Skocz do zawartości
Gość

Kupno Hd2600xt 256mb Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jako ze po swietach ostalo mi sie troche kasy, z ktora nie wiem co konkretnie zrobic pomyslalem sobie ze moze kupil bym sobie nowa grafe. Na dzien dzisiejszy do 350zł zdecydowanie najlepszym wyborem bedzie R2600XT i chyba nie ma o czym dyskutowac. I tu pojawia sie zasadnicze pytanie nie co kupic ale czy wogole warto kupowac ta karte? Obecnie mam GF6800le 8p/6v. Wiem ze platforma soc.A i agp juz od dawna sa martwe i nie przyszloscowe a najlepszym wyjscem byla by zmiana calej platformy ale to nie wchodzi w gre bo nie mam na to kasy i w zasadzie nie potrzebny mi lepszy komputer a w gry gram coraz mniej acz kolwiek czasami pogram. Wiec czy ten Radeon da az tak duzy wzrost wydajnosci ze bylo by warto go kupic? Z tym ze zaznaczam ze ta karta az tak cholernie potrzebna mi nie jest, tak poprostu z braku laku nie wiem na co wydac kase... moze lepiej ja przepic??? :D

 

Z góry THX za rady.

 

P.S. Reszta kompa w sigu.

 

P.S.2 I jeszcze jedno pytanko jak bardzo moj komp bedzie ograniczał takiego Radeona 2600XT???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup tego radka wogole sie nie oplaca... Z tym prockiem i ta iloscia ramu wymiana grafy wogole nie ma sensu...

 

Najlepsze wyjscie to sprzedac to wszystko poza zasilaczem dyskiem i napedami i kupic cos pod am2/775... Korzystaj puki soc a jest jeszcze cos warty. Wg moich obliczen to spokojnie by ci starczylo kasy

 

Proponuje np to:

-Intel Pentium Dual Core E2140

-Gigabyte P31-DS3L

-2x 1GB GoodRam 667mhz

-PALIT GF 7300GT 256MB DDR3

Edytowane przez Sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...