Skocz do zawartości
KaxxL

Polskie Platformy Cyfrowe

Rekomendowane odpowiedzi

N-k ostatnio dała ciała.

Co jakiś czas wydają nowy soft.

Ten najnowszy z 26.07.2010 tak popsuł działanie dekodera, że posiadacze recordera z upgradem do TURBO niemal nie potrafią użytkować dekodera.

Każdej firmie to się może przytrafić ale zachowanie władz, konsultantów, przedstawicieli na forum n-ki jest nie do przyjęcia.

Zbywają klientów polecając im resety urządzenia, które nic nie poprawiają a sami po już 2 tyg. znania problemu nie zdziałali nic aby klientów zadowolić - chociażby informacją, że soft będzie naprawiony albo na czas naprawiania zrobić downgrade wszystkim użytkownikom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz o tym, że się przycina i epg się gubi ? a to tak, zauważyłem też mnie to denerwuje, ale nie korzystam często z ch +/- bo zazwyczaj kanały jakie oglądam są dosyć daleko od siebie, 3-6-26-40-45 itd. więc wole wybierać z numerycznej :D ale racja teraz sprawdziłem i muli jak skurczybyk to przełączanie za pomocą Ch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SATKurier.pl / Cyfra+ / Polsat w CYFRZE+

 

7 kanałów Polsatu pojawiło się dziś na Cyfrze+. Oto ich pozycje w dekoderze oraz od jakiego pakietu są dostępne:

7   - Polsat        - Powitalny+8   - Polsat News   - Podstawowy+9   - Polsat 2      - Powitalny+46  - Polsat Film   - Podstawowy+93  - Polsat Cafe   - Podstawowy+106 - Polsat Play   - Podstawowy+125 - Polsat JimJam - Komfortowy+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem właśnie pisać :)

 

Cyfra z Polsatem prawdopodobnie szykuje się do jakiejś fuzji. Widać męczy ich konkurencja ze strony N. Darmowy pakiet Polsatu, w sensie że nie jest jako dodatkowo płatny pakiet, jest fajną opcją. Argument klienta (biorę polsat bo chce ich kanały odpada, a nic innego lepszego ta platforma w sumie nie prezentuje).

 

Ale Nka chyba i tak najlepsza na tą chwilę ;-]

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakaś telewizja oferuje TVN HD + Polsat?

 

Mam w jednym pokoju N-kę, w drugim nie chcę tego samego, z uwagi na to, że chociażby brak Polsatu trochę doskwiera.

Z kolei TVN jest tak często oglądany, że szkoda, aby nie był w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FTA odbiera każda antena, i owszem, Polsat łapie. Ale w kiepskiej jakości, to raz.

Dwa - jak mam podłączoną Nke, to FTA musiałoby być chyba jakby osobno? I tak samo w drugim pokoju, chciałbym mieć dekoder z "ładnymi" ;) kanałami, w HD, no i Polsat bez większej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie jest na FTA.

Z satelity masz go jedynie przez CP lub w Cyfrze+.

Z ziemii jedynie przez zbiorczą (zwykła antena).

Fox, jeżeli masz n`ke to wystarczy zakupić USB stick - sprawdź najpierw czy jesteś w zasięgu DVB-T

Wszystkie informacje tutaj - DVB-T (USB Stick) - n telewizja nowej generacji

 

Korzystając z okazji jeżeli ktoś się zastanawia nad zakupem telewizji cyfrowej to wg. mnie n`ka ma najlepszą w tej chwili ofertę.

15 kanałów w HD, dekoder z nagrywarką.

48zł/msc - 13msc umowa

48zł wypożyczenie dekodera.

Koszta śmieszne w porównaniu do konkurencji.

 

Jedynie jak ktoś lubi ligi angielską, hiszpańską i coś tam jeszcze to musi iść do Cyfry.

