Skocz do zawartości
KaxxL

Polskie Platformy Cyfrowe

Rekomendowane odpowiedzi

n-ka wprowadziła 3 kolejne kanały HD.

O TVNHD+1 nie wspomnę bo to się tylko niektórym przyda ale dodali BBC HD, FoxLife HD oraz zamienili Cinemax SD na HD (a nawet o tym nie wspominają na stronie).

Łącznie tych kanałów HD jest już całkiem sporo.

Z podstawowych (bez opłat) to 13szt, a dodatkowo 5szt z dopłacanych filmowych.

Wczoraj na TVP HD premiera Gwiezdnych Wojen: Mroczne Widmo.

Pierwszy raz w jakości HD w Polsce.

 

Z BBC się bardzo ciesze, dobry krok może i za jakiś czas jak się wyłączność polsatowi skończy będziemy mieć resztę pakietu BBC.

 

BTW Gwiezdne Wojny właśnie lecą - miodzio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP HD na Mundial zwiększy zasięg

 

Jak myslicie, jest jakas szansa ze wrzuca to do oferty C+? Drazni mnie troche fakt, ze musialbym wykupic nke albo to co ponizej, zeby ogladac mundial w HD. I tak juz mi wystarczy pelen pakiet cyfry, ale TVP HD by sie przydalo... nSport HD odpuszczam sobie narazie do przyszlego sezonu LM i jeszcze troche przemysle ten zakup.

 

I dla tych co nie widzieli - Telewizja Na Karte wprowadza oferte HD. Tak na szybko policzylem i wychodzi mniej wiecej to samo co podstawowa promocja nki - przez rok mniej wiecej podobna kwota ogolna. N bedzie mialo wiecej kanalow, lepszy dekoder? i pilot tez bardziej pro :lol: Jak dla mnie to troche malo ciekawa alternatywa dla nki, jesli mamy mniej kanalow. Troche glupio zrobili, ze trzeba brac oba pakiety, gdy chcemy brac ten z wiekszoscia opcji HD. Nie ma mozliwosci zakupu tylko pakietu HD. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać n-kę i liczyć, że chociaż 1 program wypadnie z pakietu (któregokolwiek). Ostatnio wypadł Jetix dla dzieci.

Zrywasz legalnie umowę i kłopot z głowy.

Faktycznie tak się przyzwyczaiłem do meczy w HD, że wczorajszy wpier**** Polski z Hiszpanią w SD uwierał oczy.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres, masz Nkę w końcu? Ostatnio przyszedł mi rachunek z kwotą 9zł za info-rozrywka. Wcześniej był gratis. Żadnego listu o zmianie płatności nie otrzymałem. Mogę zerwać jeszcze umowę? Nie wiem od kiedy wprowadzili taką decyzję, więc nie wiem czy minęło 30 dni. A psują mi nerwy co trochę już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres, masz Nkę w końcu? Ostatnio przyszedł mi rachunek z kwotą 9zł za info-rozrywka. Wcześniej był gratis. Żadnego listu o zmianie płatności nie otrzymałem. Mogę zerwać jeszcze umowę? Nie wiem od kiedy wprowadzili taką decyzję, więc nie wiem czy minęło 30 dni. A psują mi nerwy co trochę już

 

Pakiet info-rozrywka został powiększony o 3 kanały HD i z dniem 1 czerwca podnieśli cenę o właśnie 9zł. Będziesz od dzisiaj o te 9zł miał większy rachunek jeżeli nie korzystałeś z żadnej promocji.

n-ka zagrała w chu** z klientami i wysłali takie info dnia 4 maja ZWYKŁYM LISTEM nawet nie priorytetem - o poleconym nie wspominając.

