Skocz do zawartości
KaxxL

Polskie Platformy Cyfrowe

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby nie dyskutowac na temat innych platform w temacie o N zakladam jeden ogolny temat ;)

 

Ja osobiscie posiadam Cyfrowy Polsat

 

 

Dzisaj na Lider TV o 16 mecz Manchaster United - Westham united [kanal jest FTA]

 

Dane 12149 V 27500-3/4 V- vertical [w dekoderze np cp trzeba ustawic polaryzacje pionowa ]

 

Co do talerza w N to nie warto go brac bo jest maly i bardzo slaby sygnal na poziomie 50% to dosc malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem słówko na temat każdej platformy, dużo czytałem o każdej, rozmawiałem też z użytkownikami każdej platformy więc podziele się moimi refleksjami :

 

Cyfra + - nie zaprzecze, ma obecnie najlepszą ofertę programową. Tylko żeby pooglądać te spoko kanały trzeba odpowiednio zapłacić a cena jest nie mała (ponad 100zł - ale i tak nie za wszystko). Dużym atutem cyfry jest canal + - czyli film i sport w najlepszym wydaniu.

 

Cyfrowy polsat - hm, niby ma najwięcej użytkowników ale chyba połowa z nich ma pakiet mini za 10 zł. Niby jest Polsat Sport - tylko co z tego jak najczęściej leci siatkówka a w weekendy mecz słabej ligi ? Dobrze że choć polsat kupuje zawsze prawa do MŚ lub ME, tylko szkoda że to jest raz na 2 lata. Film w CP ? Cinemax no i teraz HBO. Bez HBO - brak słów.

 

N - gdyby nie N to Polacy nie prędko usłyszeliby o HD. Film - Filmbox, HBO oraz pakiet filmowy. Szkoda, że nsport oprócz LM i nie posiada prawa do żadnej ligi europejskiej. Piłki nożej nie zastąpi NHL (oczywiście dla fanów piłki :) ) Dobrym rozwiązaniem w N jest to, że użytkownik płaci za to co chce oglądać.

 

Brałem pod uwagę film i sport (piłka nożna ) bo to dla mnie jest najważniejsze. Nie brałem pod uwagę dostęp do informacji bo na kazdej platformie jest TVN24 lub TVP INFO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze polowa abonentow CP ma pakiet mini to nie prawda zyski CP z abonamentu sa o 10 milionow nizsze od C+

Bodaj 128mln zysku ma CP a C+ 138mln , do tego dochodzi kasa za reklame z samego Polsat sporu to 22mln zlotych

 

Takze nie wiem czy CP teraz nie jest najbogatsza platforma do tego CP wchodzi na gielde

 

 

Zakodowali mecz na LIDER TV :(

 

 

Liga Holenderska, Portugalska, mecze ligi wloskiej i mecze ligi szkockiej

 

 

Prawa trasmisyjne Polsatu sport i extra

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Piłka nożna

 

Mistrzostwa Europy 2008

Puchar Ekstraklasy

Mecze eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2008: m.in. reprezentacje Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Szwecji, Danii, Irlandii, Szkocji, Norwegii, Walii, Słowacji, Węgier

Puchar UEFA

Liga portugalska

Liga holenderska

Liga szkocka

Liga włoska – 9 zespołów

Liga grecka

Liga rosyjska

Coca-Cola Championship

Puchar Niemiec

Puchar Francji

Puchar Włoch

Kanały klubowe: Manchester United, Arsenal Londyn, Chelsea Londyn, FC Liverpool, Barcelona TV, Inter Channel, AS Roma Channel, Juventus Channel

Mecze towarzyskie z udziałem m.in. reprezentacji Włoch, Brazylii, Argentyna, Holandii, Hiszpanii

 

Siatkówka

 

Liga Światowa mężczyzn

Wszystkie mecze reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn rozgrywane w kraju

World Grand Prix kobiet

Polska Liga Siatkówki mężczyzn

Liga Mistrzów

Liga Mistrzyń

Puchar CEV i Puchar Top Teams

Turnieje siatkówki plażowej w ramach Swatch FIVB World Tour

Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn

Serie A kobiet

 

Formuła 1

 

Sesje treningowe, kwalifikacje, wyścigi, magazyny – transmisje i retransmisje

 

