Skocz do zawartości
sideband

Forceware 169.28 Xp 32bit

Rekomendowane odpowiedzi

Cechy sterownika:

 

- Data 18/12/2007

 

- Rozmiar 16.0mb(old cp 11.9mb)

 

- Nowy Control Panel

 

- Obsługa serii 5 do 8

 

- Coolbits Dla Old Cp

 

- Poprawiony błąd uniemożliwiający włączenie AF*4

 

- Powrót Tray-a dla Old CP(poprzez niego możliwa pełna regulacja AF)

 

- zmniejszony rozmiar plików nvwss.dll , nvViTvS.dll , nvMoblS.dll , nvGameS.dll dotyczą tylko New CP

 

 

New CP - Link

 

OLD CP - Link

 

 

 

Wersja 2.0

 

 

New CP - Link

 

 

OLD CP - Link

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli z testowania nici

ostatnie stery zaskutkowaly kolorowym plotkiem z pixeli w crysis, nie wspominając o kwadratoblokachtextur na krzaku w cod4 przy właczeniu aniso...

 

cos nvidia sie opier...znow ida na benchmarki, nie na jakość obrazu i stabilność...przypomina mi sie znikający smok w 3dmark2001 na gf5200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiem szczerze, że w CoD4 zabardzo na krzaki nie patrzyłem...

Sprawdzę to dam znać.

Ogólnie to mi stery śmigają bez problemu...

Widzę, że muszę sprawdzić coś innego niż Juiced 2 (tam all w porządku, aa i anizo z poziomu gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety w każdych Twoich zmodyfikowanych sterownikach jest błąd, wersja old cp, za pierwszym razem do starego cp wchodzimy bez problemu, kolejny raz nie ma szans, pokazuje się tylko button "uruchom Panel sterowania Nvidia" i tyle ...

poprzednie wersje to samo, te mody instalowałem jako pierwsze na świeżym systemie (XP+SP2)

 

karta 6800ultra (deskop) nie ATi z podpisu ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem czemu tak jest , skoro umnie działa jak należy.

 

Najważniejsze by nie odznaczać tego - enable desktop context menu i musi działać

 

post-21833-1198793497_thumb.jpg

 

 

To znikanie występowało , dokładnie jak napisałeś , czyli włazisz zmienisz coś , po chwili wchodzisz kolejny i po ptakach :wink: . Ale dodałem odpowiedni wpis , który powoduje , że nic nie znika.

 

Ale chociaż ktoś coś napisał , że cusik nie działa , bo tak skąd mam wiedzieć :wink:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodana wersja 2.0 , zmiany:

 

OLD CP:

 

- pełna kontrola AA i AF przez tray-a , wymuszanie działa jak należy sprawdzałem w kilku grach

 

- wzrost wydajności , nie wiem jak w przypadku New Cp :wink:

 

New CP:

 

- wymuszanie AA i AF działa jak należy , sprawdzałem w kilku grach

 

 

Ogólne:

 

- lepsza jakość obrazu w OpenGL-u

 

 

Testujcie i prosze o opinie B-)

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 2.0 New CP:

Działa troche lepiej, nadal mam problem z wymuszaniem AA i AF (wymuszam za pomocą CP dla danej gry, nie przez Trey'a - zawsze go wylaczam :P). Dla przykładu AF i AA działa dla cs'a 1.6, dla warcrafta 3 juz nie :wink:

 

Sideband: trzymać tak dalej! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy podkręcaniu pokazuje mi się komunikat "Nastąpił błąd podczas testu częstotliwości zegara. Komputer trzeba uruchomić ponownie." i "Testu nie udało się uruchomić dla wybranych częstotliwości zegara. Obniż ustawienia i spróbuj ponownie". Nieważne czy podniosę częstotliwość o 1Mhz czy 100. Zaczęło się tak dziać przy serii 8xxx na 7xxx wszystko działało. Robi sie tak na wszystkich wersjach sterowników. W RT karta kręci się bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre sterowniki.

Walidacja na roboczych ustawieniach karty:

http://www.techpowerup.com/gpuz/h3rad/

 

W 3dmark 2006 i proc 3,84GHz uzyskałem 7902 pkt - kilkadziesiąt punktów więcej niż na modowanych sterownikach 169.21 OLD CP.

Dzisiaj wieczorem zaatakuję jeszcze mój rekordowy wynik 8534 pkt przy ustawieniach karty jak w sigu.

