firmie action.Jakbys nie wiedzial to kazdy sobie moze zamowic taka plytke w action tylko musi to zrobic przez ich partnera handlowego.

a tak btw to nf7-s w action nie maja,nigdzie zreszta nie maja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Configa nieznam niestety-to bylo na form abita

Ja dzisaj dorwalem ta plytke -jechalem za nia 80km :-) - dla wszystkich zainteresowanych jest jeszcze jedna sztuka w pcprojekt w krakowie cena 620 zeta rev 1.2 -jutro zdam relacje z dzialania plytki- a pozatym sie strasznie ciesze :-)- aha jeszcze jedno plytki mialy byc w veracompie (glowny dystrybutor) 26 marca ale niema i nastepny termin podali na 4 kwietnia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarkPL hehe dzwonilem o 12 i zarezerwowalem a w sumie po plytke przyjechalem ok 17 ale gosciu mi mowil ze nie maja problemu z ta plyta i widzialem pudelko z jeszcze jedna(ale moze to byla bez >s< ta tansza nie jestem pewien)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro popołudniu spodziewam się Abitka NF7-S rev 2.0 :) nareszcie !! ... z tego co mi wiadomo płytka przyjdzie z Veracomp-u który zajmuje się dystrybucją Abita i dzisiaj potwierdzałem w moim zaprzyjaźnionym sklepie że będzie to wersja 2.0 (innej nie chce ;) ... ceny jeszcze nie znam ... jutro dalsze info :) .... a co do max fsb , oc itd ... to czekam na Twinmosy ddr333 mtec 6.0 (może tez jutro) bo kingstonki na infineonie (hynix 6.0 ns) oddałem ... tylko 180 mhz na rozsądnych timingach no chyba że moje msi kt4v nie wytrzymywało :) i zasiłkę chiefteca 360 W ( to dopiero w czwartek ) jak będe miał komplecik zdam relację co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tez jutro sie spodziewam Abita NF7-s z rev .2.0 i to chyba dosc taniego - jakby ktoś chciał to jakies 590 zł.

 

Pozdr.

No ja tez rano bede mial,moze wiesz czy te co dzis okolo 12 przyjechaly do california computers to juz 2.0?.Ja wlasnie bede mial stamtad.plyty spodziewam sie kolo 9,mam nadzieje ze bedzie to 2.0,chociac 1.2 tez nie pogardze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to najprawdopodobniej bedziesz miał rev. 2.0 :)

Ty tez stamtad zamawiasz?.ja dzis uslyszalem dziwno rzecz od przedstawiciela handlowego californi , mianowicie to ze sugerowana cena detaliczna nf7-s to 699zl :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sugerowana cena :)

 

Nikt by za tyle w tych czasach nie sprzedał :)

 

ja jestem dealerem Californi :)

No ja u swojego dealera w lublinie dostalem cene 620zl,wiec mi bardzo pasuje.teraz tylk ochcialbym zeby bylo to rev 2.0,ale chyba za bardzo nie ma innej mozliwosci bo rev 1.2 po prostu sie wyczerpaly :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam info z California ze to sa rev. 2.0

 

Więc tylko sie trzeba cieszyć :)

No to superowo :)

Jutro wycisne z niej wszystkie soki :),teraz klade sie spac.jak juz bede mial to napisze co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz mam,jest to rev 2.0 :),Mark jak juz bedziesz mial to powiedz czy u Ciebie north bridge jest tez bez blaszki?.u mnie nie ma blaszki i rev A1 , ale to juz napewno Crush18D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz mam,jest to rev 2.0 :),Mark jak juz bedziesz mial to powiedz czy u Ciebie north bridge jest tez bez blaszki?.u mnie nie ma blaszki i rev A1 , ale to juz napewno Crush18D

Prima Aprilis :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...