Żużel

 

Liga szwedzka

Liga angielska

Mistrzostwa Polski Par Klubowych

Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski

Finał Indywidualnych

Mistrzostw Świata Juniorów

Złoty Kask

 

Koszykówka

 

Mistrzostwa Europy 2007, mężczyźni (Hiszpania), kobiety (Włochy)

Dominet Bank Ekstraliga

Puchar Polski mężczyzn

Liga hiszpańska ACB

 

Boks

 

Walki Tomasza Adamka o Mistrzostwo Świata

Walki z udziałem Andrzeja Gołoty

Gale bokserskie Grupy Hammer Knockout Promotion z udziałem m.in. Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka

Gale bokserskie Grupy Sauerland (m.in. Nikołaj Wałujew, Kevin McCline, Oleg Maskajew)

Gale bokserskie Sports Network Limited Boxing Promotions

 

Tenis

 

Wimbledon

ATP Tennis Masters Series – cykl turniejów Indian Wells, Miami, Monte Carlo, Rzym, Hamburg, Toronto, Cincinnati, Madryt, Paryż i finał w Szanghaju

J&S Cup

KGHM

Wybór turniejów ATP i WTA

 

Hokej na lodzie

 

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie

Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie Dywizji 1 z udziałem reprezentacji Polski

Puchar Spenglera

Europejski Puchar Mistrzów

 

Piłka ręczna

 

Mecze reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn rozgrywane w kraju 2007 i 2008

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej mężczyzn 2007

Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet 2007

Turnieje towarzyskie m.in. Memoriał Domingo Barcenas

 

Rugby

 

Puchar Świata 2007

Mecze reprezentacji Anglii

Mecze towarzyskie z udziałem najlepszych drużyn świata: Nowej Zelandii, Australii, Walii, Irlandii

Liga Mistrzów – Heineken Cup

 

Narciarstwo alpejskie i klasyczne

 

Puchar Świata FIS w narciarstwie alpejskim – zawody rozgrywane w Austrii

Puchar Świata w narciarstwie biegowym i kombinacji norweskiej – zawody rozgrywane w Austrii

 

Pływanie

 

Puchar Świata

 

Kolarstwo

 

Wyścigi z cyklu Proliga

Wyścig Karkonosze Tour

Pomorski Klasyk

Wyścig Dookoła Mazowsza

Memoriał Andrzeja Trochanowskiego

Pomerania Tour

Memoriał Henryka Łasaka

Wyścig Szlakiem Grodów Piastowskich

Puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Puchar Uzdrowisk Karpackich

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym kategorii Elita

Szlakiem Walki Majora Hubala

Wyścig Solidarności i Olimpijczyków

Wyścig o Puchar Ministra Obrony Narodowej

Eko Tour Dookoła Polski kobiet

 

Lekkoatletyka

 

Cykl mityngów IAAF Grand Prix

 

Tenis stołowy

 

Turnieje ITTF Pro Tour

 

Badminton

 

Mistrzostwa Świata kobiet i mężczyzn

Turnieje IBF Masters

 

Golf

 

British Open Golf

 

Sporty walki

 

Gale Kickboxingu

 

Futsal

 

Puchar Europy

Turnieje z udziałem Clearexu Chorzów

 

Sporty motorowe

 

Wyścigi formuły A1

 

Magazyny:

 

FIFA Futbol

Trans World Sport

European Tour Weekly

Total Rugby

Inside Grand Prix

Gilette World Sport

KO TV

Magazyny sportów zimowych

 

 

Pokaz drugi program z tak rozbudowana ramowka? C+ to tylko dla lubiacych pilke nozna, Nsport to smiech na sali, Sportklub kanal w miare ale praktycznie tylko do ogladania Bundesliga i jakies ligi z Ameryki poludniowej do tego siatkowka do obejrzenia na innych kanalch FTA

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to gdzieś pisałem, ale warto powtórzyć. Platforma Polsatu ma w [gluteus maximus] swoich klientów już na chwilę po podpisaniu umowy.

