Skocz do zawartości
KaxxL

Polskie Platformy Cyfrowe

Rekomendowane odpowiedzi

Część osób dostała takie listy (wielkości A4) już tak mniej więcej tydzień temu. Możliwe, że teraz tego typu listy są wstrzymywane, ale cześć zdążyła się "przedostać".

 

Swoją drogą to po czymś takim przy tej firmie zostaną pewnie tylko osoby leniwe (bo trzeba wypowiadać umowy), starsze (bo babcie i dziadziusie się w tych umowach nie orientują) albo głupie. Nie wiem jak można przy takiej ofercie pozostać, bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już trafiła, po weekendzie wysyłam za siebie i za rodziców. Nawet jakby cos zmienili to nie zostane, bo za sama morde tego francuskiego prezesika bym wymowil. No i dla zasady, zeby sie kolejnej korpo w dupach nie przewrocilo, ze przyjada do Polaczkow i kazdy lyknie wszystko z pocalowaniem reki.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę czy do prawnika nie zawitać. Poprzednia rozmowa skończyła się na "proszę zapłacić 351zł (suma abonamentów) zaległości, a kara za niezwrócenie dekodera zostanie anulowana, umowa reaktywowana (po kolejnym moim telefonie)." Nadszedł dzień, tego kolejnego telefonu, i się okazuje że poprzedni konsultant źle powiedział. I mam do zapłacenia rzekomo jeszcze 257zł (też niby zaległe faktury). Chyba słowa z nagrywanej przez nich rozmowy, w której padło "to jest wszystko co trzeba zapłacić aby odblokować" można traktować jako umowę słowną, układ itd? Jakim prawem nagle żądają dodatkowej zapłaty...?

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak to powinno wygladac od poczatku. Czy ja dobrze zrozumialem ze jesli mialem nPremium to do konca umowy czyli jeszcze grubo ponad rok dostalbym caly pakiet kanalow Canal + i w cenie jaka mialem dotychczas?

 

Wysłane z S3 Mini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafa, chyba chodziło mu o wysłane wypowiedzenie ;) Mnie też to interesuje. Znalazłem FV z marca (przypomnienie o płatności), czyli 3 m-ce po ostatniej ever FV, z kwotą 351zł. Próbuję się dodzwonić i dopytać z jakiej paki każą mi kolejne 250zł bulić za odwieszenie. Wypowiedzenia więc jeszcze nie wysłałem. Ciekaw jestem czy wciąż będę mógł zrezygnować czy z racji tego, że poszli abonentom na rękę zamknęli mi jednocześnie drogę ucieczki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie można było składać do 14 dni od wprowadzeniu zmian (interweniował w tej sprawie UOKiK, także mogli coś zmienić) i powinno zadziałać natychmiastowo, tzn od 1 maja jesteśmy wolni. Ja złożyłem, ale pewnie skuszę się na ten canal+ ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest opis nowej oferty znaleziony na fb

Przepraszamy, rzeczywiście mieszanka sieczki z marchewką i brukwią oferowana tylko w dużych i drogich opakowaniach nie była najlepszym pomysłem. Od teraz sieczka będzie dostępna wyłącznie w małych i średnich opakowaniach, a marchew i brukiew będzie można dokupić w pęczkach. Kto miał zabonowaną wcześniej marchew, dostanie bezpłatnie parę brukwi, a kto brukiew - równoważną ilość marchewki gratis. Liczymy, że nasze przeprosiny i zmieniona oferta spotka się z należytym uznaniem wszystkich baranów i osłów z naszej łączki i zachęci do powrotu również te zbłąkane owieczki, które pod wpływem instynktu samozachowawczego, tak szkodliwego dla utrzymania stada, pochopnie ją opuściły.

cyt z innego forum:

Przecież zrobiono abonentów w wała totalnego !

Najpierw pogorszyli teraz oddają to co było, czyli nie dostaliśmy nic ponieważ to co oddają i tak do nas należało.

Z czego cieszą się abonenci którzy migrują drugi już raz tylko, że teraz z nc+ do n lub C+ Dołączona grafika

Cieszyć się można wtedy gdy Julian zostawiłby ofertę nc+ a oddał wam starą cenę w ramach przeprosin.

Przecież oprócz stresu i w..urwienia nic nie dostaliście od nc+ Dołączona grafika

Z jakiego powodu ta radość skoro po ostatniej zmianie praktycznie wszystko jest jeszcze drożej Dołączona grafika

Czytając te radosne i pełne wdzięczności wpisy dochodzę powoli do wniosku, że chyba tak właśnie mało być.

To już druga podwyżka abonamentu w przeciągu miesiąca a tutaj coraz większy optymizm Dołączona grafika

Jeszcze ze dwie i Julianowi pomnik na wzor tego w Świebodzinie postawią.

Manipulacja wykonana wzorowo a plebs "szczy" po nogach z wdzięczności.

