Skocz do zawartości
ath

Gra Roku Na Purepc [pc]

Gra roku na PurePC  

403 użytkowników zagłosowało

  1. 1. tytuły:

    • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
      32
    • BioShock
      22
    • Call of Duty 4: Modern Warfare
      114
    • Crysis
      41
    • The Orange Box
      21
    • World in Conflict
      7
    • Gears of War
      4
    • Test Drive Unlimited
      40
    • The Witcher
      76
    • Need For Speed: Prostreet
      2
    • Unreal Tournament 2007
      9
    • Lost Planet
      2
    • Medal Of Honor: Airborne
      0
    • Pro Evolution Soccer 2008
      8
    • Command & Conquer 3: Tiberium Wars
      6
    • Enemy Territory: Quake Wars
      4
    • Supreme Commander
      2
    • World of WarCraft: The Burning Crusade
      10
    • Hellgate: London
      3
    • Halo 2
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Melanż box.

Chociaż wahałem się czy nie zagłosować na lost planet. Gierka przynajmniej trzymała fason do końca ( w przeciwieństwie do reszty tych HITów ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również COD4, gra rewelacja, świetna akcja tak jak ktoś już pisał interaktywny film, gra super polecam. Drugie miejsce ma u mnie Crysis a trzecie dałem Medalowi Airborne razem z TDU ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ankiety można by dodać jeszcze Timeshifta

 

Proszę o dodanie Football Managera 2008

W ankiecie jest max 20 miejsc to moze zrobimy tak, ze jak ktos jeszcze wspomni o w/w grach to dodam je w miejsca pozycji, ktore maja 0 glosow. ;]

Poza tym tytuly gier bralem w oparciu o rozne rankingi i nominacje z netu, jakos nie widzialem tych 2ch gier na zadnej liscie, ale zrobimy tak jak napisalem wyzej.

 

ps. wlasnie skonczylem SP cod4, im dalej tym lepiej, koncowka taka dziwna, ale fajna, bo inna niz w wiekszosci fpp, moge sie brac za cryska ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin za klimat, dialogi, muzykę, grafika też niczego sobie , za to ze to chyba jedyna "zwykla gra" z 18+, za humor niektóre teksty zwalaly z nóg , choć troszke krótka i niestety patch 1.2 pojawił sie jak już prawie skonczylem, gdyby od poczatku ten patch byl to gra byla by duzo duzo lepsza a tak to czasem mnie denerwowalo ze za kzazdym razem trzeba czekac na load/save.

 

PS. no i cena samej gry tez wazna rzecz :) 89zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s.t.a.l.k.e.r - nie nie nie, zanudzila mnie maksymalnie, mialo byc pieknie i klimatycznie a dla mnie bylo poprostu nudno

 

TestDrive Unlimited - bardzo bardzo fajnie, ale te bledy w MP.....

 

Wiedzmin - spodziewalem sie dobrego RPG i takowe dostalem

 

Crysis - conajwyzej moglbym oddac glos za reklamowanie tej gry i wychwalanie przed wyjsciem koncowej wersji. Dno. Naobiecywali a guzik dali. Zobaczymy co bedzie w FarCry2

 

Call of Duty 4 - cudooooo. MP ocieka miodem w kazdym typie rozgrywki. Hardcore jest czyms naprawde fajnym. SP takze niczego sobie. Genialna optymalizacja. Mile jest takze czeste pojawianie sie patchy i usowanie raportowanych bledow....

 

Bioshock - fajne, ladne ale czegos mi tu zabraklo..

 

Need for Speed Prostreet - jak na nfs to mnie przykuulo na tyle ze przeszedlem... Gratulacje dla EA :lol:

 

Gears of War - chyba nie dla mnie takie gierki. Piekna grafika i to wszystko....

 

The winner is...... CALL of DUTY 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na Stalkera dlatego, że posiada niesamowity klimat i jest bardzo wciągająca. Rozważałem też oddanie głosu na TDU ale były drobne błędy, które trochę mnie zniechęciły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na Orange Box, najwiecej frajdy mi sprawił, choć muszę przyznać, że nie grałem w większość tegorocznych "orgazmów graficznych" (Crysis, COD4 itd.), bo sprzet za słaby. Moze gdyby na liscie znalazł się Mass Effect to bym go rozważył.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STALKER

 

Mimo że jej jeszcze nie ukończyłem, pozwoliła na parę chwil oderwania od rzeczywistości.

Za klimat.

Z polskim lektorem jeszcze lepiej.

 

Gdyby W COD 4 był równiejszy poziom, wygrałby COD 4, a tak mamy dwie świetne misje a reszta przeciętna.

Crysis też mógłby wygrać, gdyby nie parę braków.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis za:

- fizyka

- grafika

Dla mnie gra spełniła oczekiwania :) naprawdę obowiązkowa pozycja potem zaraz, jedyne do czego można się przyczepić to wymagania :/ ale cóż nic na to nie poradzimy. Drugie miejsce bez wątpienia Stalker i COD4 egzekwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym momencie zaznaczyłem COD4 bo gierkę nieźle przeżyłem ale postanowiłem się zastanowić.

Przypomniało mi się jak na końcu Episode 2 ściskało mi gardło, a do tego dodać nadzwyczajny pomysł niespotykany dotąd w grach w postaci Portal i już się wysunął na prowadzenie Orange Box. A że mamy do tego HL2 i Episode 1 oraz świetny TF2 to już nie miałem żadnych oporów aby zaznaczyć The Orange Box. Ale na drugim zaraz COD4, 3 Stalker - reszty albo nie grałem albo nie skończyłem bo była słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...