Rodzice chcieli mieć więcej kanałów na zimę/święta, a że latem się tv prawie nie ogląda, to padło na coś tańszego- Polsat. Po zakupie okazało się, że są jakieś problemy z tunerem i nie działa pilot. Jako, że było to dzień po zakupie, to nikt nie spodziewał się niczego innego, jak wymiana tunera i pilota. Jednak zdziwienie było ogromne jak się okazało że tuner trzeba wysłać do naprawy gwarancyjnej, a pilota kupić sobie nowego na bazarze (!). Była to jakaś parodia, więc tylko jedna myśl- oddać to gó-no. Oczywiście wielka łaska, żeby odsąpić od umowy, a zwrotu sprzętu nie można było dokonać w "swoim" punkcie sprzedaży, tylko trzeba wysyłać od Warszawy.

 

Chwile później wzięliśmy eNke i na szczęście każdy jest zadowolony, mam nadzieje że tu nie trzeba będzie sprawdzać jak ich obsługa nastawiona jest do klientów.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@narcyz

Umowa w N jest tak skonstrulowana ze jedna rysa na dekoderze i 500zl kary

 

Pewnie wybrales Echostara a to szit jakich malo :/

A co maja do tego kanaly przeciez mozna bezproblemu przejsc na wyzszy pakiet

 

@slavOK

 

Nie warto brac w TP drogo i jakos ni jak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 500zł, to ja chętnie sobie zostawie tego recordera:> Tak stoji, że nic mu się nie stanie. Można wręcz powiedzieć, że wraz z nowym tv stał się małym ołtarzykiem dla mojego ojca :lol:

Echostar czy nie, to w sumie mało mnie teraz interesuje. Liczy się fakt, jakie podejście miała obsługa do całej tej sprawy.

O co chodzi z kanałami, to nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze prawie nie ogladam TV aktualnie to mam to gleboko w [gluteus maximus] co sie dzieje na rynku. Ale jak narazie to tylko C+ mi odpowiada (spora ilosc dobrych meczy, liga polska, HBO, kanaly filmowe itd) i z pewnoscia jest lepsza od oferty CP. Platforma N tez jest u mnie w domu, ale jakos nie podchodzi mi ani oferta, ani sposob w jaki dziala tuner (jaki model nie pytajcie bo nie wiem w tej chwili). Pozatym kazda dyskusja na temat wyzszosci ofert mija sie z celem. Kazda jest atrakcyjna lub nie, zalezy od naszych potrzeb. To ze wiekszosc userow CP na pakiet za dyche, pokazuje tylko to, ze albo im to wystarcza, albo nie moga sobie pozwolic na wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 500zł, to ja chętnie sobie zostawie tego recordera:> Tak stoji, że nic mu się nie stanie. Można wręcz powiedzieć, że wraz z nowym tv stał się małym ołtarzykiem dla mojego ojca :lol:

Echostar czy nie, to w sumie mało mnie teraz interesuje. Liczy się fakt, jakie podejście miała obsługa do całej tej sprawy.

O co chodzi z kanałami, to nie rozumiem...

 

Piszac to mialem na mysli nboxa zwyklego nie wiel ile jest kary za recordera :)

 

Ryba juz pisalem wczesniej ze to nie prawda ze wiekszosc ma za 10zl ;)

N ma jeden super kanal NASN szkoda ze nie ma w CP go :/ tyle ze za N musial bym placic 48 a w CP mam za 38zl to co mnie interesuje

 

Niezle jaja sa teraz z przetargiem na OE 17 mieli oglosic ale nikt nie przekroczyl kwoty 150mln zlotych za SEZON a Polsat specjalnie spoznil sie z oferta i nie otwarli jego koperty i juz nie otworza. Tym sposobem Polsat sie dowiedzial ile jest w stanie dac Cyfra a sam oferte pozostawil w tajemnicy. Cyfra + wycofala sie z przetargu czyli w swietle prawa zostaje albo nowy przetarg albo dogadywanie sie z CP

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@narcyz

Umowa w N jest tak skonstrulowana ze jedna rysa na dekoderze i 500zl kary

Czytałeś ze zrozumieniem umowe z N ? Bo takimi wypowiedziami wprowadzasz ludzi w błąd.

 

To ze wiekszosc userow CP na pakiet za dyche, pokazuje tylko to, ze albo im to wystarcza, albo nie moga sobie pozwolic na wiecej.

