Skocz do zawartości
ryba

Proste Ss Dla 71proste

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Wszystko slicznie,pieknie ;)

Zapakowane bezpiecznie,mam nadzieje ze ta firma jest godna tych pieniedzy za wysylke ;)

czekam spragniony jak psiun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje sie milusio, co rotara to rotara, znowu zaczynam zalowac, ze nie wzialem sobie takiej, ale co sie odwlecze to nie uciecze. Prawda Rybuś ? :D

wiadomix, zawsze mozna sie spotkac u mnie i cos zaradzic na to ;]

 

Wszystko slicznie,pieknie ;)

Zapakowane bezpiecznie,mam nadzieje ze ta firma jest godna tych pieniedzy za wysylke ;)

czekam spragniony jak psiun :)

Jak to KonradGT ocenil: zapakowane jakby na wojne jechalo ;]

 

Cierpliwosci, firma obiecala ze w piatek, max w poniedzialek bedzie dostarczone.

W tym miejscu chcialbym jeszcze podziekowac Ravenowi155, mojemu guru, za to ile mnie nauczyl :* thx sweety

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bede mial delegacje do gda to pojade na skroty przez miedzyrzecz :lol:

 

dobra koniec OT, faktycznie nabieraja estetyki te twoje agregaty, z 5-6 latek jeszcze i bedziesz tak fajny jak ja :P

ojojoj, ale ja nie moge byc taki dobry jak ty :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba, tylko nie pomyl się, i po pijaku nie narysuj strzałki do góry nogami, bo 71proste dostanie układ sprasowany :]

 

Czym to leci i za ile dokładnie?

550 brutto za przesylke z odbiorem odemnie do Irlandii -> www.hellmann.pl

 

 

fajne i ladnie zrobione ,zastanawiam się nad takim czymś tylko można zrobić mniejsze i jakie wtedy temp.?

Mozna zrobic to bardziej kompaktowe -> wyniki takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie a cena tez kompaktowa?

W porownaniu do tego co mozesz kupic z zagranicy tak ;] podbij na gg po wiecej informacji.

 

 

Edit: Paczka juz opuscila moje miasto ;]

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonil wlasnie kurier i przywiezie paczke jutro pomiedzy 10-13 czekam spiety jak psiun :):):)

 

Nareszcie, mam nadziej ze wszystko bedzie ok, bo wlozylem duzo serca i wlasnej kasy w budowe, pakowanie i wyslanie tego. Zobaczymy jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dobra nie bede zwlekal i dam wstepne info.Jak juz rybek wspomnial efsi dojechalo w calosci-nie naruszone.Wszystko super pro elo zapakowane conajmniej jakby jechalo do Iraku-za to szacun

Po wstepnym zapoznaniu sie z instrukcja obslugi,odpalilem wariata,zeby zobaczyc czy to wogole dziala-dziala ;)

Ostatecznie po niecaych 8 minutach na term.bylo -62-64'C,bios +- pokazuje ta sama temperaturke,czyli wsio tryka jak powinno.Na pierwszy ogien poszedl e6300 kolesia z domu:),ktory juz byl kiedys przez kogos tam testowany na DI i podobno powyzej 555Mhz nie dalo sie wydusic(na wodzie mialem 550Mhz) i to zmobilizowalo mnie do rzucenia go na ruszt.

Nie bede sie rozpisywal,ale proc faktycznie stroil fochy,ale 555Mhz przeszedl spi32m,560Mhz wprime 1024 i max 568Mhz w spi1m,prime32 i pifast-co dalo pare miejsc pucharowych i troszke punktow.Hmm szczerze mowiac myslalem,ze bedzie powyzej 570Mhz,ale trudno i tak obalilem teorie walla na poziomie 555Mhz uzsykujac 568Mhz ;)-nie jest zle

screeny sa w moim profilu,jutro uzupelnie

Tyle narazie,pierwszy dzien,duzo emocji ;),ale juz wstepnie moge powiedziec,ze jestem bardzo zadowolony.Co do samego montazu nie jest skomplikowany,ryba zadbal o wszystkie potrzebne rzeczy.

Na koniec wspomne o kwestii glosnosci :)

Przez 1h da rade wysiadziec,ale pozniej proponuje zatyczki do uszu :):):),jak tak dzisiaj zrobilem,bo juz nie dawalem rady-sorry ,ale musze byc obiektywny ;)

 

screeny,zdjecia itd w tygodniu,czekam na aparat...

jutro padakowaty e67 vs SS ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez ja caly czas mowie ze rotarka nie jest cicha :lol: Ale jak ktos twierdzi inaczej to zapraszam na wycieczke do lekarza :P Wazne ze dziala i klient jest zadowolony... to kto nastepny :D?

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Heh musialem to napisac,zeby ktos sobie nie myslal,ze to chlodzonko na 24/7 ,bo tacy sie zdarzaja ;)

 

jeszcze raz wielkie THX,wlasnie liskacza loje za to ;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Zapowiada się ładny układ. Aż żal mi zwieracz ściska, że jednak chciałem fcta na starym danfosiku NL11F... ale trudno :) rotarka to rotarka. Nadrobię sobie w kaskadzie. Zapowiada się kolejny mocny fcet jak na rotarke przystało. Miejmy nadzieje, że 71proste poprawi wyniki na hwbocie :]

Tak poprawilem wyniki ;),choc nie mam za duzo czasu na o/c od paru miesiecy mysle,ze w przeciagu tygodnia pozbieram wszystko do kupy,fotki,screeny itd..bo troche od czasu minelo od zlozenia ss i troche sie wydarzylo.Nie napisalem slowa jak dziala i czy jestem zadowolony wszystko sie pojawi na dniach.Sorry za zwloke :D

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...