Od 2011 bodajże roku nie będą już mieli polskiej szmacianki.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, pomyliłem FTA ze zwykłą zbiorczą anteną :)

 

Sprawdzając zasięg DVB-T poprzez to źródło zasięg nadajnika,naziemna telewizja cyfrowa,DVB-T,możliwości odbioru widzę, ze dolny śląsk jest póki co olany ;d w takim razie aktualnie chyba odpada :(

 

Fajnie, że C+ ma teraz Polsat. Coś czuję, że będę wybierał pomiędzy C+ a PC, druga N-ka mi niepotrzebna, szkoda mi najbardziej TVN HD, ale jak widać nie można mieć wszystkiego ;)

 

Brany będzie najbardziej podstawowy pakiet, jak najmniejszym kosztem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A wydawało mi sie, czy ostatnio widziałem w TV reklame n-ki gdzie mówili o promocji na dwa dekodery z tymi samymi pakietami za pojedynczy abonament?

 

 

Na ich stronie nie widze nic takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wydawało mi sie, czy ostatnio widziałem w TV reklame n-ki gdzie mówili o promocji na dwa dekodery z tymi samymi pakietami za pojedynczy abonament?

 

 

Na ich stronie nie widze nic takiego.

 

Chodzi Ci o nMultiroom czy o same dekodery?

 

http://n.pl/oferta/promocja.html

 

W opcjach za 54, 78 i 99 zł jest multiroom i po 2 dekodery.

Jeśli nie o to chodzi to sorry za zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To połączenie sieciowe jest konieczne nawet jak do drugiego dekodera podłączymy kabel antenowy? Jak tak to idiotyzm. Ja swoją drogą liczyłem na po prostu dwa dekodery z nagrywarką, każdy podłączony osobnymi dwoma kablami.

 

 

Czyli rozumiem że np. w tej promocji za 48 zł są dwa dekodery - jeden z nagrywarką, jeden zwykły, i jednorazowa opłata 48 zl? Nie wiem czy dobrze to czytam, ale to by było niezłe, nawet jakby trzeba kabel sieciowy ciągnąć (na metry pewnie by jakoś strasznie dogo nie wyszło, sam kabel by nie przeszkadzał bo i tak trzeba by dwa antenowe ciągnąć przez całe mieszkanie do mojego pokoju).

Chyba że można wziąć dwa dekodery z nagrywarką za 96 zł? Ten turbo mi nie potrzebny raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To połączenie sieciowe jest konieczne nawet jak do drugiego dekodera podłączymy kabel antenowy? Jak tak to idiotyzm. Ja swoją drogą liczyłem na po prostu dwa dekodery z nagrywarką, każdy podłączony osobnymi dwoma kablami.

 

 

Czyli rozumiem że np. w tej promocji za 48 zł są dwa dekodery - jeden z nagrywarką, jeden zwykły, i jednorazowa opłata 48 zl? Nie wiem czy dobrze to czytam, ale to by było niezłe, nawet jakby trzeba kabel sieciowy ciągnąć (na metry pewnie by jakoś strasznie dogo nie wyszło, sam kabel by nie przeszkadzał bo i tak trzeba by dwa antenowe ciągnąć przez całe mieszkanie do mojego pokoju).

Chyba że można wziąć dwa dekodery z nagrywarką za 96 zł? Ten turbo mi nie potrzebny raczej.

 

http://n.pl/nsklep/wielka_rewolucja.html

 

wg tej strony, za 48 zł masz tylko jeden dekoder i brak multirooma.

 

2 dekodery i multiroom zaczynają się dopiero od 54zł miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czyli jednak Turbodekoder potrzebny. Ciekawe też co po roku, czy automatycznie będzie dalej jeden abonament, czy trzeba by rezygnować i czekać na kolejną promocję. Zadzwonie albo sie przejde do jakiegoś punktu i popytam, ale póki co chyba odpuszcze, za duży koszt bo jeszcze antena i reszta.

