Skocz do zawartości
BOB

Ściąganie z IRC

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem, że można ściągać różne pliki :twisted: (np muze, soft, itp.).

 

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak sie do tego zabrać? 8O

Używam MIRC :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym przypadku nie mowimy raczej o uzytkownikach tylko zdalnych serwerach obslugiwanych przez BOTy.

Po kolei to jest tak:

 

0. konfigurujesz klienta DCC na przyjmowanie plikow lub dla danego BOTa rozbisz "/dccallow <bot>"

1. wlazisz na serwer IRC, na ktorym masz kanaly BOTow.

2. wpisujesz komende do BOTa o liste. zwykle "/msg <bot> xdcc list"

3. wpisujesz "/msg <bot> xdcc send <nr. pakietu> - listy sa wyswietlane z numerami pakietow.

4. czekasz ;)

 

Legenda:

<bot> - nick BOTa

<nr pakietu> - w formacie #x, gdzie x to liczba z numerem danego pakietu - nie piszesz nazwy pliku tylko jego numer.

 

Pozdrawiam i milej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez niewiem jak mam sciagac pliki z iRCA

co oznacz " . konfigurujesz klienta DCC na przyjmowanie plikow lub dla danego BOTa rozbisz "/dccallow <bot>" " mozna by prosciej wyjaśnic

 

zainstalowałem swojego mirca wpisałem dane itp.. łacze sie z serwerami ale niewiem jak sciagać?

 

Bardzo bym prosiło głebsze wytłumaczneie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz bardzo prosze mógłby mi ktos wytłumaczyc w prostrzy sposób jak sciagać z irc (bo na necie wiele pisze o irc ale prawie nic o sposobie sciagania a jesli juz pisz to strona nieaktywna np ta http://www.searchengines.pl/phpbb203/index.php?act=idx

 

 

po angielsku napisane http://www.ircspy.com/guides.asp?mode=display&id=5 tylko nie moge sie połapać w tym

 

 

takze bardzo was prosze o pomoc

 

 

(p2p mam zablokowane dlatego ostatnia nadzieje jest w IRC)

Edytowane przez timmon24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...