Skocz do zawartości
ath

Gra Roku Na Purepc [pc]

Gra roku na PurePC  

403 użytkowników zagłosowało

  1. 1. tytuły:

    • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
      32
    • BioShock
      22
    • Call of Duty 4: Modern Warfare
      114
    • Crysis
      41
    • The Orange Box
      21
    • World in Conflict
      7
    • Gears of War
      4
    • Test Drive Unlimited
      40
    • The Witcher
      76
    • Need For Speed: Prostreet
      2
    • Unreal Tournament 2007
      9
    • Lost Planet
      2
    • Medal Of Honor: Airborne
      0
    • Pro Evolution Soccer 2008
      8
    • Command & Conquer 3: Tiberium Wars
      6
    • Enemy Territory: Quake Wars
      4
    • Supreme Commander
      2
    • World of WarCraft: The Burning Crusade
      10
    • Hellgate: London
      3
    • Halo 2
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadałem prawie wszystkie konsole prócz next genów uważam ze było wiele dobrych tytułów na konsole, zresztą najlepszą grą wszech czasów został FF VII i jak dla mnie długo równie wciągającej gry nie będzie . Żeby wypowiadać sie na temat konsol trzeba ją posiadać nie ironizować nie mając pada w recę dłużej niż pare h.

Prosilbym Cie, zebys nie przenosil dyskusji na grunt osobistych wycieczek, szczegolnie nie majac zielonego pojecia o rozmowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym Cie, zebys nie przenosil dyskusji na grunt osobistych wycieczek, szczegolnie nie majac zielonego pojecia o rozmowcy.

Nie mówię o Tobie. Miałem na myśli ludzi którzy ciągle mówią że konsola ble ble ble i tandem mysz + klawiatura wystarczy. Zabieraja głos w modnej wojnie next gen vs PC. gdzie prawda leży po srodku a najlepiej posiadać i to i to jak kogoś stać i lubi grać.

 

Widzisz. Ja mam na odwrót. W Wieśka gram już miesiąc i mi się nie znudził. COD4 krótki a w dodatku niczym mnie nie zaskoczył. Typowa hoolywoodzka prdukcja. Dzielni jankesi daja popalic wstrętnym terrorystom. Fabuła przeciętna, sama walksa nieciekawa. Ot strzelanie do klonujących się przeciwnikó. Takie "commando" w nowym wydaniu.

 

Najbardziej podoba mi się jednak fabułą . Standard. Ot Rosją zamieszkują opóźnieni w rozwoju półgłówki. Dwóch super debeściaków robi ich w konia i wyrzyna setkami. Natomiast na bliskim wschodzie praktycznie cała amrmia USA nie jest w stanie sobie poradzić. Delikatnie mówiąc żałosne.

hmm zgodze sie fabuła denna. Ale rogrywka bardzo dynamiczna, misja w której bawimy sie w rasowego snajpera była jak z filmu. GRa mało wymagająca arcade, ale naprawdę cieszy. Z miłą checią po pracy siadałem do niej i teraz powracam w MP. Na wiedzmina potrzeba pewnie wiecej czasu... Poczatek był dość nudny. Przynieś, zanieś pozamiataj (wrogów).

Edytowane przez jorda88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Nie mówię o Tobie. Miałem na myśli ludzi którzy ciągle mówią że konsola ble ble ble i tandem mysz + klawiatura wystarczy. Zabieraja głos w modnej wojnie next gen vs PC. gdzie prawda leży po srodku a najlepiej posiadać i to i to jak kogoś stać i lubi grać.

hmm zgodze sie fabuła denna. Ale rogrywka bardzo dynamiczna, misja w której bawimy sie w rasowego snajpera była jak z filmu. GRa mało wymagająca arcade, ale naprawdę cieszy. Z miłą checią po pracy siadałem do niej i teraz powracam w MP. Na wiedzmina potrzeba pewnie wiecej czasu... Poczatek był dość nudny. Przynieś, zanieś pozamiataj (wrogów).

No właśnie do tej misji mam najwięcej pretensji. Fakt jak z filmu. Tylko, że tam się praktycznie nic nie robiło. W misji snajperskiej to ja chcę poczuć, że jestem snajperem. W MOHA , W COD z II wojny to człowiek mógł się poczuć jak snajper, ale tutaj?? Totalna tragedia. Początek misji to taki tutorial. Krok po kroku za rączkę prowadzi nas dowódca. Końcówka to standartowa bezsensowna sieczka. Dla mnie beznadzieja. Więcej w tej misji jesteśmy obserwatorami niż bierzemy rzeczywisty udział. W sumie cała produkt zrobiony jest bardziej na film niż grę, ale to ma być GRA. Od kiedy minusem gry est to, że trzeba na nią wiecej czasu?? Jak coś kupuje to ma mi starczyć na więcej niż 3-4 godziny.

MP?? no cóż akurat w COD nie rzuca mnie osobiście na kolana. Znacznie lepiej grało mi się w UT nawet tę starszą wersję. Chociaż tak naprawdę nigdy nie ciągneły mnie shootery w mp.

Edytowane przez felek111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko zagrałem w demo COD'a 4 wiedziałem ze kupie oryginał i tak przeszedłem sp, który był naprawdę świetny, był klimat, akcja po prostu to czego oczekiwałem.MP na początku trochę mnie przeraziło, ale pomysł ze odblokowywaniem broni/upow szybko mnie do siebie przekonał i tak siupie po 2-3 godzinki dziennie:)Grałem w większość nowości 2007 i COD był z nich gra najlepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wyniki nie powinny sie diametralnie zmienic i aktualny rabnking pozostanie w podobnym stanie, takze:

  • 1'st   Dołączona grafika Call Of Duty 4
  • 2'nd  Dołączona grafika The Witcher
  • 3'rd   Dołączona grafika Crysis / Test Drive Unlimited
  • 4'th   stalker / the orange box
Reszta sie nie liczy. ;]

 

---

 

Najlepszy jest hit MS - halo2 i nowy moh - 0 ptk. ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie grywalnością wygrywa Call Of Duty 4! na drugim miejscu Wiedźmin choć najbardziej denerwują wczytywania mapy. Moją uwagę przykuł także Crysis w którą gra się naprawdę przyjemnie oraz duże możliwości demolowania środowiska wciągają lecz nie na długo bo gra krótka. Natomiast największa porażka według mnie to NFS PS którą zamówiłem ale po zagraniu w demo nie odebrałem paczki.

 

Na mojej półce w 2007 miejsce zajęte przez:

 

Cod4

Wiedźmin - nie lubię zbytnio tego typu gier ale musiałem wesprzeć Polską produkcję.

Crysis

GoW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD4, Test Drive Unlimited, Crysis. Wiedźmina nie zdążyłem liznąć, mimo, że jestem wielkim fanem Sagi. I z tego co słyszę nie zawiodę się :). Na tę chwilę, tak jak w pierwszym zdaniu. Miałem nadzieję, że znajdzie się tam nowy PES, ale niestety, nie podołał zadaniu na tyle ,by uznać go za hit.

Nie wiem czemu wieszane są psy na MOH:AA - mnie sie podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...