Skocz do zawartości
Black_Shaggy

Problem Z 1gb Ram Goodram

Rekomendowane odpowiedzi

To jest baaardzo dziwne. Kompa mam nowego. Wiem, że się zdażają uszkodzenia podczas transportu, albo przy produkcji i towar odrazu jest wadliwy, ale wątpię, żeby w moim przypadku tak było. Bo wszystko, co próbuję wykryć w komputerze, bo wydaje się, że to akurat tuatj twkił problem, okazuje się błędnym podejściem... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest baaardzo dziwne. Kompa mam nowego. Wiem, że się zdażają uszkodzenia podczas transportu, albo przy produkcji i towar odrazu jest wadliwy, ale wątpię, żeby w moim przypadku tak było. Bo wszystko, co próbuję wykryć w komputerze, bo wydaje się, że to akurat tuatj twkił problem, okazuje się błędnym podejściem... :(

Nie chcesz sobie pomóc? Na siłę chyba to robisz.

 

1 odpal memtesta na minimum 5 godzin.

2 odpal orthosa na minimum 5 godzin

3 3dmarki chodzą? Skanowanie na artefakty w ATITool chodzi?

4 zmieniałeś sterowniki?

5 robiłeś format?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sobie pomóc? Na siłę chyba to robisz.

 

1 odpal memtesta na minimum 5 godzin.

2 odpal orthosa na minimum 5 godzin

3 3dmarki chodzą? Skanowanie na artefakty w ATITool chodzi?

4 zmieniałeś sterowniki?

5 robiłeś format?

on wie lepiej, potrzebuje rady ktora od razu bez jego wkladu wszystko naprawi.

 

rada - wywal komputer i kup nowy. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz sobie pomóc? Na siłę chyba to robisz.

 

1 odpal memtesta na minimum 5 godzin.

2 odpal orthosa na minimum 5 godzin

3 3dmarki chodzą? Skanowanie na artefakty w ATITool chodzi?

4 zmieniałeś sterowniki?

5 robiłeś format?

 

Opdowiedzi na pytania:

 

1. Nie robiłem aż 5 godzin.

2. Nie wiem, co toza program. Nie mam go.

3. Nie wiem, jak się tym obsłużyć... I o co chodzi z ATITool :P

4. Nie.

5. Nie.

 

Przypomnę tylko, że komputer jest nowy (ma około 2 miesięcy) i był kupowany na www.komputronik.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czym do ludzi. Eh kolego. Jak nowy i prosto ze sklepu to chyba gwarancje ma?

Co z czym do ludzi? Niby był testowany i działa, ale mam problem z grami. Skąd wiesz, że to nie wina jakiegoś sterownika np, albo innego pliku? Skoro miałbyś rację, to nie miał bym potwierdzenia działania sprzętu. Pozatym myślisz, że to tak prosto dogadać się z kimś, jak się kupowało przez neta. Wszysko Ci mogą wpierać i postawią na swoim. W ogóle takie odsyłanie i przesyłanie też może zaszkodzić komputerowi. Może np coś się zniszczyć, a oni mówią, że nie ospowiadają za transort... I co wtedy? Nie mam kasy i kompa... Nic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej, że w takich przypadkach jest zawsze dużo "może to lub tamto" powoduje problem. Nie moge wiedzieć czy to problem z jakimś sterownikiem ,czy nie ,skoro nie widze na własne oczy jak to wszystko wygląda. Jak pisałeś to wyskakuje ci blue screen ,tam zawsze coś pisze, można użyć google, wklepać i zobaczyć czy nie ma jakiś informacji na ten temat. Piszesz, że niby był testowany ,niby działa tylko gry nie. Powiem ci ,że niby to za mało. 99% użytkowników tego forum wpierw przetestowała by na każdy możliwy sposób sprawność komputera a później prosiłaby o pomoc na forum . Na koniec polecam zrobić tak:

-w przeglądarce wpisać google.pl

-w zakładce szukam: StressPrime (ew. Orthos)

-ściągnąć program

-uruchomić

-czekać............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak go kupiłeś, to gry chodziły?

Nie... Najpierw nic nie instalowałem (sterowników też), tylo testowałem instalując najpierw grę Crazy Frog Racer i FIFA 08 (nie działały). Następnie zainstalowałem sterowniki i było to samo, czyli od początku błędy i później już tylko odrazu przy próbie uruchomienia gry Blue Screen i restart komputera... :(

 

(Życzę sobie na urodziny jak najszybciej rozwikłać problem...) :)

Edytowane przez Black_Shaggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Gdybyś wykazał sie odrobiną inwencji i rozumu sam byś poszukał informacji o tych programach co pytasz. Jest to takie trudne? Nie wydaje mi sie <_<

 

Służą one do testowania stabilności sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy sa cierpliwi....

 

skoro nie chcesz nic testowac, to dla swietego spokoju zainstaluj system od nowa, prznajmniej wyeliminujesz problem samego windowsa.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

mam wrazenie ze pojawi sie pytanie... 'a jak sie to robi?' <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla swietego spokoju zainstaluj system od nowa, prznajmniej wyeliminujesz problem samego windowsa.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

mam wrazenie ze pojawi sie pytanie... 'a jak sie to robi?' <_<

 

Miałem taki zamiar, ale nie wiedziałem, czy to coś da, ponieważ nic nie wskazywało, żeby była to np niepoprawna instalacja Windpws'a.

 

Co do Twojego wrażenia nie zadam takiego pytania, ponieważ np na tym komputerze instalowałem sam Windows'a i z powtórną instalacją nie miałbym żadnych problemów :]

Edytowane przez Black_Shaggy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To haker jesteś.

 

Jak windowsa umiesz instalować, to google uzywac tez potrafisz nie ?

Przeinstaluj tego windowsa, bo narazie to we wszystkim Ty wiesz lepiej 'to nie to' i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...