Skocz do zawartości
KoS

HIS Radeon 9000Pro a tv out

Rekomendowane odpowiedzi

Temat już na forum był poruszany, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi. :?

Karta ma wyjście s-video nie widać połączenia komputer - TV (jest nieaktywne). Próbowałem przejściówki s-video ->Euro Scart. Wynik mierny, żaden wręcz.

Zmiana sterowników na nowe też nie przyniosła żadnych zmian.

W związku z tym czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze mam ta sama karte i mialem ten sam problem ( w win xp ). Za zadne skarby nie dalo sie uaktywnic wyjscia tv, co do tej pory mi sie nieudalo w tym systemie. W win 98 nie ma rzadnych problemow i jestem skazany na uzywanie 2 systemow :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze mam ta sama karte i mialem ten sam problem ( w win xp ). Za zadne skarby nie dalo sie uaktywnic wyjscia tv, co do tej pory mi sie nieudalo w tym systemie. W win 98 nie ma rzadnych problemow i jestem skazany na uzywanie 2 systemow  :?

Tak jest, mam właśnie Win XP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat już na forum był poruszany, ale nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi.  :? 

Karta ma wyjście s-video nie widać połączenia komputer - TV (jest nieaktywne). Próbowałem przejściówki s-video ->Euro Scart. Wynik mierny, żaden wręcz. 

Zmiana sterowników na nowe też nie przyniosła żadnych zmian. 

W związku z tym czy ktoś ma jeszcze jakieś pomysły? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie.

Mi udalo sie wypuscic sygnal na TV. Prawde mowiac nie pamietam jak to zrobilem, ale wybieralem po kolei wszystkie opcje i po restarcie pojawil sie obraz na TV. Poczatkowo w ekranach telewizor byl nieaktywny ale pozniej pokazal sie. Karta pozwala wydusic na TV 1024x768. Lecz mialem pewien problem. Mam stary 21'' telewizor JVC... obraz byl ok, lecz gdy lecial film, widac go bylo tylko na monitorze a na tv tylko okienko z czarnym ekranem.

 

Pokombinuj, napewno sie uda...

 

A i jeszcze jedno: moze to tylko zbieg okolicznosci, ale jak podlaczalem swoimi chinchami to nie poszlo. Pozniej jak zmienilem na oryginalna to po chwili pojawil sie obraz.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi udalo sie wypuscic sygnal na TV. Prawde mowiac nie pamietam jak to zrobilem, ale wybieralem po kolei wszystkie opcje i po restarcie pojawil sie obraz na TV.

No, to już jakieś pocieszenie skoro Ci się udało! Jak na razie skończyły mi się pomysły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze gdy podlaczales ten kabelek do karty, to zwrociles uwahe na strzalki na chinchach. Podlacz oryginalnym przedluzeniem. Gdy juz to zrobisz patrz uwaznie na tv. (Moj wisi przy suficie a w momencie podlaczania monitor stal na podlodze). Wybierz karte z oznaczeniem Secondary, zmien rozdzielczosc na 800x600. Zastosuj zmaiany. Uruchom ponownie komputer. Wejdz w ekrany. Sprobuj cos tam przestawic.

Naprawde nie pamietam. Zmienialem wszystko co moze byc zwiazane z tym tematem. Caly czas dawalem Zastosuj i OK i co raz restartowalem. I w koncu... SIE POKAZAL. Nie moglem tylko dojsc z tymi filmami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze gdy podlaczales ten kabelek do karty, to zwrociles uwahe na strzalki na chinchach. Podlacz oryginalnym przedluzeniem. Gdy juz to zrobisz patrz uwaznie na tv. (Moj wisi przy suficie a w momencie podlaczania monitor stal na podlodze). Wybierz karte z oznaczeniem Secondary, zmien rozdzielczosc na 800x600. Zastosuj zmaiany. Uruchom ponownie komputer. Wejdz w ekrany. Sprobuj cos tam przestawic.

Naprawde nie pamietam. Zmienialem wszystko co moze byc zwiazane z tym tematem. Caly czas dawalem Zastosuj i OK i co raz restartowalem. I w koncu... SIE POKAZAL. Nie moglem tylko dojsc z tymi filmami :(

Zaznaczam tez ze pod Win98SE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole to masz karte o takich samych parametrach jak moja?

Nie. Mam uboższą wersję - 64MB RAM, nie-VIVO.

Pokombinuję, zobaczę, odezwę się. Dzięki za pomoc!

A zmiany rozdzielczości na karcie "secondary" próbowałem - po restarcie przywraca mi wszelkie ustawienia sprzed modyfikacji, niestety...

No i właśnie... XP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2002JSQ Aby film był widoczny na TV, musisz ustawić w opcjach "Ekrany" - TV jako ekran podstawowy

 

KOS Sprawdź czy przejściówka i kabel jest dobry!

 

Luknijcie tu:

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=radeon_d..._na_telewizorze

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=wojny_kl...klonow&strona=2

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2002JSQ Aby film był widoczny na TV, musisz ustawić w opcjach "Ekrany" - TV jako ekran podstawowy

 

KOS Sprawdź czy przejściówka i kabel jest dobry!

Kabel i przejściówka są w porządku. Sprawdziłem na GF 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam shapphira ale tez pamietam ze mialem problemy.

Ale w koncu sie udalo, nie pamietam do konca. Podlaczalem tv przez euro zlacze.

Sprobuj wylaczyc kompa, odlaczyc monitor, podlaczyc tv i sprawdzic czy automatycznie nie wykryje TV z braku innych mozliwosci. Chyba tak mi sie to udalo a pozniej dzialal z monitorem i tv razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...