Skocz do zawartości
xmiszax

Problem Z Komputerem.

Rekomendowane odpowiedzi

Problemem dla Ciebie są trzy pytania:

1. czy czytałeś regulamin?

2. czy czytałeś regulamin ze zrozumieniem?

3. czy go zaakceptowałeś?

 

oto krótki wyciąg z regulaminu:

KAŻDORAZOWE, CZYNNE SKORZYSTANIE Z FORUM OZNACZA AKCEPTACJĘ TEGO REGULAMINU.

II. 6. Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie odpowiedzi.

Tylko, że jak sie takiemu mistrzowi nie odpowie, to po kilku godzinach, góra dwóch dniach zazwyczaj pisze "widzę, że nikt z forum nie zna odpowiedzi" i wtedy mnie i przykładowo Grzechu_1990 i forest kila zbila to wpienia.

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zmieniłoby to coś gdybym nazwał temat "Problem z wyłączaniem się komputera" ? I tak byś musiał wejść i przeczytać o co chodzi. Nic mnie bardziej nie wkurza jak jakieś chorobliwe przestrzeganie regulaminów forum które nijak mają się niekiedy to problemu jaki ludzie na danym forum poruszają.

 

Brak słów panowie, brak słów.

Tylko widzisz, prawidlowe zadanie pytania czesto jest kluczem do uzyskania prawidlowej odpowiedzi...

 

Porzadne nazywanie tematow (nawet "Problem z wyłączaniem się komputera" jest dobre, bo podaje jakas kwalifikacje problemu) ma na pierwszy rzut oka pokazywac innym, czego dany temat dotyczy. Jak napiszesz tylko "Problem" albo "Pomocy" to na dobra sprawe nie wiadomo o co Ci chodzi - czy o dysk, czy o zasilacz, czy o zepsuty monitor, a moze gra Ci nie dziala, albo koledzy na podworku Cie bija...

 

To jest po prostu kwestia szacunku do innych uzytkownikow, rowniez tych, ktorzy w przyszlosci odpala szukajke i beda musieli przekopywac sie przez stosy takich bezsensownie nazwanych tematow, zamiast z miejsca odcedzic te, ktore dotycza czego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zmieniłoby to coś gdybym nazwał temat "Problem z wyłączaniem się komputera" ? I tak byś musiał wejść i przeczytać o co chodzi. Nic mnie bardziej nie wkurza jak jakieś chorobliwe przestrzeganie regulaminów forum które nijak mają się niekiedy to problemu jaki ludzie na danym forum poruszają.

 

Brak słów panowie, brak słów.

mądrzejsi ludzie od ciebie ten regulamin ustanowili, to nie jest miejsce na dyskutowanie o nim a na jego stosowanie

 

akurat z tym sie musze z tobą zgodzić. bo bez przesady ale kto bedzie szukał podobnego tematu jak wiekszość zwie sie:"pomocy" ,"problem z.." . Wyluzuj czlowieku a ja cie znam z forum jedynie z pisania że: "temat nieregulaminowy" albo ze "zaraz zrobie raport"

Koleś chce pomocy a ty mu z rapotrami wyskakujesz!!

ja cię nie znam wcale i wcale mi to nie przeszkadza

 

dobrze costi napisał - kwestia szacunku dla innych użytkowników,, od siebie dodam - nie pasuje - to go na onet albo pclaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mądrzejsi ludzie od ciebie ten regulamin ustanowili, to nie jest miejsce na dyskutowanie o nim a na jego stosowanie

Pewnie jakiś 18 - 20 latek skopiował go z innego forum z delikatnymi zmianami. Po prostu przeginacie z przestrzeganiem regulaminu, każde forum ma takie skrajności i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim obowiazkiem jako uzytkownika jest przestrzegac regulaminu, ktory akceptujesz przy kazdym skorzystaniu z forum. Tylko tyle i az tyle.

Jesli nie jestes w stanie sie dostosowac, to pozostaje Ci tylko zmiana forum, bo my do Ciebie dostosowywac sie nie bedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...