Jedynie w sądzie byś wygrał bo nie poinformowali Cię o tym fakcie - przekazanie wiadomości uznaje się gdy odbierzesz polecony lub 3 razy będzie próba jego dostarczenia do Ciebie pomimo, że go nie odebrałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S<span style='color: red;'>[ciach!]</span>**...czyli teraz [gluteus maximus]? No bo po sądach się będę do grudnia tłukł a umowa się w listopadzie kończy ;]

 

Tylko zrob im wypowiedzenie w sierpniu, jesli masz zamiar w listopadzie zakonczyc z nimi umowe, bo inaczej do lutego bedziesz sie z nimi bujal.

 

Przyklad z nki: Siostra miala i podpisala umowe na trzy podstawowe pakiety + pozostale 3 w gratisie na jakis okres czasu. Po tym, jak sie zakonczyl okres gratisu, ona z nim w terminie nie zrezygnowala i automatycznie jej je przypisali! Czyli musiala placic za full opcje. Zeby z nich zrezygnowac nalezy:

a) uiscic wszystkie zaleglosci,

b) miesiecznie mozna zrezygnowac z jednego pakietu - odplatnie oczywiscie...

 

Podsumowujac: jesli w pore nie zrezygnujesz z czegos, to potem jest przez dluzszy czas niewolnikiem i placisz za cos, czego nie chcesz :mur:

 

Moja nafaszerowana nka (54zl/m-c) ma przyjsc jutro, szkoda ze juz nie moglem wybrac opcji jak kiedys - 3 pakiety za 38zl. A to i tak za duzo by bylo dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ta ostatnia promocja, to wszystko zgodnie z planem. HBO i Cinemax znikają same, ale już zestaw nFilm HD zostanie i trzeba płacić, jeśli się tego nie wymówi. Wszystko zgodnie z regulaminem promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak wszędzie trzeba sobie pilnować terminów końca umowy i doczytać regulamin, który u n-ki jest i tak zadziwiająco krótki ryba.

Jeżeli podpisywała w APS to faktycznie 3 miesiące wcześniej musi zrezygnować jeżeli jednak przez infolinię to wystarczy miesiąc przed końcem zakończenia umowy jak w większości tego typu usługach (choćby komórka).

ryba, zawsze możesz wybrać sobie 3 pakieciki ale za dekoder zapłacisz taką kasę, że jednak przemyślisz sprawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oo dzięki za info. Wypowiedzieć muszę też w APS czy to już mogę via poczta?

 

Bo tak, brałem w salonie, jako że były małe problemy z anteną, nie dało się wymienić na zestaw bez, blabla Nka dała ciała już na początku. Idiotyczne to było. Musiałem zrezygnować w trybie 7dni od zestawu i podpisać nową umowę w APS jeżeli chciałem na już, bo inaczej bym musiał złożyć kolejne zamówienie i czekać znów m-c, tymczasem się C+ kończyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba, zawsze możesz wybrać sobie 3 pakieciki ale za dekoder zapłacisz taką kasę, że jednak przemyślisz sprawę :)

 

hmm, narazie zaplacilem 99zl aktywacji + 54zl/m-c za jeden kanal prawie HD + kilka pseudo HD :lol2: Bralbym TNK HD, ale tylko i wylacznie pod warunkiem mozliwosci zaplacenia za drugi pakiet HD, bez podstawowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zapytać jaką tv cyfrową wybrać ? głównie chodzi mi o jakość obrazu, obecnie posiadam analogowy sygnał z UPC ale kończy mi się umowa a właśnie kupiłem nowy TV full HD 100hz itd... :D (LCD LG 42LD550) i mogę przesiąść się na cyfrową kablówkę lub jeden z pakietów cyfrowego polsatu , cyfry+ lub N tv i tu właśnie mam problem, bo chciałbym zostać przy UPC ( jako już obecny klient UPC mam zniżki w razie przedłużenia umowy i mogę poprosić o zmianę umowy na cyfrową tv UPC, obecnie starczają mi tam dostępne kanały,) ale boję się że ta tv cyfrowa w kablówce to nie to samo co jedna z wyżej wymienionych cyfrowych platform. Pls help za odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez HellScream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mozesz spokojnie zostac przy UPC, jakosc bedzie ta sama (a moze nawet ciut lepsza, bo na satelicie obecnie strasznie sciskaja kanaly, zeby upchac jak najwiecej, co odbija sie na kompresji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o jakość chodzi ale abyś nie przepłacał to teraz masz tylko jedyną możliwą opcję

