Skocz do zawartości
KaxxL

Polskie Platformy Cyfrowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, a liczyłeś koszt dekoderów? Bo jak patrze na stronie to trzeba zabulić 498 zł za multiroom, do tego "Po okresie promocyjnym opłata za udostępnienie usługi multiroom będzie wynosić 20 zł miesięcznie", a ten okres promocyjny to nie jest 12 miesięcy tylko 3.

Ja nawet nie mam anteny obecnie, wiec tym bardziej mi sie nie opłaca tego brać.

 

mam dekoder turbo więc muszę dokupić tylko 2gi za 248zł, kobieta powiedziała, że promocja wygląda tak iż podpisuje umowę na 24mce co mi balanga bo i tak za to płacił będę, w ciągu tych 24mcy mam wszzytkie pakiety tematyczne + jakieś filmowe bez vod, przez 12 mcy płacę 68zł a przez kolejne 12mcy 88zł ze względu na 20zł opłatę za multiroom, więc jak by nie patrzeć jest to o wiele korzystniejsze od płacenia aktualnie 58zł za kilka pakietów N i 38zł za gowniana ofertę Polsatu z której rezygnacja trwa 3 miesiące. Tyle w temacie, sieć mam całym domu wiec ciągniecie kabli mi lata. Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej wymagają łączenia dekoderów tym śmiesznym kabelkiem w multiroomie?

 

Warto zaznaczyć, propo wejścia kanałów Polsatu do N, że z kolei do Cyfrowego Polsatu weszły TVN HD, HD+1 dla najniższego pakietu, który wynosi 14,90zł miesięcznie.

 

N ma zdecydowanie najlepszą ofertę, ale wymaga płacenia tych ponad 50zł. W Polsacie za 14,90zł w tym momencie jest Polsat HD, TVN HD, 1, 2, i kilka innych, co uważam jest ciekawą ofertą, jak ktoś ma 2 TV i nie chce niepotrzebnie płacić dwóch większych abonamentów, lub też ciągnąć przez całą chatę kabla, żeby mieć multirooma.

 

Wiesz, Polsat, TVN, 1, 2 i kilka jeszcze kanałów to mam w bloku za 5zł (doliczone do czynszu) ze zwykłego druta lub jak chcę to cyfrowo DVB-T

Nigdy nie zgłębiałem tematu ale jest możliwość połączenia WIFI urządzeń w multiroomie n`ki.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak kabelek czy też to wi-fi jeśli się da, jest lepsze niż popindalanie z piętra na dół itd z kartą cyfry żeby je do siebie zbliżyć i "naładować".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musi być jakaś łączność pomiędzy tymi tunerami bo tak to by sobie brali multirooma np. na 2 domy oddalone od siebie o kilka km... to logiczne jest.

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Polsat, TVN, 1, 2 i kilka jeszcze kanałów to mam w bloku za 5zł (doliczone do czynszu) ze zwykłego druta lub jak chcę to cyfrowo DVB-T

Nigdy nie zgłębiałem tematu ale jest możliwość połączenia WIFI urządzeń w multiroomie n`ki.

 

A masz je w HD? ;)

 

Po drugie nie każdy mieszka w bloku, jest zmuszony do satelity, zaś naziemna jest tylko w wybranych rejonach Polski.

Edytowane przez FoX 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ich nie mam w HD (z kabla ze ściany).

Ten kto wydaje na telewizję cyfrową 15 zeta też jakoś chyba mu na tym nie zależy, a jedynie chce posiadać dostęp do wspomnianych kanałów.

Z drugim argumentem się zgadzam. Jedynie dałem przykład, że te 15zł wcale nie jest tak tanio.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N Tv to jedna wielka porażka.Nie piszę tego bez powodu, odradzam zdecydowanie(omyłkowo wpłaciłem kasę na konto Ntv na kartę i prosiłem o przeksięgowanie kwoty na moje konto abonenckie.Początkowo zapewniano mnie, że nie będzie z tym problemu.Miało miejsce owo zapewnienie dwukrotnie.Obecnie dowiedziałem się, że nie jest to możliwe i kasy nie będzie zwrócona.Od 2 miesięcy nie mam sygnału).Nikogo w NTV nie interesuje mój problem.JESZCZE RAZ ODRADZAM

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź na forum n`ki n telewizja nowej generacji - Powered by vBulletin i tam się zgłoś do moderatorów.

Podając nr umowy i hasło abonenckie wyjaśnią Twoją sprawę.

Zaje***** sprawę to wykaż się teraz zrozumieniem i cierpliwością.

Edytowane przez Kaeres
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVP 1 HD jest w N, tak przynajmniej piszą w epg. Dwójki nie ma, ale co ciekawsze filmy (tudzież gwiazdy chodzą po wodzie) z dwójki lecą równolegle na TVP HD.

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Map problem z cyfrowym polsatem otóż chciałem wypowiedzieć umowę więc wysłałem odpowiednie pismo napisane odręcznie, za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Odbiór pisma potwierdziła pracowniczka polsatu dnia 23-11-2011(na moje wypowiedzenie umowy nie dostałem zadnej odpowiedzi ) płaciłem abonament do lutego 2012(wiem, że okres wypowiedzenia trwa 3 miesiące i w sumie o sprawie zapomniałem tylko placiłem) Dziś w skrzynce znalazłem wezwanie do zaplaty(standardowe zwykly list dostawałem już takie jak spóznialem sie z zaplatą) I teraz pytanie co napisać lub co z nimi zrobić(olać?) bo przecież 3 miesiące już mineły ?

