Skocz do zawartości
KaxxL

Polskie Platformy Cyfrowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za platinium z multiroomem z c+ vod, seriale, tvn player, hbo go oraz z paczka hbo do grudnia place 109zl, umowa na 18mcy.

Swoja droga pomysl z wrzuceniem hbo na jakis odlegly 160 kanal to jakas pomylka chyba...

@xperia

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja doslownie skończyłem rozmowę z konsultantem. Generalnie standard: to co mialem wczesniej w N czyli wszystkie pakiety, a zamiast nPremium 6 Canalow+. Cena bez zmian czyli 54 ziko do konca umowy 06.14. Caly sport za 5 dyszek z hakiem, nie jest zle.

Wysłane z S3 Mini

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz sobie tego samemu zdefiniować? 

No właśnie nie. Blokuja to swoim oprogramowanie. Oczywiście oryginalnie w odbiornikach ADB można robić co się chce ale tu jest autorskie firmware i lista jest tak zrobiona żebyś się w...wiał jak przełączasz, że ci wyskakuje że tego kanału nie masz ale oczywiście go możesz mieć po skontaktowaniu się z nr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakie? Przed i po.

Było WPT+HBO+Cinemax+nPremium+nPremium vod - 69zł

Jest Universe+ (odpowiednik WPT)+HBO+Cinemax+6xCanal+ - 64zł

All na 12m (umowa i kanały).

 

Ja za platinium z multiroomem z c+ vod, seriale, tvn player, hbo go oraz z paczka hbo do grudnia place 109zl, umowa na 18mcy.

Swoja droga pomysl z wrzuceniem hbo na jakis odlegly 160 kanal to jakas pomylka chyba...

@xperia

Już jest normalnie od 50 kanału zaraz za Canalami i Cinemaxami,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pożegnałem w sobotę dekoder CP - sfajczył się. Wizyta w punkcie sprzedaży ze starym, 10 minut poświęcone na sprawdzenie, czy faktycznie nie działa i nowy z palca. Kobitka nawet nie pytała o gwarancję, dodatkowe papiery, czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to samo, za nPremium dali 6xC+, a za nPremium VOD -5 ziko do abo. Ogolnie sytuacje ratuja wlasnie dodane canaly+ i mozliwosc dojechania do konca umowy za taka sama stawkę.

 

Wysłane z S3 Mini

No paczka Canal+ za nPremium - to jest wymiana jak malucha z Merca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 mln 841 tys. zł  :D

 

Chcieli pazernie zarobić to im nie wyszło. Bardzo dobrze!

 

Tylko "Decyzja nie jest ostateczna, przysługuje od niej odwołanie do Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów." - mam nadzieję że sąd utrzyma orzeczenie UOKiK bo podejrzewam że odwoływać się będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie za 100pkt. Idzie w cyfrowym polsacie w opcji multiroom zamiast dekodera wybrac modul CAM? Na ichniejszej stronie jak jako pierwszy odbiornik biore CAM to nie ma opcji multiroom, a jak jako pierwszy biore zwykły dekoder to w multiroomie nie ma mozliwosci wybrania CAM tylko oferują drugi zwykły dekoder. WTF?

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan z punktu plusa/polsatu twierdził tak jak strona internetowa, że nie można więc dał do multirooma dekoder, natomiast Pan z obsługi klienta stwierdził, że można tylko nie wie czy da rade wymienić dekoder, który wcisnął sprzedawca na moduł CAM będą się kontaktować po niedzieli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...