Edytowane przez atomel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy podkręcaniu pokazuje mi się komunikat "Nastąpił błąd podczas testu częstotliwości zegara. Komputer trzeba uruchomić ponownie." i "Testu nie udało się uruchomić dla wybranych częstotliwości zegara. Obniż ustawienia i spróbuj ponownie". Nieważne czy podniosę częstotliwość o 1Mhz czy 100. Zaczęło się tak dziać przy serii 8xxx na 7xxx wszystko działało. Robi sie tak na wszystkich wersjach sterowników. W RT karta kręci się bez problemów.

Niestety coolbits nie działa z serią 8 , czyli nie da rady podkręcić karty w sterowniku :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to możliwe , kiedyś miałem taką sytuacje w GF6 jak dobrze pamiętam. Różnice były niewielkie :wink:

 

@Atomel , dzięki za porównanie B-) i zaufanie do sterowników :D

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem czemu tak jest , skoro umnie działa jak należy.

 

Najważniejsze by nie odznaczać tego - enable desktop context menu i musi działać

 

post-21833-1198793497_thumb.jpg

To znikanie występowało , dokładnie jak napisałeś , czyli włazisz zmienisz coś , po chwili wchodzisz kolejny i po ptakach :wink: . Ale dodałem odpowiedni wpis , który powoduje , że nic nie znika.

 

Ale chociaż ktoś coś napisał , że cusik nie działa , bo tak skąd mam wiedzieć :wink:

Już dawno o tym problemi Ci wspominałem za czasów 169.09 i tylko ver 2.0 dobrze biega , którą wysłałem na rapida bo prosiłeś ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nie ma żadnych zmian odnośnie control panela , dlatego nie wiem o chodzi :blink: .

 

Sprawdzałeś te???

 

Może odinstaluj stery w trybie awaryjnym , driver cleaner itp i nie odznaczaj tego co podałem :wink:

 

Jak Ci nie pomoże , to podaj mi link do tych remixów z którymi niby jest jakiś konflkt :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo i tak zero dziewiątki to mistrzostwo świata więc spoko looz.

Hmm ciekawe czy lepsze niż 169.17.

 

Wczoraj porównalem 169.28 z 169.17 niestety tylko w jednej grze(Bioshock) i tam 169.17 lepsze 1-2fps,więc 169.28 sux :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe czy lepsze niż 169.17.

 

Wczoraj porównalem 169.28 z 169.17 niestety tylko w jednej grze(Bioshock) i tam 169.17 lepsze 1-2fps,więc 169.28 sux :)

Matko jedyna - Panowie! Może skorzystam z waszych doświadczeń i doradzicie szybko!

 

Posiadam GF 8800 GTS 320 MB !!! Do tej pory pracowałem na sterownikach v. 158.19 (6.14.11.5819) i generalnie nie stwierdziłem większych problemów nawet w związku z błędem odnośnie 320 MB pamięci! Ale zapragnąłem podłączyć komputer do TV HDTV złączem HDMI zamiast D-SUB i okazało się że sterowniki stwarzają problem, więc pociągnąłem najnowsze i TV HDTV działa prawidłowo, ale.....

 

Więc pytam: Które sterowniki certyfikowane zawierają poprawkę w związku z 320 MB i jednocześnie z poziomu tray-a dają możliwość blokowania AA i FA? Da się coś dopisać do rejestru aby w nowych sterownikach była możliwość wymuszania AntiA i Anizo?

 

Poprawki HDTV to mały problem bo chyba od v. 162.xx nie ma żadnych problemów, zresztą mogę podłączać D-SUB-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna - Panowie! Może skorzystam z waszych doświadczeń i doradzicie szybko!

 

Posiadam GF 8800 GTS 320 MB !!! Do tej pory pracowałem na sterownikach v. 158.19 (6.14.11.5819) i generalnie nie stwierdziłem większych problemów nawet w związku z błędem odnośnie 320 MB pamięci! Ale zapragnąłem podłączyć komputer do TV HDTV złączem HDMI zamiast D-SUB i okazało się że sterowniki stwarzają problem, więc pociągnąłem najnowsze i TV HDTV działa prawidłowo, ale.....

 

Więc pytam: Które sterowniki certyfikowane zawierają poprawkę w związku z 320 MB i jednocześnie z poziomu tray-a dają możliwość blokowania AA i FA? Da się coś dopisać do rejestru aby w nowych sterownikach była możliwość wymuszania AntiA i Anizo?

 

Poprawki HDTV to mały problem bo chyba od v. 162.xx nie ma żadnych problemów, zresztą mogę podłączać D-SUB-em.

169.09 rev 2.0, ktore przydaloby sie udostepnic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...