Skocz do zawartości
d3st

Winfast Tv2000 Xp Expert Brak Dźwieku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno zakupiłem tuner tv Winfast tv2000 xp expert. Niestety po podłaczeniu go i zainstalowaniu sterowników, po właczeniu programu do oglądania tv wyskakuje bład: "Nie można znależć dostępnego urządzenia BDA" - brak jakiegokolwiek obrazu w programie oraz nie wyszukuje żadnej stacji. Ma ktoś jakiś pomysl? :F

Edytowane przez d3st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Moze zassij najnowsze stery ze strony LEadteka. Tez mam to , niedawno instalowalem na DS3 i nie mialem zadnych problemow. Rewizja I PCB oraz A tunera , czip Conexanta , chyba nowsza reiwzja 2388-29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mam kolejny klopot. Tym razem mam dzwięk tylko na niektorych kanałach na reszcie kasza. Podłaczyłem dźwiek przez svideo -> karta dźwiekowa. Jedynie na kanałach które automatycznie maja dzwięk stereo mam dźwięk na reszcie kasza, zmieniałem ustawienia dźwieku dalej to samo. Jakieś pomysły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety mam kolejny klopot. Tym razem mam dzwięk tylko na niektorych kanałach na reszcie kasza. Podłaczyłem dźwiek przez svideo -> karta dźwiekowa. Jedynie na kanałach które automatycznie maja dzwięk stereo mam dźwięk na reszcie kasza, zmieniałem ustawienia dźwieku dalej to samo. Jakieś pomysły

nie napisałeś której wersji softu używasz.

Jeśli pvr2 spróbuj 'a', żeby zmienić z pal b na pal g. czy któreś inne z palów. Poza tym kasza czy szum? ;) (potencjalnie jeszcze klawisz h, ale nie pamietam w której wersji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...