Moim zdaniem chodzi o coś innego. Mianowicie, są w naszym kraju takie miejsca gdzie sygnał telewizyjny nie dochodzi wcale lub są takie zakłócenia że nie ma mowy o oglądaniu płynnego obrazu. Dlatego Polsat wyciąga pomocną dłoń i oferuje pakiet za 10 zł - w pakiecie są kanały TV publiczenej + polsat + tvn. Czyli wszystkie te kanały które większość Polaków ma dostępna w analogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Możeby zmienić temat na ogólną TV a nie tylko cyfrową? ;>

 

Ja mam wszystko (tv+internet+telefon) z astera i na nic nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawa trasmisyjne Polsatu sport i extra

Taaaa;]

To są raczej prawa retransmisyjne polsatu sport i extra :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam CP, pakiet familijny i mi w zupelnosci odpowiada. siedze przy tv sporadycznie, najbardziej zalezalo mi na discovery wszystkich, tvn turbo, eurosportach (dla snookera), no i wszystkich polskich odbieranych w dobrej jakosci. mialem n-ke, i niestety nie moglem tego zebrac do kupy w cenie podobnej do CP. poza tym, kodowanie sygnalu w n-ce wymaga mocnego sygnalu (czy jakos tak - maslo maslane wyszlo troche), co u mnie bylo dosyc ciezkie do osiagniecia (przynajmniej tak bylo rok temu). CP zainstalowalem w kilka minut, moc i jakosc sygnalu odpowiednio 60% i 40%, dziala bez zarzutu. dyskusja na temat wyzszosci jednej platformy nad druga to jak dyskusja na temat gustow - bezcelowa. jednemu podpasuje C+, drugiemu n-ka, trzeci CP sie zadowoli w pelni (jak ja:)). zasadne jest podawanie plusow i minusow przez uzytkownikow poszczegolnych platform, bo to pozwoli potencjalnemu uzytkownik lepiej spasowac swoje potrzeby z tym, co jest w ofercie (szeroko rozumianej). pozdrawiam.

Edytowane przez Mumin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możeby zmienić temat na ogólną TV a nie tylko cyfrową? ;>

a występuje jeszcze tv analogowa ? heh nie wiem ile ludzi jeszcze korzysta z anten siatkowych czy analogowych tunerów satelitarnych ;)

 

CP - wydaje mi się bardzo ubogi programowo

dla osób potrzebujących oglądnąć wiadomości, raz za czasu jakiś film, czasami coś ciekawego discovery CP w zupełności wystarcza, dlatego też ta platforma dominuje na pl rynku bo wstrzelili się z ceną i zapotrzebowaniem przeciętnego konsumenta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

a występuje jeszcze tv analogowa ? heh nie wiem ile ludzi jeszcze korzysta z anten siatkowych czy analogowych tunerów satelitarnych

Ja tam sie nie znam na tym, chyba jest jeszcze kablowa (ech te donosiciele [; ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy o jakiej kablówce gadamy bo:

 

W zależności od wykorzystywanego medium transmisyjnego telewizja cyfrowa może być nadawana jako telewizja satelitarna (DVB-S, DVB-S2), telewizja naziemna (DVB-T), telewizja kablowa (DVB-C) lub jako telewizja komórkowa (DVB-H).

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam C+ a i pracowałem krótko w eNce więc sie mogę wypowiedzieć co nieco:

1. Oferta programowa - wydaje mi się, że jest mniej wiecej remis, dużo sportu na obu platformach (C+ liga polska, europejskie, NBA, chyba NHL, NFL, żużel do tego eurosporty, N Liga Mistrzów, Puchar Polski, NBA, NHL, Liga Niemiecka, Nascar, do tego tvp sport, które jakby nie narzekać ma dość dużo praw wykupionych), filmy (na obu platformach hbo, cinemaxy, na C+ hallmark, w N MGM, Sci-Fi - choć na razie to ten kanał to chyba cień swojego pierwowzoru czy filmBox) bajki (tu się nie będe rozpisywał, dużo tu i tu, choć na ence 1 program dla dzieci do 3 lat, drugi do 7, wiec teoretycznie mały plusik dla N)

2. Technologia - tu wydaje mi się N wygrywa, to oni rozpoczęli trend na nowe takie jak HD, VOD, PVR do tego mają najwięcej kanałów w HD