Ludzieeee, opanujcie się, ktoś wam wasze pieniądze zabiera a wy jeszcze jesteście mu wdzięczni.

Coś około 2500 pln (dwa tysiące pięćset złotych !) za telewizję na rok to... bandytyzm i zbójnictwo w polskich realiach.

__________________

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają racje że to wygląda na zagrywkę i że niby teraz tacy dobrzy.

Ale w moim przypadku na prawdę jest dobrze bo byłem dotychczas zadowolony z oferty N i teraz zamiast nPremium (a miałem tylko 3 i 4) cała paczka C+. HBO zostaje i MR zostaje. Z ceny zawsze byłem bardzo zadowolony. I do tego umowa bezterminowa...

Ale takich jak ja pewnie wielu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy rok temu bralem Nke w jakiejs promocji swiatecznej Pani w salonie podpowiedziala mi aby napisac wypowiedzenie pod koniec obowiazywania umowy a wtedy "wynegocjuja" dla mnie atrakcyjna oferte. Tak tez zrobilem, zanioslem wypowiedzenie i po ok. miesiacu otrzymalem oferte. Z 49zl na 119zl. Pakiet programowy praktycznie ten sam. Podziekowalem i obecnie zyje bez telewizji i jakos z tego powodu nie jest mi zle ;)

 

...Nie mowiac nic o tym ich lipnym dekoderze z hdd ktory byl wymieniany 3x (zawieszanie sie, gubienie hdd, problemy z nagrywaniem etc.). Nie dosc ze ten badziew potrafi sie wlaczac dobre 3 min to ciagle sie przycina i mieli non stop dyskiem.

 

@baranek11 naziemna tez jest platna. Teoretycznie ;)

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając reklamy też płacisz.Generalnie z tymi opłatami to jakaś paranoja,płacisz abonament rtv,do tego abonament dla platformy cyfrowej i jeszcze przerywają te swoje kanały"premium"reklamami.To chyba tylko w tym chorym kraju jest możliwe.Jestem ciekaw czy abonenci takich platform jak Sky czy Premiere też maja tyle reklam co u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając reklamy też płacisz.Generalnie z tymi opłatami to jakaś paranoja,płacisz abonament rtv,do tego abonament dla platformy cyfrowej i jeszcze przerywają te swoje kanały"premium"reklamami.To chyba tylko w tym chorym kraju jest możliwe.Jestem ciekaw czy abonenci takich platform jak Sky czy Premiere też maja tyle reklam co u nas.

 

Tak, a nawet więcej często. Znikąd się to nie wzięło. Niemcy potrafią przerwać reklamami transmisję na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a nawet więcej często. Znikąd się to nie wzięło. Niemcy potrafią przerwać reklamami transmisję na żywo.

Za to maja kilkukrotnie więcej bezpłatnych kanałów o znakomitej jakości.Ich kanały SD są niemal porównywalne z naszymi pseudo HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abonenci, którzy w dniach 21 marca - 11 kwietnia 2013 roku zmigrowali do nowej platformy nc+ lub zamówili nową umowę, otrzymają od operatora różnego rodzaju prezenty. Przypominamy również, że proces automatycznej migracji został wstrzymany. Każdy abonent platformy n, który 4 kwietnia 2013 roku posiadał nPremium, otrzyma dostęp do 6 kanałów premium CANAL+ w ramach dotychczasowych opłat do końca okresu umowy (lub do końca ważności pakietu nPremium).

Abonenci, którzy zostali już zmigrowani do CANAL+ SILVER i CANAL+ GOLD będą mieć dostęp do 6 kanałów premium CANAL+ w ramach dotychczasowych opłat zgodnie z posiadaną ofertą migracyjną. Opłaty za pełną ofertę CANAL+ będą naliczane tak jakby abonent miał nPremium. Jeżeli np. kończy się okres promocyjny za 9,90 zł, to opłata zmienia się na 35 zł.

Prezent dla abonenta, który skorzystał z oferty nc+ w dniach 21.03-11.04.2013, w zależności od posiadanego pakietu nc+:

COMFORT+ i CANAL+ COMFORT
Pakiet MULTI+ (7 kanałów tematycznych CANAL+ i kanał nSport HD) włączony automatycznie do końca trwania umowy.

CANAL+ SILVER i CANAL+ GOLD
6 kanałów premium CANAL+ włączonych automatycznie do końca trwania umowy.

CANAL+ PLATINUM
Możliwość korzystania z opcji HBO do końca grudnia 2013 roku po zgłoszeniu takiej chęci przez abonenta.

CANAL+ GOLD + HBO
6 kanałów premium CANAL+ włączonych automatycznie do końca trwania umowy.

CANAL+ PLATINUM HBO
Możliwość korzystania z opcji Cinemax i Filmbox do końca grudnia 2013 roku po zgłoszeniu takiej chęci przez abonenta.

ALL INCLUSIVE+
Rabat 20 zł/mc włączany automatycznie do 31 grudnia 2013 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...