Skocz do zawartości
Goofy

Wolna KAZA

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to jest normalne. Ale jestem u rodzinki i strasznie wolno aza ściąga pliki ( około 1k/s). A pliki z netu nawet przez http idą około 150. Czy można coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ponieważ tu jest zwykła sieć kablowa.

Nic nie szkodzi. Przeciez jest gdzies tam jakis administrator, ktory zdaje sobie sprawe z "zagrozen" powiazanych z kaza. Ustawiasz kolejke i zapychasz lacze 2 4 h na de o be...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauwazyliscie ze kaza ma "pseudo ratio" ? wisi w lewym gornym rogu "participation level" -XX ( cyfra) . Standardowo jest ona na ustawiona na 100 i wtedy kaza ciagnie "jako tako.." za kazdym zassanym kb cyfra sie zmniejsza i transfer zwalnia... ale mozna to ominac i miec level na poziomie 1000 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauwazyliscie ze kaza ma "pseudo ratio" ?  wisi w lewym gornym rogu "participation level"  -XX ( cyfra) . Standardowo jest ona na ustawiona na 100 i wtedy kaza ciagnie "jako tako.." za kazdym zassanym kb cyfra sie zmniejsza i transfer zwalnia... ale mozna to ominac i miec level na poziomie 1000 :D

W takim razie proszę o informacje jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opdpowiedni sofcik :D

Jest rowniez soft hmm.. jak to nazwac.. do automatycznego "search more source" i kaza na bierzaco odnawia wyszukiwanie ( testowane - 50/50 pomaga i szkodzi... owszem przyspiesza ale tez wiekszy niepotrzebny ruch na sieci..) pisze z wlasnego dosw. bo mam sdi i kazde kilo mi cenne ;]

godnym uwagi dodatkiem jest programik umozliwiajacy preview zassanego np do polowy filmu ( konwerter z "format_kazy.dat" do avi )

 

jak co to moge udostepnic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.kazaalite.republika.pl/download.html - tutaj jest owa kaza lite ktora ma wbudowany cheater który podnosi PL do 1000. Wszystko super tylko czy można kontynuować sciaganie plików po części ściągnietych przez zwykłą kazę.

no pewnie ze mozna a dlaczego by nie mozna bylo:PPPPPPPPPPPPPPPPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...