3. Cennik - znowu chyba jednak N lepsza, podoba mi się podział na pakiety - np nie mam dzieci więc po co mi bajki, do tego kanały HD można mieć już 3 przy opcji abo za 32zł, w C+ trzeba dopłacać i w dodatku miec max pakiet, więc chyba jednak wskazanie na N, choć nalezy pamiętać, że pełna oferta swoje kosztuje i np za pakiet HBO trzeba będzie dość słono zapłacić (prawdopodobnie 25zł) więc gdyby porównywać obie platformy pod kątem max pakietu to daje remis

4. Sprzęt - w N na pewno nie polecam anten i konwerterów, są słabe i tyle, tuner wydaje się całkiem spoko, choć ma drobne problemy np podłączając kablem hdmi do tv, można zapomnieć o regulacji głośności z pilota do enki, C+ nowych tunerów nie znam, mam starego wysłużonego Philipsa 6010 działa i tyle można o nim powiedzieć :)

 

Reasumując, jakbym brał osobiście to chyba jednak N, jakoś wydają mi się mniej łapczywi na kasę niż ci od C+, oferta ciekawie podzielona, dość bogata, no i są pionierami na Polskim rynku dzięki czemu trochę sie u nas ruszyło z tv satelitarną. Jeśli brać to tylko z swoja anteną. A jeśli chodzi o sport to nie ma co gadać to jest tu, a tego tam nie ma, każda platforma ma część wykupioną tylko dla siebie i żeby być w pełni zadowolonym trzeba by chyba opłacać 3 abonamenty, po prostu sie nie da być w pełni zadowolonym jeśli ktoś jest fanem sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwa dekodery w domu od CP , jeden od 4 lat chyba, drugi od roku, nienarzekam, nigdy mnie nie zawiódł :) Kanałów dla mnie wystarcza, a ciągle pojawiają się nowe, np od stycznia HBO wchodzi... , na jednym dekoderze mam pakiet familijny na drugim full pakiet więc jest co oglądać :) i tak najwięcej czasu spędzam przy tvn turbo i discovery , no czasem cartoon :DDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe na ile N jeszcze jest stac

Same prawa transmisyjne na LM to 15mln euro, rozdaje recordery i nboxy za darmo a ma tylko 200 000 abonentow jezeli wszyscy placili po 80 zl to jest 16 milionow na miesiac. Jestem ciekaw jak to dalej bedzie ;)

 

Fajnie jakby Viasat wszedl na Polski rynek bylo by jeszcze ciekawiej

 

 

Taaaa;]

To są raczej prawa retransmisyjne polsatu sport i extra icon_lol.gif

To sa prawa do transmisji na ZYWO

 

 

Prawa transmisyjne Cyfry

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
PIŁKA NOŻNALIGA POLSKA (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)LIGA ANGIELSKA (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje do końca sezonu 2009/2010)LIGA HISZPAŃSKA (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje do końca sezonu 2008/2009)LIGA WŁOSKA (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje do końca sezonu 2009/2010)LIGA FRANCUSKA (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)PUCHAR ANGLII (FA Cup) (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)wybrane mecze REPREZENTACJI ANGLII (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)KOSZYKÓWKAliga NBA (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)liga WNBA (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)EUROLIGA (kontrakt obowiązuje do końca sezonu 2007/2008)ŻUŻELcykl zawodów o GRAND PRIX (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje do końca sezonu 2010/2011)DRUŻYNOWY PUCHAR ŚWIATA (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje do końca sezonu 2010/2011)BOKSGALE BOKSERSKIE (między innymi z udziałem Władimira Kliczki)LEKKOATLETYKAmityngi GOLDEN LEAGUE (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje do końca sezonu 2010)RUGBYPUCHAR SZEŚCIU NARODÓW (kontrakt podpisany w 2006 roku, obowiązuje w latach 2007-2009)FUTBOL AMERYKAŃSKINFL - SUPER BOWL (finał ligi) i mecze fazy play-off (kontrakt obowiązuje do 2008 roku)

 

Prawa N [calego pakietu]

