Skocz do zawartości
DziubekR1

8800gs 384mb-768mb/192bit 12rops

Rekomendowane odpowiedzi

Ot taka sobie recka http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=450&...ctr_str_numer=2 . Ciekawe skad oni ją wzieli, nawet na stanie w komputroniku jej nie mają. Z reszta, karta widmo .....

 

EDIT. Pierwsza 8800GS na allegro http://www.allegro.pl/item306595141_asus_8...sklep_wawa.html kto sie skusi ? :P Sądze ze pomimo ceny lepiej dorzucić te 80zl i kupic GT...

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje 521MB mozna dorwac juz za 650zl ;)

w vobisie ;]

 

mimo iz mam z pracy do nich 5m to nie chcialo mi sie tego weryfikowac, bo przy innej promo nawet nie wiedzieli, ze cos takiego maja. ciekawe czy to fizyczna czy wirtualna promo, bo przy ichszej marzy to musieliby kupowac za jakies ~480-500 netto max :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy obecnej cenie nieco ponizej 700zl za 8800GT 512MB (najczesciej Galaxy z CoolerMasterem), nie wiem czy jest w ogole sens zastanawiac sie nad czyms slabszym oszczedzajac kilkadziesiat zl.

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka by musiala byc cena tej karty, zeby sie oplacala, bo wczoraj kupilem w Vobisie Gigabyte 512MB za 649zl :)

 

EDIT:

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/14/comp/276663 - nie ma tregedii, ale przy cenie 649zl za pelne 8800GT jeszcze nie warto.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale te 768MB w 8800GS jest poniekąd plusem ;]

Juz same 384MB ramu tez jest duzym plusem w porownaniuz GT 256MB bo daje przynajmniej ten komfort w 1600x1200 lub 1650x1080 a to akurat dla mnie wazne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale te 768MB w 8800GS jest poniekąd plusem ;]

 

Tylko na Ci te 768 MB przy rodziałce 1600x1200 jak w takim Crysisie sensownie nie pogramy. IMO lepiej jednak dołożyć i kupić 8800GT 512MB. Teraz to chyba najbardziej opłacalny zakup w stosunku cena/wydajność. Oczywiście nie twierdzę ,że te GS'y są złe. IMO 384 MB by wystarczyło i tu by była już jakaś sensowna oszczędność (ok 200 zł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy wymagane jest chlodzenie na sekcje zasilania? Bo widze XFX z samym radiatorem na rdzen i Asusa Glatiora z wlasnym chlodzeniem na mosfety... ( oba <600PLN w komputroniku :blink: Czary )

Pobór mocy taki sam , jak 8800gt także bez radiatorów ładnie się gotują :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jesli to prawda to calkiem nice... tak za 400-450 zl to ta karta ma sens :)

 

moze pomysle o zmianie :]

 

 

@edit

 

widze wysyp Gainwardow na allegro za te 450-500 zl - dziwne

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ale te Gainwardy są na gwarancji, także to nie koniecznie jakiś wałek jest ;]

 

Za 450 zł to ta karta nabiera sensu ;)

 

Chociaż, 9600GT ma kosztować na start 150-170$ także cena powinna być bardzo podobna, albo jeszcze niższa o_O ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i 9600GT, która to będzie w podobnej, albo niższej cenie i która według testów jest szybsza od 8800GS :legal:

a po OC(pencil mod) moze byc jeszcze ciekawiej :) Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w esc tez sie pojawily te Gainwardy: http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...roducts_id=7275

 

469 zl - kuszaca cena :) sam nie wiem czy nie kupic czasem i tak max gram w 1280x1024

 

z drugiej strony 9600... niby 512MB ale kiedy one wyjda w koncu

Edytowane przez DarkArrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...