Skocz do zawartości
zuo

Czy Jest Sens Kupowac 24'' Panorame

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz zapas...imho LCD to zenua...sam zmienilem na najtansza TN dopiero jak mi padl crt....cala ta ERE lCD trzeba przeczekac bo imho bez wzgledu na matryce obraz pozostawia WIELE do zyczenia.

i wszystko jasne ;) mam pewne watpliwosci czy napewno wiesz o czym mowisz ;) do tego przy lcd znaczacy wplyw na jakosc obrazu ma sila sygnalu, takze porownywanie we wszelkiego rodzaju mm mija sie z celem ;) sygnal sd moim zdaniem nie wyglada na tyle zle, zeby z jego powodu skreslac cala technologie lcd ;) rownie dobrze by go w ogole moglo nie byc ;) a cyfrowa tv juz ladnie nadaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizja SD wcale nie jest taka zła na dobrym telewizorze LCD i to nawet 40" i więcej, ale to nie jest temat o TV :D

 

Co do przyszłości LCD nie jest wcale tak źle, przecież nadchodzą oledy i inne wynalazki, ale narazie trzeba cieszyć się tym co mamy, czyli brać 24" i najlepiej jakąś PVA bez większych lagów etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do przyszłości LCD nie jest wcale tak źle, przecież nadchodzą oledy i inne wynalazki, ale narazie trzeba cieszyć się tym co mamy, czyli brać 24" i najlepiej jakąś PVA bez większych lagów etc.

mozesz polecic jakis monitorek 24 cali pva bez wiekszych lagow? ;] hehe to podchwytliwa prosba, nie szukaj bo z tego co sie orientuje wszystkie laguja do ~50 ms ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla niedzielnego gracza(nie turniejowego, nie klan gry FPP jak AAO) zawsze cos sie znajdzie

 

w kazdym innym przypadku tam gdzie 30-50ms DODATKOWE robi roznice, CRT wygrywa (lub iiyama 2201W....ale to crap :D jak wiekszosc TN)

 

nie widziałem nigdzie 24 s-ips, moze jakby cos takiego utrafil, z niskim czasem reakcji to moze by sie nadawało, ale znając realia i koszt utworzenia takiego panela, to cena oscylowałaby kolo 5k PLN

 

TN to crap, nawet tzw WIDE gamut lcd, PVA ma duzy IL(plus wolniejszy czas reakcji)

Oczywiscie - jak nie ma alternatywy zadnej, i ma sie na względzie tymczasowość rozwiązania, to mozna se wziac TN 24-27 cali

ja np za 2-3 lata bezwarunkowo zmienie monitor na cos lepszego(lub wyciagne 19 CRT z szafy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...