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Piłka nożnaBundesliga2BundesligaMLSLiga argeńtyńskaLiga BrazylijskaCopa Suda AmericanaCopa AmericaBoksGale Wednesday Night Fights, Friday Night Fights ,HBO Boxing After DarkTeniswybrane turnieje tenisoweMotosportwyścig Le MansIndianapolis Motor SpeedwayIndy Racinge LeagueNHRA - National Hot Rod Associationwyścigi DTMLekkoatletykaIAAF Super Grand PrixIAAF Grand Prix meetingsIAAF Premium meetingsIAAF Indoor Grand PrixSiatkówkaSerie AGolfUS OPENPGA European Tour HighlightsNCAAFutbol akademicki - rozgrywki akademickie NCAAPIŁKA NOŻNAIgrzyska Olimpijskie 2008Mistrzostwa świata 2010 i 2014Mistrzostwa świata U-21 2007Mistrzostwa świata U-17 2007Mistrzostwa świata kobiet 2007Liga Mistrzów (faza grupowa)Puchar Uefa (mecze polskich drużyn i mecze od ćwierćfinałów)Superpuchar UefaCopa LibertadoresPuchar Hiszpanii (finał)Superpuchar HiszpaniiII Liga PolskaEliminacje Mistrzostw EuropyMecze Polskiej ReprezentacjiPIŁKA RĘCZNAIgrzyska OlimpijskieEkstraklasa MężczyznEkstraklasa KobietBundesliga MężczyznJEŹDZIECTWOIgrzyska OlimpijskieMistrzostwa świataMistrzostwa EuropyNajważniejsze zawody w krajuJUDOIgrzyska OlimpijskieKAJAKARSTWOIgrzyska OlimpijskieMistrzostwa świata (tylko zawody w Polsce)Puchar Świata (tylko zawody w Polsce)Mistrzostwa Europy (tylko zawody w Polsce)KAJAKARSTWO GÓRSKIEIgrzyska OlimpijskieKOLARSTWOIgrzyska OlimpijskieTour de PologneMistrzostwa świata w kolarstwie torowymWyścig Solidarności i EuropejczykówKOLARSTWO GÓRSKIEIgrzyska OlimpijskieMistrzostwa świataSkoda Auto Grand Prix MTBKOSZYKÓWKAIgrzyska OlimpijskiePolska Liga Koszykówki KobietLEKKOATLETYKAIgrzyska OlimpijskieMistrzostwa świataHalowe Mistrzostwa świataMistrzostwa PolskiHalowe Mistrzostwa PolskiMistrzostwa EuropyHalowe Mistrzostwa EuropyFinał Grand PrixPuchar EuropyPedros CupWażniejsze Mityngi w PolsceHOKEJPolska Liga HokejowaPiłka NożnaLiga Mistrzów UEFAPuchar UEFAPuchar Polski w piłce nożnejPuchar Ligi Angielskiej (Carling Cup)BundesligaHokejNHLDavis CupŹeglarstwoAmericas CupKolarstwoTour de SuisseBiegi długodystansoweMaraton NowojorskiSiatkówkaSiatkówka-1liga włoska PańLekkoatletykaGrand Prix IAAF, MonakoTenisPuchar Davisa NHL na wyłączność w Europie (sezon zasadniczy, playoffs, finały Pucharu Stanleya, All-Star Game, Young Stars Game)MLB - na wyłączność w Europie (Spring Trainings, cały sezon z World Series włącznie, All-Star Week)NCAA koszykówka, futbol i hokejCFL - jeszcze 1 sezon (cały sezon i Grey Cup).NFL Europe (prawa do całego sezonu i World Bowl)

 

W spoilerze N dale wartosc calego pakietu sport [uwzgledniajac tylko kanaly na wylacznosc]

 

 

Warto zobaczyc kiedy koncza sie prawa C+ do najlepszych lig

Juz na przetargu na Lige angielska cp dalo wiecej od C+ ale FA stwierdzila ze im sie dobrze wspolpracuje z C+ i tam zostanie liga

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa prawa do transmisji na ZYWO

Mam polsat sport + sport extra i śmiem wątpić w to stwierdzenie "na żywo" ;]

Owszem, w czasie wielkich imprez puszczają fajne meczyki, ale na co dzień jest bieda.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój dziadek ma kablówke, a tam polsat sport i polsat sport extra i od czasu do czasu narzeka, że jeden mecz powtarzają po 10x :) nie mówie, że polsat sport jest zły, ja np lubię siatkówkę, a naszych zobaczę tylko w polsacie, albo F1, co nie zmienia faktu, że powtarzają się :)

