Skocz do zawartości
Komixx

Wesołych Świąt

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że to jest Hyde-Park..

 

Życzę Wam przede wszystkim beztroskiego uśmiechu, bo to on sprawia, że życie obfituje w jaskrawe kolory; spełnienia marzeń (nawet tych, o których jeszcze nie wiecie) i wielu sukcesów (tych dużych, ale także takich mniejszych - prawie niezauważalnych ). Życzę Wam również, aby każdy dzień przynosił coś takiego niepowtarzalnego i wyjątkowego, takie maleńkie światełko radości, które sprawia, że warto żyć i kochać życie :)...Wesołych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Życzy,

Marcin (Komixx)

Edytowane przez Komixx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie swoje lata już na karku macie ,więc i tej atmosfery tak nie odczuwacie ;) Praca ,szkoła ,a człowiek zabiegany. Ważne ,że te kilka dni spędzi się z rodziną ,bo czasem i z tym bywa problem w normalne dni.

 

Wesołych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych? Znowu mróż i pada śnieg, za 3 dni do roboty, sałatke goście mi pewnie wszamają zanim zdąże sam jej zasmakować, a prezenty głownie kupione za moje zielone :lol2:

 

Za dzieciaka było fajniej hehe :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż, że mam 15 lat.. i tak już wyrosłem z prezentów itp..

Ale wiem, że to jest czas, żeby spędzić go miło z rodziną...

 

Wesołych

 

Ps. można prosić o przyklejenie tematu na czas świąt?(później możecie go nawet usunąć)

 

A co do klimatu to go nie ma.. u mnie tylko mróz i mróz..nawet śniegu nie ma.. ale poczekajmy jeszcze końca dnia nie ma :D:P

Edytowane przez Komixx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesolych, spokojnych i co najwazniejsze zeby was zdrowie przez i po swietach nie opuscilo.

 

Pech chcial ze na te swieta mialem jeszcze wieksze wydatki niz zwykle bo dysk padl a bez komputera jestem odciety od pracy ..... a jeszcze wiekszy pech ze w zadnym sklepie nie mieli odpowiedniego dysku i musialem kupic w komputroniku przeplacajac o 200 zl :o

 

Przepraszam za OT

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...