Skocz do zawartości
nodek

The Modfather - Czyli Moja Buda!

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

 

Ostanio wzielo mnie jakos na modowanie obudowy oto rezultaty mojej tygodniowej pracy:

 

oto link do filmika na youtube:

 

http://pl.youtube.com/watch?v=QcNnLOay2z4

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

jak widac zmodowalem cala bude: tak wyglada przed moddingiem:

 

Dołączona grafika

 

Sory ze takie kiepskie ale nieznalazlem innego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość loRdRumek

<_< nawet fajna obudowa, ale hymm... miałem napisać, że oprócz wiatraczka przydały by się jeszcze jakieś akcenty białego (jakaś rameczka wokół napędó), ale może być. Te "nóżko - kółeczka" do podtrzymywania obudowy też nie zapiękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo pracy włożyłeś i efekt bardzo przyzwoity. Te nóżki to już wiesz i zmienisz.

Trochę mnie razi całkiem odsłonięty ten biały wentyl z przodu. Proponuję czarną siateczkę na niego i podświetlenie wentyla LEDami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aka lian li... Ja poproszę stylowy gril na froncie i wyrzuć tą uszczelkę będzie przyjemnie ;]

 

Mało tu modingu ale wsporo włożonej pracy w budę. Ogólnie fajnie [:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi a zarazem slowa krytyki, przynajmniej wiem nad czym mam jeszcze popracowac/zmienic, myslalem ze te nozki przypadna do gustu ale najwidoczniej sie pomylilem... a co do frontu to wlasnie myslalem nad siatka, taka hmmm.... siatka oslaniajaca glosnik samochodowy... tylko nigdzie niemoglem jej dostac... pomysle tez nad podwietleniem przedniego wentyla na bialo ;) wydaje mi sie ze to bylby nawet dobry pomysl... i pomysle tez na nowymi nozkami...

 

PS. Te "nozki" to wlasnie sa uchwyty z mebloscianki z czasow prl'owskich ;) xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly srodek, boki i gora na czarny polysk, uchwyty do otwierania boku i front na czarny mat, efekt lustra otrzymalem malujac plexe od wewnetrzenej strony na czarny mat, a malowane bylo normalnymi sprayami, jezeli sie niemyle to firmy deco color czy jakos tak...

Edytowane przez nodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby nic specjalnego ale na tle ostatniej konkurencji w stylu jestem laską i zrobiłam otwór pod 12cm wentyl pilnikiem- padajcie na kolana

to całkiem solidna robota..no przynajmniej tak na fotach wygląda. Od czegoś trzeba zacząć... A materiał wyjściowy był w końcu nieszczególny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Pussey

 

No, nie mam napedu, przestalem go uzywac jakies 2 lata temu... a gdy potrzebuje cos zrobic (reinstal windy) to dopiero podpinam, a pozniej odpinam...

 

 

@ rafwlkp

 

Niestety plexa nie jest "ruchoma" w zaden sposob ;)

 

 

@ PaBlO

 

Mam taki zamiar ;)

 

 

@ Koko_

 

Nie mam zadnego filtru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nodek, coś ciężko oddychałeś na tym filmie :E

 

Co do obudowy - nóżki zmień na coś białego i bardziej nowoczesnego. Jak już ktoś tu wspomniał biała otoczka napędów + białe oświetlenie w budzie. No i ja jestem za jakimś grillem z przodu.

Ogólnie mówiąc dobra robota, dobrze to w miarę wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czepić się czegoś innego niż powyżej - nazwa. To nie jest nawet "mod-grandson", a co dopiero "mod-father". Ale niech se tam, z nielicznymi wyjątkami w nazewnictwie puszek na kompy dominują makaronizmy, debilizmy i absurdyzmy :>

 

Fotki "before" i "after" - naprawdę imponujące. Poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość neevsky

Zamiast takich nóżek to mógł byś dać mierniki temperatury (ze wskaźnikiem) jakoś podparte aby sie nie rozleciały.

 

Ogólnie buda super, FULL BLACK i to mi się podoba :D

 

 

 

Jak zrobiłeś front? Od nowa był robiony czy jak?

Edytowane przez neevsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frot. To czesc starego "obwodka" ze tak to nazwe a caly srodek (lustro) to jest plexa wycieta na wymiar i pomalowana od wewnetrznej strony matowym sprayem... co dalo wlasnie efekt lustra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dla odmiany podoba wentyl odsłonięty, choć kurzu to musi ciągnąć. Dla przyczepienia się powiedziałbym, że naklejkę na wentylu albo całą czarną albo całą białą, bez żadnych napisów by wypadało nalepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...