 

Popatrze jeszcze na Cyfrowy Polsat, może by było lepsze jeśli będzie F1 HD (choć nie wiem czy w końcu ma być czy jeszcze nie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G-man1983

żadnej fuzji cyfry z polsatem nie bedzie

najlepsza platforma wedlog mnie jeste tv kablowe po 1 taniej po 2 bogatsze pakiety po 3 taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chyba żartujesz z kablówkami. UPC wcale nie jest tanie (owszem nie ma kosztu anteny itp), do tego za kanały HD trzeba płacić dodatkowo. I do tej pory nie ma Eurosportów HD. Mnie interesują jedynie kanały sportowe, a inne co najwyżej w HD, raczej tylko jakieś dokumentalne. 90% kanałów nie jest mi potrzebne, a nieestety za to chcą żeby płacić. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5-tego maja do Nki wchodzą kanały Polsatu. Cyfra plus zakończy żywota niedługo czuję. O jak mi dobrze że już jej nie muszę sprzedawać. Papki na szkoleniach, guzikowe oferty etc. Ale niech żyją jeszcze, konkurencja musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fajna wiadomość, n-ka ma bezapelacyjnie najlepszą ofertę teraz, ale niestety żałosne ile sobie liczą za multiroom. U mnie jest TV w dwoch pokojach, więc jak bym miał mieć n + analog UPC, to już lepiej wziąć cyfrową TV z UPC, co właśnie planuję.

 

Za analog płacimy 61 zł obecnie, najtańsza cyfrowa oferta z nagrywarką jest za 88 zł. Są w niej tylko trzy podstawowe kanały HD, ale jest Polsat HD, czyli F1 w HD, co dla mnie istotne. Eurosportu HD tam na razie nie ma, więc dodatkowego pakietu HD nie opłaca się brać, jeśli kiedyś dodadzą to może bym sie zdecydował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i polsat zawitał na N, chciałem sobie wrzucić multiroom w domu ale co okres wypowiedzenia cyfrowego polsatu (który jest opłacany piętro niżej) to ebane 3 miesiące !! co za złodziejstwo :/ a fajną ofertę mam bo 68zł za 12 mcy i 88zł za kolejne 12 mcy z wszystkimi pakietami n w multiroom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No i polsat zawitał na N, chciałem sobie wrzucić multiroom w domu ale co okres wypowiedzenia cyfrowego polsatu (który jest opłacany piętro niżej) to ebane 3 miesiące !! co za złodziejstwo :/ a fajną ofertę mam bo 68zł za 12 mcy i 88zł za kolejne 12 mcy z wszystkimi pakietami n w multiroom.

 

Ta, a liczyłeś koszt dekoderów? Bo jak patrze na stronie to trzeba zabulić 498 zł za multiroom, do tego "Po okresie promocyjnym opłata za udostępnienie usługi multiroom będzie wynosić 20 zł miesięcznie", a ten okres promocyjny to nie jest 12 miesięcy tylko 3.

Ja nawet nie mam anteny obecnie, wiec tym bardziej mi sie nie opłaca tego brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej wymagają łączenia dekoderów tym śmiesznym kabelkiem w multiroomie?

 

Warto zaznaczyć, propo wejścia kanałów Polsatu do N, że z kolei do Cyfrowego Polsatu weszły TVN HD, HD+1 dla najniższego pakietu, który wynosi 14,90zł miesięcznie.

 

N ma zdecydowanie najlepszą ofertę, ale wymaga płacenia tych ponad 50zł. W Polsacie za 14,90zł w tym momencie jest Polsat HD, TVN HD, 1, 2, i kilka innych, co uważam jest ciekawą ofertą, jak ktoś ma 2 TV i nie chce niepotrzebnie płacić dwóch większych abonamentów, lub też ciągnąć przez całą chatę kabla, żeby mieć multirooma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...