Skocz do zawartości
czater

Team Group Elite

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie je kupiłem a dokładniej PC2-5300 Elite i z tego co widzę są na ProMOS z 6-layer PCB, powiedzcie mi jakiego o/c mogę sie po nich spodziewać, jakie są bezpieczne napięcia na ProMOS i co to jest to 6-layer PCB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś do mnie przyszły i wszytko jest ok oprócz tego że...jak na moje palce to trochę za ciepłe są ;/ jakby jakiś użytkownik ProMOS sie wypowiedział czy na 1.8V tak sie mają grzać czy coś nie tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcia kości, może to nie ProMOS, Team ostatnio żongluje chipami. Przewiew w budzie jest?

Może płyta daje w realu wyższe napięcia, od tych co ustawiamy w biosie.

 

Moim zdaniem jak nie ,,parzy" to nie ma podstaw do niepokoju. Spróbuj podnieść napięcie zobacz czy będą się grzały jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobię zdjęcia gostki bo mają radiatory a nie ściągnę ich bo są przyklejone. Nie grzeją sie tak żeby parzyły i nie są takie bardzo młode bo jedna jest z 28 tygodnia 27 a druga 7 tygodnia 21. Jeśli chodzi o napięcia to nie mogę na sztywno dać 1.8 tylko najmniej 1.9 ;/ więc dałem na auto a zmierzyć nie mogę bo nie mam miernika i nie mam go skąd wziąć ;/ Wiem, że można to zmierzyć programem i raz nim mierzyłem ale teraz za cholere nie przypomnę sobie jak on sie nazywał ;/

 

EDIT: moje mają oznaczenia TEDD2048M667HC4DC a wiec według ramlist są na ProMOS ;]

EDIT 2: Według AIBoostera napięcie na memkach wynosi 1.92V

EDIT 3: no teraz to sie grzeją aż za bardzo... ;/ tak na moje palce

Edytowane przez czater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzenie programem raczej nic nie da, tylko miernik.

Jak przeszkadza Ci ich wysoka temperatura to może zmontuj jakiś nawiew w budzie na nie.

 

Oczywiście zrobiłbyś nam wielką przysługę gdybyś ściągną radiatory i zrobił zdjęcia kości. Jak się to robi? To bardzo proste, podgrzewasz radiatory suszarką, gdy zrobi sie już dość ciepły delikatnie je odklejasz(pamiętaj nic na siłę :wink: ). Jak zrobisz to dostatecznie profesjonalnie nawet nie będzie nic widać, ze odklejałeś blachy.

 

A ramlist, hmmm... moje Darki już nie są na ProMosie, więc Twoje też nie muszą być :wink:

Edytowane przez mesti55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...