 

jekyl - w N miałbyś wszystkie discovery, w tym discovery hd czy historia + wszystkie ich kanały sportowe + tvn24 z resztą kanałów w paczce informacje i rozrywka za 32zł, tak więc twój argument niespecjalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek miał CP, jednak nie podobało mu się i przeszedł na N-kę i jest bardzo zadowolony, jako maniak historii Discovery Historia to dla niego cudo ;]

 

Co do sportów, ja mam PSport na kablówce i jakoś nie bardzo mi się widzi ten kanał, jako, że jestem fanem piłki nożnej, to nie widze tam za dużo ciekawych meczów, liga szkocka to mizera, czasami puszczą mecz chelsea,mu,arsenalu ale retransmisja....

Przydałyby się sporty amerykańskie NBA,NHL,NFL a to jest na N-ce, jednak odpada bo mam w domu 2 TV i nie ma tego jak podzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze teraz sie duzooo zmienic :) CP zrezygnowalo z polskiej ligi koszykowki a w tym roku przetarg na NBA jest :)

Nie oficjalnie wiadomo ze CP wylozylo za sezon OE 27milionow euro. Moze przeznacza czesc tej kwoty na NBA. Tym bardziej ze TVP1 dalo bodaj 8 czy 9mln za polowe meczy ME 2008

 

Ciekawe jak to bedzie :D Mam nadzieje ze nie kupia tej lipnej OE :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe na ile N jeszcze jest stac

Same prawa transmisyjne na LM to 15mln euro, rozdaje recordery i nboxy za darmo a ma tylko 200 000 abonentow jezeli wszyscy placili po 80 zl to jest 16 milionow na miesiac. Jestem ciekaw jak to dalej bedzie ;)

Platforma cyfrowa N działa dopiero od roku i moim zdaniem przyczyniła się bardziej w rozwój SAT'y niż cp + cyfra razem wzięci. Jak ty się zamartwiasz tym że ktoś rozdaje coś za darmo to mi poprostu brak pytań... nc.

 

CP działa już 8 lat na polskim rynku i nikogo nie dziwi że ma tyle odbiorców. Dlatego potrzeba czasu żeby mogli się i inni rozwinąć.

 

Każdy w każdej platformie znajdzie coś dla siebie i jakby tak wszystkich zadowolić to trzeba by płacić za TV przynajmniej 250 zł na miesiąc.

 

Moze teraz sie duzooo zmienic CP zrezygnowalo z polskiej ligi koszykowki a w tym roku przetarg na NBA jest

Nie oficjalnie wiadomo ze CP wylozylo za sezon OE 27milionow euro. Moze przeznacza czesc tej kwoty na NBA. Tym bardziej ze TVP1 dalo bodaj 8 czy 9mln za polowe meczy ME 2008

Eh.. ta cała OE może być nawet transmitowana w TV Trwam i tak mnie to nie drgnie. Bo jeżeli mam się chwalić ligą polska to wolę się niczym nie chwalić. Racja, kończą się prawa Cyfrze jeżeli chodzi o NBA. Ciekawe czy wogóle polsat lub n staną do przetargu o koszykówke. Jednak nie zapominajmy o NASN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie chce OE ale wszystko wskazuje na to ze to CP bedzie miec OE ://

 

 

Mowicie o kanalach ze N ma discovery historia. CP ma paczke BBC, na knowledge bedzie 10 sezon TOP GEARA na wylacznosc w czwartki o 21 ;)

 

Ale chyba najwazniejszym atutem CP jest to ze ma TVP1 2 TV4 TVN i Polsat z satelity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na C+ oprócz Polszmatu też mam tvp1, 2, tv4 i w dodatku też z satelity hehe :) wiec ja nie bardzo rozumiem, co to za najważniejszy atut, już tak nie wychwalaj swojego, temat ma chyba raczej pomóc potencjalnym klientom niżeli być polem walki co lepsze, wiadomo każda platforma ma swoje plusy/minusy tak było jest i będzie więc lepiej przedstawić plusy, minusy, uwagi a szabelke schować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...