Skocz do zawartości
KaxxL

Polskie Platformy Cyfrowe

Rekomendowane odpowiedzi

na marginesie bo wspominacie o HBO (cinemax) ten kanal stal sie taka porazka ze to jest niemozliwe. Przez 4 miesiace ogladalem na HBOHD 1 film rescue down i oferta jest o wiele gorsza od Canal + na ktorym leca po prostu lepsze filmy.

true, wspomniałem o nim, dlatego, że w pakiecie wychodzi taniej, niż jako opcja dodatkowa..sam zresztą już dość dawno zrezygnowałem z tego kanału..

 

ogólnie to komplet c+, tvn turbo i tvp + kilka zagranicznych serwisów informacyjnych i więcej mi do szczęścia nie trzeba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na Nce jest Polsat ? Bo szukalem jakiegos info na necie, ale nikt takiego pytania nie zadawal, a znowu ja u siebie na Nce Polsatu nie widze, a i wyszukiwania kanalow nie ma, zeby go jakos dodac. U kuzyna na Polsacie Cyfrowym TVNy wszystkie sa, wiec czemu ttuaj nie ma Polsatu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na Nce jest Polsat ? Bo szukalem jakiegos info na necie, ale nikt takiego pytania nie zadawal, a znowu ja u siebie na Nce Polsatu nie widze, a i wyszukiwania kanalow nie ma, zeby go jakos dodac. U kuzyna na Polsacie Cyfrowym TVNy wszystkie sa, wiec czemu ttuaj nie ma Polsatu ?

Nigdy nie było, nie ma i nie wiem czy będzie.

Taka dziwna zagrywka konkurencyjna - może Polsat zabronił, a może n-ka chce aby wszyscy zapomnieli, że Polsat istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo raczej Polsat się nie zgadza, bo jeżeli udostępni chociaż jeden swój program innej platformie, to odbierze sobie sporą część klientów. Ja sam wziąłem cyfrowy Polsat, ze względu na... jego główny program (podobnie zresztą zrobił sąsiad). Gdyby był w n, to miałbym n. Założę się, że dużo ludzi zrobiłoby podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja bym sie tym nie kierowal przy wyborze platformy napewno :) Spytalem z ciekawosci, bo Polsat to dla mnie juz od dawna dno i dwa metry mułu, bez przerwy filmy ktore juz milion razy widzialem, poza tym przerywane co 15min, 15 minutowymi reklamami, seriale ktore dawno zeszly na psy. Ja naprawde sie zastanawiam jak ten program jeszcze moze istniec.

Ale to tak OT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci na jakiejś niemieckiej. Bo w zeszły weened leciałem i szukalem po kanałach gdzie jest, i było na jakimś niemieckim, oraz na arabskim. Ale włączyłem Live Timing i nawet się cieszyłem, że tej dwójce głos odebrało ;)

 

Pamiętam czasy jak C+ miał kilka kanałów do F1. Można sobie było wybierać widok, ustawić na live timing, widok z bolidu. ahh szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfra wtedy miala przekaz chyba od jakiejś wloskiej stacji - teraz juz tak chyba nikt nie realizuje F1

To nadawał canal+.w każdym kraju, gdzie dostępna była platforma. Canal+ jest francuski. Było fajnie. Brakowało mi tylko 7 telewizorów <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na RTLu leci F1 chyba, choc tam w czasie wyscigu lubia puscic reklame, na pewno puszczaja ja tak 3 okrazenia przed meta.

Ogolnie polskie cyfrowki to DNO. C+ droga, a nic nie daje, Słoneczko tansze i troche lepsze w sumie, z N nie mialem stycznosci ale po ramowce widze, ze bez rewelacji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie dziwne pytanie, która z tych platform N, Cyfra czy Polsat ma możliwość podłączenia drugiego telewizora, aby leciał obraz analogowy :> Coś jakby zwykła kablówka :P I czy wtedy każdy ogląda co innego czy skazany jest na ten sam program ?

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ktoś mi mówił, że w Vectrze jak się bierze cyfrową telewizje to można podpiąć normalnie analogową i na 2 telewizorach leci co innego. Heh pewnie mnie w balona robił :P

Wiesz, anteny za oknem nikt Ci nie broni wieszac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a Cyfra przypadkiem nie ma juz Multiroomu wprowadzonego ? Gosc mi mowil jak przed swietami (wigilia ;) ) pytalem, ze po swietach bedzie i bedzie mozna podpiac maxymalnie 2 telewizory na jeden abonament. Ale to oczywiscie o cyfrowej TV mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nka super ogólie, dokonałem świadomego wyboru i nie jest źle. Ale jeden plus i jeden minus muszę wymienic:

 

- Przestrzegam przed pozwalaniem rodzicom zamawiać cokolwiek od nich. Naciągneli mi matulę na jakieś tam programy w filmowe (wyleciało mi z głowy akurat co konkretnie) mówiac że oczywiście żaden problem zrezygnować z tego w dowolnej chwili. A teraz mam nikomu nie potrzebne kanały na najbliższe pół roku za jakieś 20 czy 30zł m-cznie :/

 

 

 

+znów mamuśka w akcji. Zamówiła sobie H.Pottera z VOD, przyszedł ogólnie jakiś zeszwankowany i chyba zniknął po chwili. Reklamacja załatwiona jeszcze w weekend. Film mieliśmy dostępny przez m-c ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nadawał canal+.w każdym kraju, gdzie dostępna była platforma. Canal+ jest francuski. Było fajnie. Brakowało mi tylko 7 telewizorów <_<

 

To ze francuski to kazdy wie, a de facto przekaz byl wloski. Teraz nie ma nigdzie tak F1 i nigdy prawdopodobnie nie bedzie. F1 chyba nawet nie nadaje HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w tym zapomnianym temacie ponownie.

Teraz n tv ma wypasioną ofertę.

Wszystkie pakiety za 48zł w tym 10 kanałów HD

Chyba pora wreszcie zacząć płacić za porządną telewizję.

 

ta promocja jest juz od grudnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się dowiedziałem, że od grudnia - nie wiedziałem bo i nie potrzebowałem :)

Zbliżają się MŚ2010 więc MUSZĘ mieć coś w HD na to widowisko więc zacząłem szukać.

 

PS. Kabel HDMI - różnice potrafią być 10x przy tych samym długościach. Warto wykładać taką ciężką gotówkę na kabel HDMI czy wystarczy taki za 15-20zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy najtańszy HDMI. Chyba, że lubisz ładny oplot w różnych kolorach. Ewentualnie jak masz zamiar puścić kabel w ścianie to wtedy warto wziac dobry i solidny kabelek. Poza tym - nie ma sensu.

 

BTW. Jak to jest z mistrzostwami? Gdzie, co i w jakiej jakosci beda transmitowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Jak to jest z mistrzostwami? Gdzie, co i w jakiej jakosci beda transmitowac?

 

Szczerze powiedziawszy waliłem w ciemno.

No ale tyle tych sportowych kanałów (w tym 3xHD), że na pewno w jakimś puszczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...