Skocz do zawartości
DziubekR1

8800gs 384mb-768mb/192bit 12rops

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

TDP to można rozbić o nie powiem co.

 

Najlepszy przykład to proce. Q9xxx mają QX9650 ma TDP 135 W bodajże, a w stresie zjada poniżej 70 W (mierzyli na AnandTech w fajnym artykule).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie dokładnie nic bo daje pewien pogląd na prądożerność karty, coćby nie były to dokładne dane.

Ja znalazłem to

ja wierze labkowi :)

 

testowany był model ASUSA czyli fabrycznie podkręcony, gdyby sie to potwierdziło to karta idealnie trafia w moje wymagania i potrzeby tak jak nie byłem zadowolony z zakupu 8800GT tak GS byłby SUPER

 

pozostaje tylko jeszcze czekać na oficjalne 9600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie czy tylko Gainward i Palit mają wyjce i brak kontroli temp i obrotów.

Czy każdy 8800gs tak ma ? :/

 

Nie mają i chyba żaden nie będzie miał przynajmniej czujnika temp.

 

Wydaje mi się, że Asus ma czujnik temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam osobiście 8800GS od Gainwarda i te chłodzenie wcale nie jest głośne, słyszalne ale nie przeszkadza w użytkowaniu więc chyba nie ma się co przyczepiać i nie należy go nazywać wyjcem :P jak na razie jestem bardzo zadowolony z tej karty wszystkie wymagające gry takie jak Crysis, COD4, MoH, Kane and Lynch działają mi na najwyższych detalach w rozdzielczości 1440x900 (Natywna rozdzielczość panoramy). Tu macie wyniczek w 3dMarku 2003, potem zrobię w innych ale teraz nie mam czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam osobiście 8800GS od Gainwarda i te chłodzenie wcale nie jest głośne, słyszalne ale nie przeszkadza w użytkowaniu więc chyba nie ma się co przyczepiać i nie należy go nazywać wyjcem :P jak na razie jestem bardzo zadowolony z tej karty wszystkie wymagające gry takie jak Crysis, COD4, MoH, Kane and Lynch działają mi na najwyższych detalach w rozdzielczości 1440x900 (Natywna rozdzielczość panoramy). Tu macie wyniczek w 3dMarku 2003, potem zrobię w innych ale teraz nie mam czasu.

sorry ale kolejny bajkopisarz - nawet na 8800gt czy gts i 512 i c2d na 3.8 ghz full detale na dx9 potrafią zarźnąc kompa, nie wspomnę już o dx10....

Ten kompik jest jednak neico wolniejszy wieć raczej to nie jest realne

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie z Gainwarda/Palita 8800GS przypomina te z 7900GS Gainward/Palit, więc jest strasznie głośne na 75%, na 125% więdną uszy. Jedynym programem którym da się w jako taki sposób regulować prędkość wentylatora jest nTune (NIE KAŻDA WERSJA!). U mnie działa 1.5.30.31. Niech jakis posiadacz Gainwarda/Palita 88GS sprawdzi czy to też działa na nowej serii kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

tomcat - kolega obcy napisał że te gry mu działają na najwyższych detalach, nie napisał jak działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ludzie, po co miałbym pisać, że gry takie jak Crysis działają mi płynnie na 1440x900 jeśli by tak nie było ? Nie jestem podstawionym człowiekiem z Nvidi który zachwala swój produkt tylko zwykłym graczem, który dzieli się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Najbardziej dziwią mnie komentarze tych którzy nawet nie mieli tej karty w rękach a wypowiadają się jak by wrócili z tygodniowych testów.

Edytowane przez AlienMks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie zobacze i chyba nie tylko ja -pare wynikow z 3dmark 03,05,06 oraz wykresik fps-ow w poszczegolnych grach-cs.s, cod4 itd.

Jesli masz taka mozliwosc to wrzuc kilka. :)

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie opłaca się zmieniać 7900gs (600/1600mhz) na tego gainwarda 8800gs? dopłata pewnie mniej niż 200zł, ale czy do mojego konfiga - X2 2,8ghz i 2gb ramu - będzie się opłacało? rozdzielczość narazie 1024x768, ale w przyszłości i tak najpewniej 1280x1024.

 

Mi się wydaje że opłacalne nawet i dobra karta do mojego proca, ale jestem ciekaw co macie do powiedzenia na ten temat :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetnie zobacze i chyba nie tylko ja -pare wynikow z 3dmark 03,05,06 oraz wykresik fps-ow w poszczegolnych grach-cs.s, cod4 itd.

Jesli masz taka mozliwosc to wrzuc kilka. :)

 

Pzdr

Wynik z 3dMarka 2003 32064 pkt

 

Wynik z 3dMarka 2005 16315 pkt

 

Wynik z 3dMarka 2006 10508 pkt

Edytowane przez AlienMks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy chcieli testy w 3DMarkach to linki są post wyżej, ale dla ułatwienia napiszę:

 

3DMark 2003-32064 pkt

3DMark 2005-16315 pkt

3DMark 2006-10508 pkt

Edytowane przez AlienMks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...