Za 54zł masz 14 kanałów HD i pełny pakiet w n-ce

Do tego możesz się zdecydować ew. na pakiet Mini Full za 78zł tylko jeżeli nie masz dostępu do filmów z netu bo szczerze powiedziawszy dla mnie to na tych nFilmach, Cinemaxa i HBO same kaki lecą.

Masz nagrywarę za 48zł i się bawisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem mozesz spokojnie zostac przy UPC, jakosc bedzie ta sama (a moze nawet ciut lepsza, bo na satelicie obecnie strasznie sciskaja kanaly, zeby upchac jak najwiecej, co odbija sie na kompresji).

 

Lepsza to nie będzie , przecież dosył do kablówek też jest z satelity jak wszystkich kanałów.

 

Najlepiej porównać oferty kanałów HD. Ze swojej strony moge powiedzieć że z n-ki jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza to nie będzie , przecież dosył do kablówek też jest z satelity jak wszystkich kanałów.

 

No nie do konca, bo na ten przyklad UPC (Aster chyba tez) wszystkie programy polskie dostaje po swiatlowodzie. Nie wiem, jak z zagranicznymi po polsku (typu Discovery czy Animal Planet).

 

Poza tym do rozsiewu do kablowek itp. uzywa sie innych satelitow i wiekszych przeplywnosci, a nie sciska sie na zapchanym po brzegi Hotbirdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt że mają/moga mieć inne transpodery ale czy ktoś gwarantuje że nie upychają dla niższych kosztów?

 

Hotbird to nie długo spadnie z tego przeładowania :) Ktoś coś słyszał o wystrzeleniu kolejnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie UPC rozsyla sygnal po innych satelitach, tylko nadawcy (producenci kanalow), a UPC to zbiera i wpycha w swoja siec, tak samo jak platformy satelitarne. Wiec nadawcy zalezy na mozliwie najlepszej jakosci. Oczywiscie, zawsze moze trafic sie sknerota, ktory bedzie przycinal bitrate, zeby upchac jak najwiecej kanalow w jak najwezszym pasmie, ale generalnie raczej sygnal "zrodlowy" jest dosc przyzwoity.

 

Co do Hotbirda, to na 13E wisza juz trzy satelity, chyba wiecej sie tam nie da upchac. Poza tym wysylanie to jedno, a jeszcze jest problem z pasmem - na 13E juz chyba cale Ku jest pozajmowane i nawet jakby sie dalo wyslac kolejnego satelite w to miejsce, to nie mialby wolnych czestotliwosci na swoje transpondery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś C+ była konkurencyjna ale dzisiaj spojrzałem na ich stronkę i bieda aż piszczy.

Pomyślałem, że mają stronkę nie teges więc postanowiłem zadzwonić.

Pakiet podstawowy (coś koło 60 kanałów po Polsku) + 9kanałów HD + nagrywarka HD - abonament przez 5msc 43zł (w tym już abo za nagrywarkę), a resztę umowy czyli 13mcs ... uwaga ... 86zł (w tym abo za nagrywarkę) :D

Najgorsza oferta na rynku.

Z n-ką widzę może konkurować tylko i wyłącznie Cyfrowy Polsat jeżeli godzimy się na brak nagrywarki bo ma w Familijnym za 37,90zł to co każdy + 15zł za 10 kanałów HD. Oczywiście za nagrywarkę kolejne 15zł miesięcznie.

Jest jeszcze jakaś TV (oprócz n), która daje możliwość nagrywania, minimum 10 kanałów HD i abo w okolicach 55zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...