Skocz do zawartości
Ziober

NF7-s w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc zamówiłem już to MoBo w czwartek tydzień temu w SIRIUS.PL i kolesie pisza mi że będzie w następnym tygodniu, potem ze w jeszcze następnym... :x  :evil:  :evil:  :evil: i sam nie wiem, co o tym mysleć 

Nie wiecie, gdzie można w Polsce kupic tą płytę?

 

dzięki,

 

pozdrav

Sroda czwartek bede mial tego abita v1.2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc zamówiłem już to MoBo w czwartek tydzień temu w SIRIUS.PL i kolesie pisza mi że będzie w następnym tygodniu, potem ze w jeszcze następnym... :x  :evil:  :evil:  :evil: i sam nie wiem, co o tym mysleć 

Nie wiecie, gdzie można w Polsce kupic tą płytę?

 

dzięki,

 

pozdrav

W srode lub czwartek bede mial NF7-S v1.2 na stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.abit.com.tw/abitweb/webjsp/engl...pMODEL_NAME=NF7

 

czyli nf7 nie ma firewire??? ja jebie, na kazdej ze stron znajduje co innego :/ moze to ma cos wspolnego z rewizjami? w cenniku siriusa to jzu wogole cos jest z tymi plytami na<span style="color:red;">[ciach!]</span>e, pomylili tam chyba nf7-m z s..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze chodzi o gre Need for Speed 7

najechalem kursorem na linka na glownej patrze a to w dziale sprzet i sie zastanwiam o co tu chodzi

heh boszz

w miedzyczasie przyszlo mi jescze do glowy Nforce 7

heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NF7 bez s wyszla w rev. 1.2. Niedlugo bede ja chyba zamawial,narazie czekam na opinie..

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki wlasnie dzisiaj nabylem Nf7-s za 600 zl . Jutro zloze kompa mobo+1.7+ 0306 + 2x256 gownianych Kingstonow + Volcano 7+. Jak sie wyrobie poba wie sie w krecenie i zapodam wyniki.

 

A co do samego mobo ma piekny kolor psiej kupy, smieszny wiatraczek na NB.

Na pierwszy rzut oka nie podoba mi sie umiejscowienie zasilania+ bedzie troche problemu z zalozeniem radiatorow na mosfety.

 

Plusy przejsciowka SerialAta ide w komplecie, fajne zworki takie dlugie latwo sie je wyciaga.

Tyle wrazen na dziendobry:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W srode lub czwartek bede mial NF7-S v1.2 na stanie

Gdzie Ty kupiłeś?

 

 

Opinii dostarczę wieczorem :)

To gdzie kupujem nie ma znaczenia ;)

Wazne ze bede mial kilkanascie sztuk na sprzedaz :) oczywiscie z pelna gwarancja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale jaja , brat dostal Abita nf7-s rev 1.2 (A2 -sprawdzane na wcpuid), moje pamiatki chodza u niego na Dual 220 fsb synchr. przy 7-2-2-2 vdimm 2,9 ; sam ma Samsungi (TCB3) DDR333 smigaja mu na 218 FSB synchr. ;tim 7-4-4-2,5 vdimm 2,9 ; zyc nie umierac :twisted: najlepsze jest to ze wszystkie MNOZNIKI od 12,5 w zwyz DZIALAJA (1700+ B0) 8O 8O 8O to na tyle z pierwszych testow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale jaja , brat dostal Abita nf7-s rev 1.2 (A2 -sprawdzane na wcpuid), moje pamiatki chodza u niego na Dual 220 fsb synchr. przy 7-2-2-2  vdimm 2,9 ; sam ma Samsungi (TCB3) DDR333 smigaja mu na 218 FSB synchr. ;tim 7-4-4-2,5 vdimm 2,9 ; zyc nie umierac  :twisted: najlepsze jest to ze wszystkie MNOZNIKI od 12,5 w zwyz DZIALAJA (1700+ B0) 8O  8O  8O to na tyle z pierwszych testow  :D

Cos mi sie wydaje, ze za niedlugo bedzie "Wladca Athlonow - Powrot Krola (Abita)" :wink:

Niezla ta plytka jak sie okazuje i jesli z tymi mnoznikami faktycznie dziala, to moze byc niezlym hitem. Szkoda, ze nie bylo tej plytki jak zmianialem sprzet :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiem - może sie czasami trafić A2 - moge powiedzieć na swoich doświadczeniach że różnica między A2 a A3 to jakies 8MHz w FSB - ja dobiłem do 242 a na A3 może bym miał 250

 

Hmm, to znaczy trza jednak uważać przy qpnie, ale wątpie żeby się kciało abitowi robić na A2 jak już na pewo dostępne jest A3, zwłaszcza, ze ta płyta jest przecież robiona dośc mocno pod OC. A da sie jakoś softowo sprawdzić rev. chipsetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie - raczej soft nie dowiesz się - tylko zdięcie radiatora - nie mówię że firma chce robić na A2 tylko że może się trafić zabłąkany A2 w całej partii A3

Eeee, raczej mała szansa- to tak jakby w parti AXP trafił się zabłąkany 486 :wink: Zreshtą, No risk- No fun, w ciągu tygodnia zaryzykuje i qpie tego NF-7S :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnożniki >12.5 nie działają dlatego że ma 2600+ :|

Przeciez napisal, ze ma 1700+ B0 i, ze mnozniki >12,5 dzialaja

(...) najlepsze jest to ze wszystkie MNOZNIKI od 12,5 w zwyz DZIALAJA (1700+ B0) (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnożniki >12.5 nie działają dlatego że ma 2600+ :|

Przeciez napisal, ze ma 1700+ B0 i, ze mnozniki >12,5 dzialaja

(...) najlepsze jest to ze wszystkie MNOZNIKI od 12,5 w zwyz DZIALAJA (1700+ B0) (...)

tak doklanie testowany byl 1700+ B0 i na 100 % chodza mnozniki powyzej 12,5 , co do serii chipsetu to rzeczywiscie jest to A3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisal, ze ma 1700+ B0 i, ze mnozniki >12,5 dzialaja

Sorki - ledwo patrze na oczy - wczoraj moddowałem, potem testy, późnej zaliczenie i tylko 2h (+ 3 rozmowy tel w miedzyczasie) snu po południu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mnożniki >12.5 nie działają dlatego że ma 2600+ :|

Przeciez napisal, ze ma 1700+ B0 i, ze mnozniki >12,5 dzialaja

(...) najlepsze jest to ze wszystkie MNOZNIKI od 12,5 w zwyz DZIALAJA (1700+ B0) (...)

Ja Ci odpowiem za niego :wink:

 

nie mam siły - spałem 3h tylko i padam na twarz

 

Nic dodać i nic ująć :wink: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...