Skocz do zawartości
pysiul86

Połączenie Gf 7900gs I Telewizora Lcd Lg, Czym To Podłączyć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich bardzo serdecznie, nie mogę nigdzie nic kompletnie znaleśc na temat który mnie interesuje otóż dostałem teraz pod choinkę telewizor LCD marki LG, dokładnie jest to taki model:

 

Telewizor LCD 26LC41R

 

http://allegro.pl/item289488697_najlepszy_...is_od_reki.html

 

Mam do was takie pytanko ponieważ posiadam w swoim komputerze kartę graficzną Galaxy GeForce 7900GS Zalman, chciałbym podłączyć sobie swój TV właśnie do tej karty wiem ze ona posiada 2 wyjścia DVI, pod jedno mam oczywiście podłączony monitor Benq FP93GP. Pod 2 wyjście chciałbym sobie podłączyć TV, bardzo was proszę o informację czy takie kabel mi wystarczy:

 

http://allegro.pl/item287186057_kabel_hdmi..._filtry_fv.html

 

Czy na takim kablu da się oglądać filmy z komputera, bardzo proszę o informację jaki będzie obraz DIVX jezli film jest całkiem dobrej jakosći, czy ktoś z was próbował grać na takim LCD i czy to w miarę normalnie wygląda ?? Jak to się ma w przypadku tych złącz które ja posiadam w swoim TV ??

 

 

 

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIv-X o ile usiądziesz jakies 2m+ będzie OK :)

 

Co do grania to ja używam LCD tv z podpisu jako minitora i musze przyznać że komfort w porównaniu do zwykłego monitora jest OGROMNY.

 

O ile twój TV poprawnie wyświetli rozdzielczość 1360/768 bez żadnego rozciągania to będzie OK czcionki będa idealne. Co do grania to już inna bajka :D nie ma to jak grać na 32" czy też jak u ciebie 26" :]

 

Jeśli natomiast twój LCD nie będzie chciał poprawnie wyświetlić 1360/768 będziesz musiał się pobawić z dodaniem rozdz 1366/768 do obsługiwanych w sterach.

 

Aha jeśli chodzi o kabel -> bierz najtańszy DVI(HDMI) nie jest podatne na zakłócenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu nabyłem podobny kabelek i połączyłem Phillips 32'' z tym co w sygnaturce. Obraz bardzo ładny (piękny! ;P), ale w filmach o wysokiej rozdzielczości. Divx to już nie ta bajka i trzeba zachować odpowiedni dystans (od telewizora ;)). Z gier włączałem tylko NFS Pro Street, wygląda uroczo. ;)

Edytowane przez ntec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha rozumiem, jeszcze mam do was takie pytaanie ja posiadam kartę grafiki:

 

Ge Force 7900GS Zalman

 

to jest dokładnie taka karta, tak wygląda jej tył:

 

Dołączona grafika

 

i mam takie pytanko poniwaz zauwazyłem sobie takie coś ze te kable posiadają różniste wyjścia, 19 pinowe albo 24 pinowe i totalnie nie wiem który powienienm sobie zakpuic ?? chodzi mi tutaj o wejscie DVI w karcie graficznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...