Skocz do zawartości
tomasz_lbn

Komputer Sie Wylacza!

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie ten CPU test też ledwo co idzie. Czasem wychodzi po 0.5fps :)

 

Kasia81 > Twiggy nie odpowiadał Tobie, tylko sowix'owi.

Ja niestety nie znam przyczyny Twojego problemu. Może być to problem sprzętowy(np uszkodzona pamięć ram) albo softowy(np zły sterownik).

Na początek wejdź w "mój komputer" >> zaawansowane >> uruchamianie i odzyskiwanie >> i tak odznacz opcję "automatycznie uruchom ponownie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie ten CPU test też ledwo co idzie. Czasem wychodzi po 0.5fps :)

 

aha, bo juz myslalem ze od tego grzania czasami jak wentyl nie chodzi ze proc sie cos przegrzal:P bylem w sklepie, chcialem zostawic kompa, to typ mi powiedzial ze najlepiej w poniedzialek rano to na wieczor odbiore, w sumie mial racje:) ale mowil ze zacznie od zmiany biosu na plycie gl. a jak nie pomoze to bedzie dalej dzialal, to taki znajomy znajomego;) tak ze raczej mnie nie bedzie oszukiwal...

 

witam ponownie, jak wszyscy mogli sie spodziewac... komputer mial byc na wieczór, no i byl tylko ze prawie 2 tygodnie pozniej:D sklamal bym mowiac ze na koniec to grzeczny w tym sklepie bylem:P no ale nie wazne... grunt ze tak: wymienili bios na plycie glownej i wyrzucili box'owy wiatrak, w zamian wstawili pentagramka, co mi nawet odpowiada;) i problem zniknal.

Edytowane przez sowix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...