 

:mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń, powiedz że wsyłałeś wypowiedzenie i masz potwierdzenie odbioru powiedz też, że mają się ugryźć w dupę złodzieje yebane bo inaczej ty ich sądem za nękanie będziesz straszył, przechodziłem przez to, kawał s<span style='color: red;'>[ciach!]</span>ysyństwa.

 

 

swoją drogą tych z n nieźle posrało z tą zmianą numeracji kanałów...

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Map problem z cyfrowym polsatem otóż chciałem wypowiedzieć umowę więc wysłałem odpowiednie pismo napisane odręcznie, za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Odbiór pisma potwierdziła pracowniczka polsatu dnia 23-11-2011(na moje wypowiedzenie umowy nie dostałem zadnej odpowiedzi ) płaciłem abonament do lutego 2012(wiem, że okres wypowiedzenia trwa 3 miesiące i w sumie o sprawie zapomniałem tylko placiłem) Dziś w skrzynce znalazłem wezwanie do zaplaty(standardowe zwykly list dostawałem już takie jak spóznialem sie z zaplatą) I teraz pytanie co napisać lub co z nimi zrobić(olać?) bo przecież 3 miesiące już mineły ?

 

:mur:

 

Zależy za co masz to wezwanie do zapłaty.

Może ująłeś w wypowiedzeniu "z terminem natychmiastowym" więc policzyli karę ?

Napisz coś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zawieszoną Nkę z powodu braku płatności. W maju kończy się okres umowy. Co zrobić? Nie chcę odblokowywać bo nie używam tego dziadostwa. Wiem że przyjdzie i tak w końcu zapłacić. Ale pytanie czy mam prawo wypowiedzieć umowę czy muszę mieć czyste konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Havoc, poważny jesteś przecież.

Oczywiście, że musisz zapłacić za jej używanie.

Miałeś czas w styczniu do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji (usunęli kanały) - musiałeś przespać.

Umowę wypowiedzieć zawsze możesz. Jeżeli ze skutkiem natychmiastowym to dowalą karę za zerwanie umowy.

Jeżeli z końcem okresu umowy to po prostu wygaśnie ale i tak będziesz ścigany za zaległości.

 

PS. przesunięcie komuny na 10 i 11 było krokiem jak najbardziej OK.

Każda platforma chce promować swoje kanały na pierwszych pozycjach. Kwestia przyzwyczajenia po 1-2 dniach.

Inna sprawa, że n`ka nie daje możliwości zmiany numeracji kanałów i nawet gdy stworzymy własną listę ulubioną to numeracja kanałów pozostaje defaultowa.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy za co masz to wezwanie do zapłaty.

Może ująłeś w wypowiedzeniu "z terminem natychmiastowym" więc policzyli karę ?

Napisz coś więcej.

 

Nie pamiętam jak to dokladnie brzmiało ale napisałem coś w stylu wypowiadam blabla z okresem 3 miesięcznym a wezwanie do zapłaty mam za bierzący miesiąc(zachowują się jakby żadnego wypowiedzenia nie było a ja spozniam się z zapłatą...tyle) Co w tym wypadku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dałeś z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia, który mija dopiero w kwietniu więc za marzec musisz zapłacić.

Musisz dokładnie określić do kiedy masz umowę (nie na oko), kiedy wysyłałeś wypowiedzenie (nie na oko) i jakie masz warunki umowy.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to w kwietniu skoro wtsłałem im to w listpoadzie ? skąd niby mam pamiętać dzień kiedy wysłałem ? bez przesady, zresztą liczy się chyba data odbioru. Umowa normalna okres wypowiedzenia 3 miesiące. Wyjaśnij to jakoś bo narazie jeszcze mi zagmatwałeś :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Havoc, poważny jesteś przecież.

Oczywiście, że musisz zapłacić za jej używanie.

Miałeś czas w styczniu do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji (usunęli kanały) - musiałeś przespać.

Umowę wypowiedzieć zawsze możesz. Jeżeli ze skutkiem natychmiastowym to dowalą karę za zerwanie umowy.

Jeżeli z końcem okresu umowy to po prostu wygaśnie ale i tak będziesz ścigany za zaległości.

 

Oczywiście oczywiście. Mi chodzi tylko o to czy mogą odmówić rozwiązania umowy (mimo końca okresu jej trwania) ze względu na zaległości. To że zapłacić trzeba wiem i to się zrobi mam nadzieję wcześniej. Ale mamy kryzys a progi w aucie trzeba zrobić ;-) Za długi nie wsadzają więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście oczywiście. Mi chodzi tylko o to czy mogą odmówić rozwiązania umowy (mimo końca okresu jej trwania) ze względu na zaległości. To że zapłacić trzeba wiem i to się zrobi mam nadzieję wcześniej. Ale mamy kryzys a progi w aucie trzeba zrobić ;-) Za długi nie wsadzają więc...

 

Oczywiście możesz rozwiązać umowę tak jak pisałem wcześniej - na jakich warunkach to będzie zależało od Ciebie (albo już z karą albo w maju).

Będziesz po prostu dłużnikiem jak w każdej innej firmie i se spłacisz wcześniej czy później.

Im później tym gorzej - to wiadomo.

Nikt nie chce być dopisany do krajowego rejestru dłużników bo wtedy smród do śmierci.

@łopian

Tobie pozostaje telefon do BOK.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...